Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dobrego z dyni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zupa z dyni

    U mnie w Biedronce też są dynie... Takie wielgachne... Ja jednak dostaję je od swojej babci i babci mojego ukochanego, więc mam takie prosto z ogródka.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zupa z dyni

      Jak chcecie fajne przepisy na czasie, to zajrzyjcie tutaj. Ileż tam pysznych potraw! Moje dzieciaki ciągle sprawdzają tę stronę i mówią, żebym im coś ugotowała :P

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zupa z dyni

        Napisane przez lucencia Pokaż wiadomość
        Jak chcecie fajne przepisy na czasie, to zajrzyjcie tutaj. Ileż tam pysznych potraw! Moje dzieciaki ciągle sprawdzają tę stronę i mówią, żebym im coś ugotowała :P

        przepisy prezentują się przepysznie... aż mnie ochota naszła. Ja lubię gotować przeróżne dania w przeciwieństwie do mojej mamy, która obstaje przy tradycji Często wchodzę na tę stronę http://www.kwestiasmaku.com, tam też znajduje się przepis smaczną zupę z dyni http://www.kwestiasmaku.com/zielony_...i/przepis.html

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zupa z dyni

          Ilekroć słyszę o dyni Mam bardzo na nią ochotę ale brak mi jej cały czas
          a co do stron internetowych ,każdy ma swoją ulubioną chyba ,chociaż ja to z kilku korzystam

          Skomentuj


            #20
            Odp: Co dobrego z dyni?

            A może coś takiego:
            ok. 120 g mielonego mięsa*
            -pół cebuli
            -pół szklanki dyniowego puree
            -3/4 banana
            -1 łyżeczka musztardy
            -1 łyżka wiórków kokosowych
            -1/4 szklanki wody( można dać mniej, jeśli puree z dyni było rzadkie)
            -olej kokosowy( lub jakikolwiek inny tłuszcz)
            -sól, pieprz, czosnek i cynamon do smaku

            Na niewielkiej ilości oleju podsmażyć posiekaną cebulkę. Gdy się przyrumieni, dodać mięso. Smażyć, aż nie będzie surowe. Dodać musztardę, wiórki kokosowe, dyniowe puree i 1/2 rozgniecionego banana. Dokładnie wymieszać, dodać przyprawy i trochę wody dla lepszej konsystencji. Dusić kilka minut.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X