Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przed ślubem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przed ślubem?

    Jak tam Wasze Panieńskie/Kawalerskie?
    W sumie jestem ciekawa waszych opinii bo moja koleżanka bierze w tej chwili ślub i obawia się najbardziej kawalerskiego przyszłego męża. Przysłała mi nawet stronę [xxx] z pytaniem co o tym myślę. Bo jej facet oznajmił jej, że zamierza pojechać ze znajomymi, albo do Krakowa, albo Warszawy i przeżyć ostatnią noc bardzo hucznie. Ona ogólnie jest troszkę histeryczką bo od razu wyobraża sobie, że ją zdradzi. W sumie z tego co można wyczytać to po prostu duża firma, która się specjalizuje w organizacji takich imprez nic więcej - moim zdaniem nie ma za bardzo się o co bać tylko życzyć facetowi udanej zabawy.

    Jak było to u Was, bo u mnie tego to było spotkanie ze znajomymi ja i mój mąż ze swoimi i tyle. Nie bawiliśmy się w takie organizowanie, zresztą wtedy chyba tego nie było. Co ogólnie myślicie o takiej formie?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 17:17.

    #2
    Odp: Przed ślubem?

    noemi, ty jestes spamerką czy co? co widze Twój wpis, to reklama podpięta :/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przed ślubem?

      ja nie rozumiem tej tradycji, chodzenie do baru ze striptizem i oglądanie i ocieranie się o nagie kobiety jest dla mnie zdradą nie ważne czy przed ślubem czy po, więc co to za głupia tradycja ?

      Skomentuj

             
      Working...
      X