Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niania czy babcia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    W moim przypadku sprawdza sie babcia, ktora zajmuje sie moja corka gdy jestem w pracy, szukalam niani bedac jzu w ciazy,lecz z marnym powodzeniem. Na szczescie moja mama zdecydowala sie przejsc na wczesniejsza emeryture i zajmuje sie wnuczka. Uwazam, ze to bardzo dobry wybor, wkoncu moge spokojnie wyjsc do pracy bez strachu z kim zostalo moje dziecko.
    Amelia ur.21.06.2008r

    Skomentuj


      #32
      stety/niestety niania

      Witam
      ja nie mam wyboru i dla mojej córeczki muszę poszukać niani (jedna babcia pracuje, drugiej już nie ma). Wczoraj i dzisiaj właśnie rozwiesiłam ogłoszenia z ciężkim sercem. Już jedna pani zadzwoniła i umówiłam się z nią na rozmowę na przyszły tydzień i tutaj moja prośba do Was (trochę odskoczę od głównego tematu) - o co mam ją wypytać, na co zwrócić szczególną uwagę itp. Ogólne mam pojęcie, ale wiem że niektóre z Was już przerabiały "castingi na nianię" i może mogłyby mi pomóc. Jak uważacie lepiej starszą czy młodą osobę?
      Proszę o podpowiedzi i z góry dziękuję.

      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        Odp: niania czy babcia

        ja uważam, że najlepiej jest się dogadać z dobrą koleżanką, która też ma swoje dziecko, by się opiekowała i naszym w zamian za opiekę nad jej dzieckiem albo za jakąś opłatą. niestety nie każdy ma taką koleżankę, ale jak ktoś ma , to idealne rozwiązanie.

        Skomentuj

               
        Working...
        X