Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kiedy z dzieckiem do restauracji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • slonecznamama
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Moim zdaniem warto czasami zabrać dziecko w takie miejsce, żeby uczyło się manier.

    Leave a comment:

  •    
       

  • malgosiaczek
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Jesli sie nie bedzie zabierac dzieci do restauracji, to nigdy sie nie naucza, prawda? Warto wybierac takie restauracje, ktore maja albo jakis kacik dla dzieci, albo plac zabaw (oczywiscie nie w zimie:>). No i oczywiscie - menu takze musi byc dla dzieci. Tak jest np w restauracji Kmicic w Warszawie - http://kmicicrestauracja.pl/ - przepyszne jedzenie maja, szczegolnie dziczyzne! Mniam!

    Leave a comment:


  • slonecznamama
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Znajomi zabierają i przyznam, że ich mała ładnie się zachowuje przy stole. Dzieci lubią sobie po marudzić, ale powinny umieć się zachować.

    Leave a comment:


  • majka007
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Zależy od dziecka. Jeden trzylatek będzie zachowywał się grzecznie w restauracji i nie sprawi problemów, a inny 10latek będzie hałasował, kaprysił i ogółem przeszkadzał innym gościom. To już rodzic musi ocenić indywidualnie.

    Leave a comment:


  • syd11
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    to normalne że małe dzieci są kapryśne

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Dziecko chyba musi wiedzieć jak się w takim miejscu zachować. Może zacznij od wyjazdu nad morze i zabrania dziecka na pyszną rybke.Niedawno czytałam tutaj http://poradzimy24.pl/posilek-nad-mo...epyszna-rybka/ , właśnie o takiej rybce.

    Leave a comment:


  • Patris38
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Zależy jakie to dziecko, bo wiadomo, z tym bywa różnie, a jeżeli maluchy lubią bardzo dokazywać, to może być ciężko.

    Leave a comment:

  •    
       

  • momonia
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Ja małą przyzwyczaiłam do takich miejsc poprzez odwiedzanie w pierwszej kolejności McDonaldsa i tej pizzerii. Z początku również marudziła, ale teraz nawet w najbardziej ekskluzywnych lokalach zachowuje się jak aniołek

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Wiele zależy od dziecka. Synek znajomych zawsze w takich miejscach zachowuje się masakrycznie... Ucieka. Krzyczy. Włazi na stoły. Ja bym na ich miejscu dała sobie na wstrzymanie i przestała go zabierać póki nie wyrośnie z tego.

    Leave a comment:


  • agrafka13
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Teraz bardzo fajnym i praktycznym rozwiązaniem sa kąciki dla dzieci w takich miejscach, w łazience przewijak a na sami krzesełko do karmienia. Bardzo dobre rozwiązania dla młodych rodziców.

    Leave a comment:

  •    
       

  • Becia88
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    ciężko powiedzieć, wszystko zależy od dziecka ale moim zdaniem, lepiej poczekać aż trochę podrośnie.

    Leave a comment:


  • dominika82
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    od malego mozna chodzic, czemu by nie
    zazwyczaj w kazdej lepszej restauracji sa krzeselka nawet dla maluszka, zeby mogl usiasc przy stole z rodzicami

    Leave a comment:


  • panikrysia88
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Myślę, że wiele zależy od tego jaka to restauracja. Bo jeśli jest to miejsce bardzo przyjazne dzieciom to według mnie można oswajać dziecko z "restauracyjną etykietą" od najmłodszych lat. Jeśli jest to bardziej poważne miejsce to warto zastanowić się czy jest to odpowiednie miejsce dla dwulatka.

    Leave a comment:


  • balowapani
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    Bardzo lubię spędzać wolny czas w restauracjach. Dlatego też we Wrocławiu w kilku juz byłam. Chyba jedna z lepszych restauracji w jakich jadłam była ta http://restauracjaokrasa.pl/ . Smaczne domowe dania zrobione z świeżych produktów. Na jedzenie nie czeka się długo i jest tam naprawde miła atmosfera.

    Leave a comment:


  • werna
    replied
    Odp: kiedy z dzieckiem do restauracji

    my nie patrzymy na wiek dziecka, jak dizeciak był bardzo mały to spał w wózku jak wiekszy to siedział z nami przy stole , idziemy kiedy mamy ochotę

    Leave a comment:

       
Working...
X