Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyciskarka czy sokowirówka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

    no na pewno nie, zbyt duze ryzyko ze np dziecko upusci, albo sie porysuje, ten kompozyt brzmi i prezentuje sie fajnie

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

      a ja to jestem skłonna powiedzieć,że dzieci jak dzieci, ale nawet mąż nawet jest w stanie sam obsługiwać !

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

        Ja zdecydowanie polecam jedną z takich sokowirówek: http://www.wyciskarki.eu/. Co w niej takiego ciekawego? Ano to, że można do niej wrzucać całe warzywa i owoce, nie trzeba już ich kroić, rozkrajać, można je tylko umyć i wrzucić do sokowirówki. Super sprawa

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

          to już dużo rozmawialiśmy, że sokowirówki są słabe, tylko szatkują owoce, i to w wysokiej temperaturze, przez co w soku nie ma witamin, a soki są jednej klarowności,
          wyciskarki dają większe możliwości i zdrowsze soki

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

            Ja jednak doszłam do wniosku, że wyciskarki są lepsze. Sok w nich przygotowany jest zdrowszy.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

              Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
              Ja jednak doszłam do wniosku, że wyciskarki są lepsze. Sok w nich przygotowany jest zdrowszy.
              Na jakiej podstawie tak sądzisz? Zaprzeczało by to prawom fizyki i biologii Sokowirówka przez pocieranie wytwarza wysoką temperaturę, która niszczy witaminy i minerały z owoców. Tu nie ma z czym dyskutować.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                smerfetkaaa8wybacz, źle zrozumiałam Twoją wypowiedź i myślałam, że piszesz o sokowirówce Trochę się o tym naczytałam, bo właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiejś.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                  Napisane przez smerfetkaaa8 Pokaż wiadomość
                  Ja jednak doszłam do wniosku, że wyciskarki są lepsze. Sok w nich przygotowany jest zdrowszy.
                  100% prawda, jak 100% sok ;]


                  Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                  Na jakiej podstawie tak sądzisz? Zaprzeczało by to prawom fizyki i biologii Sokowirówka przez pocieranie wytwarza wysoką temperaturę, która niszczy witaminy i minerały z owoców. Tu nie ma z czym dyskutować.
                  pisząc o sokowirówce masz racje-własnie to jeden z argumentów nad, którym przeważa,że wyciskarka jest lepszym sprzetem

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                    100% prawda, jak 100% sok ;]




                    pisząc o sokowirówce masz racje-własnie to jeden z argumentów nad, którym przeważa,że wyciskarka jest lepszym sprzetem
                    jest też wszechstronniejsza, można z nią zrobić różne soki, różnej klarowności, a także inne przetwory, jak sorbet czy mus orzechowy, bo dobra wyciskarka poradzi sobie także z orzechami

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                      dla mnie , pamietam najbardziej zadziwiające, był sok z natki pietruszki i awokado i ogórka. To zioła,liscie, to mięsiste warzywo, a tu pyszny zdrowy sok. Taki przepisów jest mnóstwo

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                        takie cos zrobi tylko wyciskarka, bo sokowirowka tylko papke z lisci zrobi, a tylko mechanizm slimakowy wycisnie sok z cienkich i delikatnych lisci

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                          Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
                          jest też wszechstronniejsza, można z nią zrobić różne soki, różnej klarowności, a także inne przetwory, jak sorbet czy mus orzechowy, bo dobra wyciskarka poradzi sobie także z orzechami
                          Ja bym chciała bardzo zacząć robić mleko migdałowe. Próbowałyście kiedyś?

                          Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                          dla mnie , pamietam najbardziej zadziwiające, był sok z natki pietruszki i awokado i ogórka. To zioła,liscie, to mięsiste warzywo, a tu pyszny zdrowy sok. Taki przepisów jest mnóstwo
                          Bardzo ciekawe połączenie. Dużo soku z takiej pietruszki wychodzi?

                          Napisane przez justynka_80 Pokaż wiadomość
                          takie cos zrobi tylko wyciskarka, bo sokowirowka tylko papke z lisci zrobi, a tylko mechanizm slimakowy wycisnie sok z cienkich i delikatnych lisci
                          Pietruszka ma dużo witaminy C ale niestety ona ma to do siebie, że bardzo szybko ginie w wysokich temperaturach. Szkoda ją niszczyć w sokowirówce.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                            Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                            Ja bym chciała bardzo zacząć robić mleko migdałowe. Próbowałyście kiedyś?
                            ja nie probowałam ale jestem ciekawa. Jak któraś zrobi proszę o relacje! ;]

                            Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                            Bardzo ciekawe połączenie. Dużo soku z takiej pietruszki wychodzi?
                            Pietruszka ma dużo witaminy C ale niestety ona ma to do siebie, że bardzo szybko ginie w wysokich temperaturach. Szkoda ją niszczyć w sokowirówce.
                            Zalezy ile pietruszki wrzucisz. Nie jest to szklana soku z pęczka pietruszki ale grunt ,że coś wycska, a nie robi pesto :P

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                              Widzicie u siebie albo u dzieciaków jakąś różnicę po tym jak zaczęłyście pić świeże soki?

                              Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                              ja nie probowałam ale jestem ciekawa. Jak któraś zrobi proszę o relacje! ;]
                              Ja oglądałam dużo filmików i czytałam o tym na blogach ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Może z wyciskarką byłoby łatwiej.

                              Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
                              Zalezy ile pietruszki wrzucisz. Nie jest to szklana soku z pęczka pietruszki ale grunt ,że coś wycska, a nie robi pesto :P
                              Rozumiem. Natka pietruszki ma delikatne listki i dość wyrazisty smak, więc nie trzeba jej raczej dużo dodawać.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wyciskarka czy sokowirówka?

                                Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                                Widzicie u siebie albo u dzieciaków jakąś różnicę po tym jak zaczęłyście pić świeże soki?
                                ja mam gładką ,isniaca skóre , cere, pije dużo z marchwią wiec i kooryt się zmienił, nie mam wyprysków, metabolizm lepszy ,schudłam... same plusy !

                                Napisane przez cameo_88 Pokaż wiadomość
                                Ja oglądałam dużo filmików i czytałam o tym na blogach ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Może z wyciskarką byłoby łatwiej.


                                Rozumiem. Natka pietruszki ma delikatne listki i dość wyrazisty smak, więc nie trzeba jej raczej dużo dodawać.
                                tak jak imbir, dodałam do soku dosłownei 1 cm imbiru , smak tak wyrazisty ,że grzało mnie w żołądku przez godzine;]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X