Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a ja się tak przymierzałam do łazanek ale chyba odpuszczę sobie, gdyż właśnie wróciliśmy z ferii w górach i tam jadłam pyszne łazanki z kiełbaską i kapustką mniam, ale jak mój mąż spróbował on nie przepada a kapustą kiszoną w daniach.... niestety, nawet bigos średnio mu idzie.
    nie opłaca mi się robić łazanek dla mnie jednej,

    za to dzisiaj u nas pomidorowa z ryżem.... a na drugie jeszcze nie wiem, nie mam natchnienia na gotowanie dzisiaj,
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      a mi sie dzis zachcialo pulpetków w sosie pomidorowym ale na pierwsze rosołek bo już dawno nie było
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        U nas rosołek (którego jeść nie mogę) i kurczak "z rękawa" + dużooooo warzywek z racji, że na dietce jestem

        Skomentuj


          Colleen na jakiej i od kiedy jestes diecie??może i ja skorzystam??są jakieś efekty??

          Skomentuj


            froszku jestem na diecie MM (Motignaca) od 2 lutego. Przez tydzień
            zrzuciłam 2kg, teraz w niedzielę kolejne ważenie, więc dam znać
            No ale 0 cukru, zwykłego chleba, makaronu, ryżu, kaszy. Ale polecam
            bo nie chodzę głodna

            Skomentuj


              Colleen no dobra a co po tej diecie ?Nie powinnas chyba wrocic do poprzedniego stylu odzywiania sie co ?
              Jak dlugo ona trwa ?

              A juz wiem jaka to dietka. Mowili dzis o niej w Dietosferze - nie wypowiadali sie zbyt pochlebnie. No i to liczenie ... tylko dla skrupulatnych
              Last edited by Goplana; 12-02-2009, 17:38.

              Skomentuj


                Goplanka a no właśnie i tu jest haczyk na I fazie się jest dopóki nie
                osiągnie się zamierzonej wagi. Potem jest faza II i pozwala ona na
                dodatkowe produkty ale niestety zasady I fazy nadal obowiązują.
                Jednak ja nie traktuję tego jako diety, a sposobu prawidłowego odżywiania
                się póki są efekty to nie narzekam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Goplanka ale tam się niczego nie liczy (no może ilość białka) ważna
                  zasada to by nie łączyć tłuszczy z węglowodanami i tyle
                  Jem 3 posiłki dziennie (+ ewentualny owoc rano), po 18 nie jem nic.
                  Tylko herbatki i woda

                  Coś Ci pokażę http://forum.montignac.com.pl/akcja-...ecia-vt760.htm
                  To mnie motywuje

                  Skomentuj


                    To o co chodzi z tym indeksem glikemicznym ?

                    Skomentuj


                      Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                      [B]

                      Coś Ci pokażę http://forum.montignac.com.pl/akcja-...ecia-vt760.htm
                      To mnie motywuje
                      Colleen ważysz ok.100kg??ale przemiany wow,w niektóre trudno uwierzyc...
                      ja waże 67kg a chciałabym 60

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        froszku nie ważę 100kg (na szczęście) ale i też nie napiszę ile. Pochwalę
                        się jak mi się uda ten nadmiar zrzucić Ale w ciąży przytyłam 30 kg i
                        no cóż...... nie uciekły do powietrza te kg, więc musze coś z sobą zrobić

                        Goplanka każdy produkt ma odpowiedni indeks, w diecie tej wyklucza się
                        produkty powyżej 50 IG. Tutaj są wartości
                        http://dietamm.com/index.php?p=ig2 i tyle

                        Skomentuj


                          colleenko ja też przytyłam 27kg będąc w ciąży,tylko przez prawie rok nie jadam po 17h i chyba dzieki temu zrzucilam 23kg,nie ćwicząc i nie będąc na diecie.zostaly te 4kg które bardzo cięzko mi zrzucić...a sama teraz widzę,że zaczynam sięgać po cos do jedzenia po 17.
                          mam ochotę przejść na dietę...jeszcze nigdy w życiu nie byłam na żadnej diecie,raz byłam chyba 3 dni - poczym okazało się,że jestem w ciaży

                          Skomentuj


                            Froszku nooo właśnie.... ja wiem co mnie zgubiło ..... jedzenie obiadów
                            o 21. Mój mąż wczesniej pracował od 12-21 i obiad robiłam tak jak on
                            przychodził, nie chciało mi się i nawet nie miałam czasu na to, żeby
                            gotować na dwa razy. I teraz mam....... nadwagę

                            Skomentuj


                              zawsze dobry temat nawinie sie nie w tym wątku co trzeba
                              jak założy sie nowy...to juz nie to samo

                              ja czekam na dalsze twoje spadki z wagi.powiedz ile byś chciała zrzucić??zebys byla zadowolona?

                              Skomentuj


                                No przynajmniej, żebym wlazła w moje ciuchy sprzed ciąży, czyli 15kg.
                                Ale założyłam sobie póki co 18kg. To by było już ok, choć nie wykluczone,
                                że jak mi się uda to dietę będę kontynuowac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X