Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    ale to odrobinka oleju, Marzena przed smazeniem wloz sobie ciasto do lodowki na godzinke to ciasto bedzie lepsze i ladnie odchodzic od payelni i tym samym latwiej sie przewracac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
      No ja dziś będę tworzyć Hmmm... najgorsze to przerzucanie na patelni, no i to że trzeba je smażyć na oleju No ale raz nie zawsze można. My sie oczuczyliśmy i nawet jak cos smaże to albo na wodzie, albo na sucho.
      Widzę, że dziś naleśniki królować będą.
      A my dziś sałatkę konsumować będziemy, męża i tak nie ma cały dzień, więc ja się sałatką najem. A jak myślicie czy 10 miesięcznemu dziecku moge dać awokado?

      Justynko bardzo dziękuję za inspirację muffinkową- mąż prosił o replay na weekend Mój mięsożerny, antyszpinakowy mąż polubił muffinki Dzięki twojemu przepisowi

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Patrycja ja bym spróbowała podać odrobine Małej

        przepis blogowy nie moj super ze posmakowały bo u mnie tez i są dobre na zimno i ciepło

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Troszczekę możesz dać zobaczyć jak zareaguje. Jest w takim wieku, że po woli wszytsko można dawać na spróbowanie Moja to nic nie chce a też ma 10 miesięcy

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Nie miałam dzisiaj czasu, więc było panini z pesto jarmużowo-szpinakowym, pomidorem i camembertem. Mało obiadowe danie, ale nie udało mi się nic innego przygotować.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              Ja dziś zrobiłam sos pomidorowy z cebulką groszkiem i marchewką , koperkiem i pietruszką. Do tego gotowane zieniaczki i ryby

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                Nie miałam dzisiaj czasu, więc było panini z pesto jarmużowo-szpinakowym, pomidorem i camembertem. Mało obiadowe danie, ale nie udało mi się nic innego przygotować.
                brzmi smakowicie


                U mnie dziś ogórkowa na wczorajszym rosołku i chyba omlet zrobię bo ziemniaków też mi zostało z wczoraj

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                  brzmi smakowicie


                  U mnie dziś ogórkowa na wczorajszym rosołku i chyba omlet zrobię bo ziemniaków też mi zostało z wczoraj
                  U nas też zupka ogórkowa dziś, ale chyba już końcówka, bo mi sie ogórki własnej roboty kończą. I musze jeszcze jakąs sałatke i ciastko stworzyć, bo gości mam

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Ale macie dziewczyny dobrze, jak ja bym mężowi jedynie zupę podała to chyba by się ze mną rozwiódł wczoraj na grilla rozmroziłam piersi z kaczki, a że okazało się że zanim je położyliśmy na ruszt to wszyscy się już najedli, to dzisiaj będzie na obiad kaczka tylko nie mam jeszcze pomysłu jak ją zrobić

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      majowa mama Kaczka w pomarańczach Jak mieliśmy kaczki chciałam wypróbować coś innego ale stwierdziłam że nie będę ryzykować i był rosół i mięsko podsmażyłam Wtedy dla robotników to było Ale pamiętam chociaż kaczki były duże to mięsa miały mało :/
                      perpetua - u mnie też końcówka Bo zostały mi jeszcze w zalewie musztardowej i pomidorowe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        A powiedzcie mi dziewczyny czy podawałyście swoim dzieciom zupki na mięsku z kaczki, bo nigdy nie wiedziałam takich słoiczkowych i nie wiem czy Mai nie zaszkodzi.

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          majowa mamaja jakos kaczki nigdy nie jadlam :P jakos mi to miesko nie pasuje, u nas dziś grilowany kurczak, sałatka i ziemniaczki a Zosia miala jeszcze rosołek ale juz zjadła

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Majucha miała pomidorową, ale ze słoiczka, coś mi nie idzie to gotowanie dla małej, ostatnio gotowałam jej pomidorówkę na cielęcinie, z koncentratu zrobionego własnoręcznie z ogródkowych pomidorów i nawet do buzi nie chciała wziąć, a takie słoiczkowe to wcina i aż się trzęsie. Chciałabym zacząć jej gotować sama już, ale już mi ręce opadają jak muszę każdą zupkę psu oddawać

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              tak, ja gotowałam. dostałam pierś z kaczki z domowej hodowli i córce smakowało, nic jej nie było- ale fakt, że ona to ma strusi żołądeczek

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                majowa mama -moje dzieci jadły kaczkę ale i tak już starsze były Na pewno nie zaszkodzi bo to drób Kaczka mi bardziej smakuje niż kurczak a lepiej jeszcze króliki uwielbiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X