Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prywatność męża

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    ja tez zagladam mezowi on tez i nic niemamprzeciwko

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      w poprzednim związku zaglądałam w jego obecności, ale co z tego jak i tak mnie oszukiwał. Smsy kasował i telefon był czyściutki...

      teraz nareszcie jestem w zdrowym związku i zazdrość jest kontrolowana. Zazwyczaj mówimy sobie, że ktoś chce coś jak przyjdzie nam sms. Dzięki temu jakoś nawet nie czuję potrzeby szpiegowania
      happiness is easy

      Skomentuj


        #33
        W poprzednim związku ciągle zaglądałam , szpiegowałam itd aż dowiedziałam się o wielu zdradach i w końcu odszedł ode mnie z moją pseudo przyjaciółką. dzięki Bogu to się zakończyło. Teraz wogóle tego nie robie, nie zaglądam, mąż ma pełen luz, chociaż wogóle z niego nie korzysta, jak wychodzi z kolegami to wraca do domu i od razu sam zdaje cała relację, a ja mu każe przestać gadać bo mi się chce spać,. Im krótszy łańcuch tym łatwiej się z niego zerwać.

        Skomentuj


          #34
          Ja zaglądam do telefonu męża ale nie codziennie,czasem jak mi sie przypomni.Mój mąż dobrze o tym wie,on też ma dostęp do mojego telefonu.
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            #35
            gdybym miala jakies podejrzenia zdrady to bym pszeszukala wszystko!a jak nie ma powodow to po co?
            shannon

            Skomentuj


              #36
              SHANNON-zgadzam sie z Toba,ja tez nie zagladam bo nie mam zadnych powodow,ale gdybym miala to moze bym i nawet detektywa wynajela....narazie ufam mu
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                #37
                Odp: prywatność męża

                ja tego nie robię ale tylko dlatego, że mój facet nie ma z tym problemu zostawia telefon na wierzchu gdyby zaczął chować, to bym pewnie się zastanawiała o co chodzi

                Skomentuj

                       
                Working...
                X