Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Metody naturalne czy antykoncepcja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Ja stosowałam Cilest przez 3 lata i bardzo mi odpowiadały. Nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych.


    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Ja brałam Cilest przed ciążą i było Ok. Po ciąży tak mi się zmieniła gospodarka hormonalna, że po misiącu Cilestu leciały u Nas talerze z szaf , a trzaskanie drzwiami było horrorem. Normalnie dostawałam do głowy po cileście. Jak odstawiłam, wróciło do normy!!.

      Skomentuj


        #78
        bralam te tabletki pare lat temu i nie bylam zadowolona bo mialam obolale piersi i mialam bardzo obfite miesiaczki, ale dzialaly, Bywalam nerwowa po zmianie na Mercilon bylo SUPER, poprostu moj organizm ich nie tolerowal ,

        Skomentuj


          #79
          Yasmin

          --------------------------------------------------------------------------------

          Witam Mam Pytanie Czy Po Braniu Yasmin Któraś Z Was Miala Jakieś Skótki Uboczne

          Skomentuj


            #80
            Brałam 2 lata przed ciążą i żadnych skutków ubocznych a nawet cera mi sie poprawiła. Miesiąc po odstawieniu zaszłam w ciążę więc po przerwaniu szybko wraca płodność.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #81
              Jeny po co nowy watek ... dziewczyny pisaly tutaj o skutkach ubocznych tabletek jakie braly wiem bo sama pisalam o nich.

              Skomentuj


                #82
                Antykoncepcja bez estrogenu - NORIDAY!!!

                Dziewczyny może macie jakieś doświadczenia praktyczne z tabletkami jednoskładnikowymi Noriday? Teorię znam, wiem jak działają, jakie zawieraja hormony, jakie mogą wystapić skutki uboczne ale jak to jest w prkatyce? Karmię piersią więc dostałam te tabletki bo są bezpieczne ponieważ nie zawierają estrogenu.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Yoennne te tabletki to chyba odpowiednik naszych polskich Cerazette które nie zawierają estrogenu.Są wlasnie przeznaczone dla mam karmiących piersią, nie przechodzą do mleka i nie zaburzają laktacji, są bardzo skuteczne ale tylko w czasie karmienia piersią, po zakonczeniu karmienia trzeba je zmienić na dwuskładnikowe.Co do tolerancji to każdy organizm inaczej toleruje hormony,także najpierw trzeba je wypróbować.


                  Skomentuj


                    #84
                    Dzięki Ania. Wiesz tak pytam bo zawsze lepiej poczytać opinie innych, doświadczenie innych czasem może być pomocne.
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      #85
                      yoenne w tym wypadku czyjes doswiadczenia Ci nie pomoga niestety Ja bralam tabsy pod wplywem "doswiadzcen" innych i okazalo sie ze mi nie spasowaly. Sprobuj z tymi NORIDAY skoro lekarka polecila - o tym czy Ci sluza bedziesz mogla powiedziec po ok 3 miesiacach stosowania bo pzrez te pierwsze miesiace organizm sie przyzwczaja i bywa roznie ale czasem warto zacisnac zeby

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Niby racja, że samemu trzeba spróbować ale wiecie jak to jest. Zawsze człowiek lubi popytac jak tam to działa u innych. Np. miałam kiedys Microgynon, ogólnie dużo dobrych opinii o nim słyszałam i mi też super podpasawał. Choć jasne, że mogło być inaczej bo na kazego działa inaczej. Tak ogólnie chciałam się dowiedzieć coś o nim bo nic, nikt nie wie...A to czy zostanę przy nim czy nie to wiadomo,że zalezy ode mnie mnie i tolerancji mojego orgznizmu a nie od opinii, tak po prostu ogólnie z ciekawości myslałam, że ktoś zażywał?
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          #87
                          Kto stosował tabletki AZALIA

                          Witam. Karmie piersią i Lekarz przepisal mi AZALIA. Czytalam ulotki i nie wiem , jakos boje sie wziasc. Prosze napiszczie czy ktos bral i jak na to zareagowal wasz organizm , a dziecko? Czy pokarm nie zanikl?
                          TRUBADURZY

                          Skomentuj


                            #88
                            A moze by tak przeszukac isteniejace juz tematy i ew tam zadac pytanie ?

                            Skomentuj


                              #89
                              a skąd wiesz ze nie próbowałam?
                              TRUBADURZY

                              Skomentuj


                                #90
                                racze nie, bo gdybyś tak poczyniła to wiedziałabyś że istnieje już wątek pt. ANTYKONCEPCJA, proste chyba nie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X