Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    W zimę chętniej gotuję, a teraz ja mi tak słońce perfidnie świeci w okna, to aż mi sie nie chce stać w kuchni, tylko córkę w wózek i jazda na taras, ogród, czy na spacer czmychnąć mam ochotę na wiele godzin

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      U nas dziś ryż z pulpetami i marchewką. Mi też słońce świeci w okna tak przyjemnie że aż chce sie żyć. Dzieciaki juz na dworze a ja dołączę do nich za chwilę

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        u nas dziś będzie rosołek z makaronikiem nie było weny i hmm rosołek się sam gotuje

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Szybki sposób na obiadek, ale bardzo smaczny. A z czym robisz bo ja uwielbiam z lanym ciastem, Zuzia mówi na to żmije.

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Teresa u nas makaron przewaznie kroluje ja lanego ciasta nie bardzo lubie mąż z reszta tez nie bardzo i powiem Ci szczerze nawet nigdy go nie robilam

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              A widzisz u nas mąż nie przepada za makaronem. Kiedyś jak byłam jeszcze dzieckiem to zawsze mieliśmy w niedzielę rosół z makaronem, a teraz tak jakoś gdy mąż raz spróbował z lanym ciastem to zdecydowanie woli z ciastem

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                Macie racje że jak słonko świeci to gotować się nie chce a ja jak zwykle na wiosnę czekam aż na obiad będą młode ziemniaczki z zsiadłym mlekiem mmmm pycha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Ale mi narobiłaś ochoty na taki pyszny obiadek.
                  U nas dziś krupnik z zielonymi listkami i szczypiorkiem

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    Ale mi narobiłaś ochoty na taki pyszny obiadek.
                    U nas dziś krupnik z zielonymi listkami i szczypiorkiem
                    A jaki to jest krupnik z zielonymi listkami?
                    Ja się wzięłam za przygotowanie chińszczyzny na obiad ale chyba synowi ten pomysł średnio się spodobał bo co chwila mi się budzi i latam do niego a to z kurczakiem w ręku a to z ryżem

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      u nas dziś grilowany filet z kurczaka, salatka i ziemniaczki z wody

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Pradip proste i najlepsze

                        U nas dziś będzie wątróbka a potem swojskie wyroby będą czekać

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          u nas dziś paszteciki drozdzowe z nadzieniem pieczarkowo kapuscianym i do tego barszczyk czerwony

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            Widze, że dzisiaj same pyszności u Was na obiad Ja właśnie się zastanawiam, zaglądałam do lodówki szukając natchnienia chyba z 3 razy już. Chyba skończy się na spagetti u nas

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              za mną chodziły takie paszteciki już dlugo za mezem tez hehe a dziś jakos mnie wzielo zobaczymy co z tego wyjdzie mi - a mąż wyjechał dzis rano na pomiary mial nie wracac do domku tylko jechac dalej na montaz - a tu wrocil (my z Zosia spalysmy) przywiozl swieze bulki, zrobil sniadanko i do lozeczka nam podal wiec tez muszę cos fajnego mu zrobic do jedzonka na obiadek:P

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                za mną chodziły takie paszteciki już dlugo za mezem tez hehe a dziś jakos mnie wzielo zobaczymy co z tego wyjdzie mi - a mąż wyjechał dzis rano na pomiary mial nie wracac do domku tylko jechac dalej na montaz - a tu wrocil (my z Zosia spalysmy) przywiozl swieze bulki, zrobil sniadanko i do lozeczka nam podal wiec tez muszę cos fajnego mu zrobic do jedzonka na obiadek:P
                                Mąż zasługuje na smaczną nagrodę Taka drobna niespodzianka jak śniadanie do łóżeczka to wspaniała rzecz Mnie zawsze się marzy kawa do łóżka, ale niestety mąż wychodzi na długo przed tym jak wstaję.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X