Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pizza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Pizza

    Ja mam jeden sprawdzony przepis, który zawsze robię i zawsze mi się udaje! I jest pyyyysznaaa!

    Wpiszcie sobie w google: pizza by RS :P
    Żyję według zasady:
    "Adwokat niech głowę, a koń niech ma nogi. "

    Jeśli zajęcia dodatkowe to tylko sportowe!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Pizza

      Widziałam przepis na spód do pizzy z mąki razowej oraz z sosem z dyni, a jako dodatki czerwona cebula i rukola. Wyglądało to pysznie i mam zamiar na dniach to wypróbować.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Pizza

        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
        Widziałam przepis na spód do pizzy z mąki razowej oraz z sosem z dyni, a jako dodatki czerwona cebula i rukola. Wyglądało to pysznie i mam zamiar na dniach to wypróbować.
        koniecznie daj znać jak smakowało Ciekawy przepis

        Skomentuj


          #49
          Odp: Pizza

          Jeszcze nie miałam okazji jej robić, ale tu jest przepis: http://kukbuk.com.pl/przepis/654,pizza-z-dynki.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Pizza

            Naczytałam się własnie o pizzach na tym wątku i aż zadzwoniłam do męża żeby, jak będzie jechał z pracy, kupił pizze z naszej ulubionej pizzeri...mniam! Ależ zrobiłam się głodna. I do pizzy pyszny sos czosnkowy.... z kabanosem, papryka... A dobry przepis, który wypróbowałam na pizze jest tu, tylko rzadko mi się chce robić, z lenistwa zamawiamy głównie.
            http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/i...osa,index.html

            Skomentuj


              #51
              Odp: Pizza

              Włosi uważają za barbarzyństwo dodawanie sosów do pizzy i jak już ją czymś polewają to tylko oliwą co uważam za o wiele lepszy pomysł.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Pizza

                Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                Włosi uważają za barbarzyństwo dodawanie sosów do pizzy i jak już ją czymś polewają to tylko oliwą co uważam za o wiele lepszy pomysł.
                Byłam jakiś czas temu we włoskiej restauracji i jedlismy włoską-typowo włoską pizzę i do polania dostaliśmy właśnie oliwę- ale może ze względu na przyzwyczajenie z sosami, jakoś nie przypadł mi do gustu włoski sposób

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Pizza

                  Zjadłabym sobie taką pizze, ale musze jeszcze troche poczekać. A wiecie że tylko Polacy używają do pizzy sztućców, a włosi ich za to krytykują.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Pizza

                    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                    Byłam jakiś czas temu we włoskiej restauracji i jedlismy włoską-typowo włoską pizzę i do polania dostaliśmy właśnie oliwę- ale może ze względu na przyzwyczajenie z sosami, jakoś nie przypadł mi do gustu włoski sposób
                    Też byłam przyzwyczajona do sosów, ale odkąd pierwszy raz zjadłam pizzę z oliwą to już w ogóle po nie nie sięgam.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Pizza

                      Martunia jadłam pizzę z http://www.pizzadominium.pl/ i musze przyznać, że rzeczywiście świetna. Z tego co wiem używają prawdziwych włoskich dodatków a ciasto jest nieziemskie - nie za grube ani nie za cienkie. Co do sosów to moim zdaniem to kwestia smaku. Ja tam lubię sos do pizzy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Pizza

                        Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                        Też byłam przyzwyczajona do sosów, ale odkąd pierwszy raz zjadłam pizzę z oliwą to już w ogóle po nie nie sięgam.
                        mój mąż właśnie zawsze sięga po oliwę ja też preferuję sosy ale to kwestia gustu Czasem też oliwę użyję tak dla odmiany ale sos to sos z nim lepiej smakuje
                        a co do sztućców to rzeczywiście niekiedy widać jak ktoś je używa Jednak ja nie potrafię tak

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Pizza

                          Czasami pizza jest tak cieniutka, że po prostu nie da się jej jeść sztućcami. Albo wygląda to jeszcze gorzej niż jak bierzesz ją w ręce.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Pizza

                            kochana widocznie drożdże zaparzyłaś albo nie wystartowały i były surowe, ew za dużo ich było? A jakich uzywasz zwykłych czy instant? Ja się już dawno przerzuciłam na instant bo łatwiej jest to wszystko obrobić, przepis mam ten który ma gesslerowa na smakach życia - świetny jest no i szybko się go robi Ale to co odkryłam to to żeby nie robić na tej takiej metalowej podkładce z dziurkami - pizza jest biała od spodu i taka nijaka.. Zakupiłam sobie taki kamień z terakoty http://www.aledobre.pl/14108,Kamien_...ason_Cash.html i wow... pizza jak z pizzeri Wszystko jest delikatne i wypieczone od spodu, ciasto jest kruche a nie jak buła Naprawdę warto jesli robisz częściej pizze u nas tak średnio 2 razy w tygodniu teraz jest ale to taka fitness z suszonymi pomidorami, mozarellą i szynką parmeńską

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Pizza

                              Pizza to domena mojego męża. Nawet dobra mu wychodzi, ciasto fajne nie czuć drożdży, a na wierzch to co tam mamy w lodówce.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Pizza

                                Jest mnóstwo przepisów na pizzę. My już wypróbowaliśmy kilka, różne... Ostatnio wyszukałam przepis Magdy Gessler. Roboty przy tym co nie miara, ale warto!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X