Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    Zupa porowo-ziemniaczana. Zmiksować ugotowane pory i ziemniaki na zupę-krem. Posypać tymiankiem, pestkami słonecznika i/albo orzechami i serem (pleśniowy albo parmezan będzie najlepszy). Pyszna i prosta zupa. Wszystkich ujmuje smakiem. Proporcji nie podaję, bo ja zawsze gotuję na oko.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      zuzka - pewnie kiedyś spróbuję taką zupę -krem
      Ja bardzo polecam te pierożki co napisałam o nich poniżej Nie pamiętam nazwy ale to pierogi po brazylijsku czy po meksykansku jakoś tak
      Dziś na obiad u nas wczorajsza rybka i jeszcze dogotuję makaronu

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Dzisiaj u mnie filet z piersi kurczaka w sosie słodko-kwaśnym z ryżem. To dla mnie, męża i syna.
        Zaś najmłodsze dziecię dostanie do spróbowania brokuła

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          U mnie dziś będzie zupa pomidorowa i jeszcze wczorajsze kotleciki ryżowe z sosem pieczarkowym

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            u nas dziś szybki obiad: parówka w krokiecie

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
              u nas dziś szybki obiad: parówka w krokiecie
              Ja miałam w planie w tym tygodniu krokiety ale już pieczarek w sklepie brakło więc dzisiaj będzie barszcz czerwony

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                U nas też barszcz czerwony I chodzi za mną by zrobić ciasto z serkiem mascarpone na deser, tylko nie mam pomysłu (triamisu mąż nie lubi). Może jakaś podpowiedź?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  U mnie dziś gulasz i knedelki (jak znajdę wsklepie pieczarki ) a jako na sałatkę cukinia ze słoika na ostro
                  Patrycja z mascarpone dobrze się komponuje smietana kremowka
                  serek mascarpone +śmietana kremówka +np brzoskwinie z puszki Pycha i jeszcze cukier puder to już stopień słodkości wg uznania

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    A ja dzisiaj gotuję dwa obiadki, bo już nie mam pomysłów na łączony. Mój luby nie przepada za zupami, więc dla mnie warzywna, a dla niego tarta z brokułami. Maluszek ma alergię więc muszę czasami nieźle się nakombinować z wymyślaniem…

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      U mnie dzisiaj bez kombinowania i wymyślania, bardzo prosto: ziemniaki i kotlety mielone. Do tego ugotowany brokuł polany tartą bułką. Najmniejsze zaś dostanie to co my, czyli ziemniaka zmiksowanego z brokułem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Dziś u mnie pierogi ruskie z miętą a powiem wam jeszcze że wczoraj jak zrobiłam knedelki (pierwszy raz z tego przepisu ) to bardzo smakowały jeśli ktoś chętny zdradzę przepis To są bezmięsne knedelki bo służą jako zamiennik ziemniaków Polecam

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          ja moze zrobie dzisiaj po prostu przysmażane ziemniaczki z maślanką, uwielbiamy i polecamy !

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Jak to w poniedziałek: mam mięso od niedzieli (tym razem kurczek smażony). Do tego gotuję ziemniaczki. I tym razem będzie jeszcze surówka z marchwi i jablka.

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              U nas dziś kapuśniaczek na żeberkach dla taty i dziadka. Dla Zuzi i Fabianka mam jeszcze zamrożone pierogi z jagodami, a mama z babcią warzywa ( dziś seler, marchewka i pietruszka) i do tego pęczak

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Teresa - ależ narobiłaś mi smaka na pierogi z jagodami MMMmmmsmak lata
                                U nas dziś skromnie tylko ryż z jabłkami i cynamonem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X