Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Irlandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Mamuśki z Irlandi

    Nally,dzięki za podpowiedź z tymi kropelkami,jutro lece do apteki!!!!Mam nadzieje że pomoże bo biedny ten mój synek!!
    I widzisz sprawa z koleżanką sama się rozwiązała i to jak szybko!!!
    Miłej nocki dziewczyny....

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Mamuśki z Irlandi

      Czesc dziewczyny-witam wieczornie jak zwykle
      NALLY- dzieki Tez zaopatrze sie w te kropelki.A ta masc majerankowa mam w domu Mama mi ja przywiozla jak byla u nas ostatnim razem i na smierc o niej zapomnialam- i nawet nie pamietalam na co to bylo Ale nosek juz posmarowany, mam nadzieje, ze cos pomoze bo katarek dzisiaj jakby troche wiekszy Do tego temp. troche podwyzszona-37.8 stopni dzis wieczorem miala Dalam jej na noc Calpol, jak sie nie poprawi do jutra to chyba lecimy do lekarza....

      Skomentuj


        #63
        Odp: Mamuśki z Irlandi

        Hej
        No to zycze zdrowka dzieciaczka. Mam nadzieje, ze te katary i reszta szybko was opuszcza My puki co-odpukac-jak narazie zdrowi

        A dzisiaj mamay leniwy dzionek. Bylismy troche popsacerowac, a teraz spedzamy wspolnie czas w domku na zabawach i slodkim lenistwie Nawet obiad mialam z wczoraj wiec teraz sobie odpoczywam

        Milego dnia

        Skomentuj


          #64
          Odp: Mamuśki z Irlandi

          Cześć dziewczyny,przez ten katarek małego już drugi dzień nie wychodziliśmy na dworek...mam nadzieje że jutro będzie lepiej!!!!Chyba dobrze robie nie wychodząc z małym jak jest chory prawda?

          Skomentuj


            #65
            Odp: Mamuśki z Irlandi

            KAROLINABRYDZIA-z tego co wiem to przy katarku powinno sie wlasnie wychodzic na spacerek (jesli nie wieje bardzo) My troche polazilismy dzisiaj bo goraczka spadla, i po tym spacerku mialam wrazenie, ze mala sie lepiej czula. Na dworze odrazu usnela i lepiej jej sie oddychalo a w domu za nic nie chciala mi spac. Swierze powietrze bardzo pomaga na katar bo nawilza sluzowke Propouje wyjsc jutro z malym, napewno dobrze mu to zrobi

            Skomentuj


              #66
              Odp: Mamuśki z Irlandi

              Czesc!!!
              A wiecie co? Mojemu dziecku wypadl dzisiaj zabek a przeciez dopiero co mu wyszly te mleczaki. Myslicie, ze to normalne W polsce odwiedzimy dentyste w tej sprawie ale troche mnie to niepokoi.

              A co do polski to my wlasnie zaczynamy powoli pakowanie bo lecimy w poniedzilalek na 2 tygodnie Juz nie moge sie doczekac

              A jak tam u was? Lepiej cos???

              Skomentuj


                #67
                Odp: Mamuśki z Irlandi

                A u nas tragedia! Dzisiaj znowu goraczka, do tego doszedl kaszel!!! Chyba zwariuje bo Olusia strasznie sie meczy. Jedziemy pozniej do dyzurujacej przychodni... Do tego z kupkami tez nie zaciekawie. Dwa razy dzisiaj byly jak woda, i ulewa strasznie. Martei sie jak nie wiem co... a dopiero na 16 mamy wizyte u lekarza...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Mamuśki z Irlandi

                  NALLY-Dziwna sprawa z tym zabkiem Moze sie gdzies uderzyl i go wybil ...?

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Mamuśki z Irlandi

                    Syska jak tam mała lepiej troche?Napisz później co ci lekarz powiedział!!!Mam nadzieje że będzie dobrze.Mój malutkim już prawie zdrowy,jeszcze ma troszeczke katarku ale już taki gęsty więc nie jest źle!!Zdrówka życze i pozdrawiam wszystkich!!!

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Mamuśki z Irlandi

                      Nally udanego urlopu życze,pewnie sobie troche odpoczniesz co?Dziadki zajmą sie wnusiem...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Mamuśki z Irlandi

                        Lekarz oczywiscie nie powiedzial konkretnie co malej dolega-jakis wirus i tyle... ale kazal caly czas mierzyc temp.i obserwowac, bo te wymioty (ja myslalam, ze to ulewanie) i wodniste kupy sa ponoc niepokojace Przepisal jej jakies lekarstwo w plynie ale jesli do jutra sytuacja sie nie zmieni mamy sie zglosic do GP i on podejmie decyzje czy nie bedzie trzeba z tym do szpitala Jestem cala w strachu.... Olenka zasnela w koncu po jakis 10 godzinach nie spania. A ja mam warte z mezem, czuwamy nad nia na zmiane. Od jakis dwoch godzin nie zwymiotowala, temp. spadla z 38. na 37. wiec jestem dobrej...

                        NALLY-A my mamy w piatek wyjazd do pl bo w niedziele chrzciny malej. Mam nadzieje, ze do tego czasu mala wyzdrowieje bo inaczej trzeba bedzie wszytsko odwolac

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Mamuśki z Irlandi

                          witam!!!

                          syska-wspolczuje strasznie. A moze to jelitowka ja dopadla? bo to wlasnie takie objawy wtedy sa, ale po dwoch dniach przechodzi. Trzymaj sie, zycze zdrowka, mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze

                          karolinabrydzia- No, odpoczne, odpoczne Dziadki w siodmym niebie beda A my troche pokorzystamy hihi Zeby tylko pogoda dopisala

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Mamuśki z Irlandi

                            A ja wlasnie dopiero skonczylam pakowanie Do tego jak zwykle mam mega stresa przed lotem Chyba nie bede mogla spac
                            No nic,ale trzeba sie polozyc bo wczesnie pobudka......
                            Zycze milej nocki i zdrowka dla chorowitkow

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Mamuśki z Irlandi

                              Hej hej U nas juz duza poprawa Wymioty i goraczka ustapily. wiec jestem juz spokojniejsza. Ufff..... ale sie strachu najadlam o to moje malenstwo Zaczynam sie zastanawiac czy to zeczywiscie nie jelitowka??? ale katarek i maly kaszelek jeszcze sa
                              NALLY-zycze udanego wypoczynku

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Mamuśki z Irlandi

                                Witam
                                My już po urlopie
                                tydzień w gorącej i słonecznej Hiszpanii już za nami teraz powrót do rzeczywistości i deszczowej Irlandii
                                Chyba coś wisi w powietrzu bo ledwo wróciliśmy i mój synuś cały dzień wymiotował dziś już w miarę ok tylko mnie teraz katar chwycił a mój synuś coś pokasłuje
                                NALLY - udanego urlopu życzę
                                i zdrówka dla wszystkich maluszków

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X