Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuśki z Irlandi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Irlandi

    No widze że nasze forum podupadło troszke przez ostatnie dni,ale to pewnie przez nadchodzące Święta hehe.Ja też znikam na jakiś czas,bo jutro lecimy Więc odezwe się za pare dni!!!Trzymajcie sie ciepło i zdrowo!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Irlandi

      Hej Dziewczynki
      Jakoś tak ostatnio nie miałam czasu żeby zasiąść na spokojnie przy komputerku i coś do was popisać-ostatnio zrobiliśmy sobie kilka wieczorków filmowych więc nawet nie wchodziłam na interek No ale juz jestem
      No mam nadzieje,że nam forum nie upadnie chociaż pewnie na czas świateczny zrobi się cicho ale myśle,że potem wszytsko wróci do normy, co nie?

      karolinabrydzia - I jak tam synek? dalej nie chce jeść obiadków? Szczerze mówiąc nie wiem co ci doradzić bo u mojego od zawsze ulubionym posiłiem były właśnie obiadki a jak nie chciał ich jeść do za kazdym razem okazywało się,że ma zapalenie gardła!!! Czasem miewał takie okresy,że nagle przestawał lubić jakąś rzecz ale po jakimś czasie wracało to do normy. Może u was to też taki okres przejściowy?
      No to życze spokojnego lotu i miłó spędzonego czasu z rodzinką w pl
      A ja wyczekuje z niecierpliwością soboty bo wtedy będzie juz moja siorka

      Spokojnej nocki babolki

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Irlandi

        Acha...syska! A ty gdzie się podziewasz? Jak tam z teściową?

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Irlandi

          hej laseczki
          my już w PL...jest zimno!!!
          Wszystko o.k malutki zniósł lot bardzo dobrze,obie babcie ucieszone
          Jutro idziemy z dziadziem na saneczki,a i nawet obiadek dziś zjadł u babci!!!!
          Życze spokojnej nocki i do usłyszenia!

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Irlandi

            hejjjjj!!! Jestem juz!!! Wybaczcie moja tak dluga nieobecnosc ale zmienialismy sobie internet i tyle czasu czekalimsy na podlaczenie nowego-paranoja normalnie, myslalam, ze to odrazu nam wlacza a tu tyle czekania
            KAROLINABRYDZIA I MARTUS_KERRY- zycze wam udanego pobytu w pl Ponoc mrozy tam sa niesamowite? ale chociaz snieg maja to dzieciaczki pewnie sie wyszaleja na sankach
            U mnie powoli przygotowania do swiat, moja mama zrobila mi niespodzianke i we wtorek przylatuje ale sie ciesze!!!!!! bo juz mam dosc tej tesciowej, mam tylko nadzieje ze one nawzajem sie nie pozagryzaja bo maja calkowicie rozne charaktery a jeszcze nigdy wczesniej ze saba nie mieszkalay hehe do tego na same swieta jeszcze rodzinka z angli do nas przylatuje, to bedziemy miec wesolo ,ale ciesze sie z tego przeogromnie!!!!

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Irlandi

              hej dziewczyny my już w Polsce tyle spraw do załatwienia ze jak na razie nie ma czasu spokojnie kawę wypić ale za to jak fajnie u nas pełno śniegu nawet teraz pada i nie jest aż tak zimno bo tylko -8 Maksio był już na sankach z pradziadkiem zachwycony jest, wszędzie pełno ludzi i wszyscy go rozpieszczają aż się boje co to będzie jak wrócimy do Irlandii
              słyszałam że i w irladni śniegu napadało ?
              pozdrawiamy

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Irlandi

                Hej!
                Mój wyjechal po siorke na lotnisko i wlaśnie na nich czekam, ponad godzine przylot opózniony przez ta pogode Niki będzie wniebowziety jak zobaczy rano ciocie
                A śnieżku napadało troszke wczoraj i cały czas lekki mrozik jest

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Irlandi

                  Martus-Kerry- No ja też tak mam jak jestem w pl, tysiące spraw zawsze do załatwienia...i człwiek zamiast siedzieć to lata tu i tam.. heh
                  Maksio pewnie zachwycony zimą? Musisz troche powykorzystywać dziadków- ja zawsze tak robie hihi a niech bawią, a co? bo to, że sie tam rozbestwi to i tak nie uniknione hehe

                  syska-No to świeta wesoło ci się zapowiadają...

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Irlandi

                    Hej dziewczyny,co nowego?
                    My w PL troszke zalatani,zresztą wiecie jak jest,ale w piątek już Święta!!!
                    Malutki już sie oswoił z rodzinką i teraz już mam troche luzu,jutro nawet chce go zostawić z babcia samego i jechać na zakupki...hehe zobaczymy jak to będzie
                    zyczę udanego dnia!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Irlandi

                      Hej dziewczyny! U nas przygotowania do swiat pelna para, jest juz moja mama a jutro zjedzie sie reszta rodzinki wiec czasu teraz brak na wszytko.
                      Ola zaczela raczkowac!!! i dzieki bogu narazie nie marudzi przez te zabki Snieg mamy i zimno jak nie wiem co!!! Ogrzewanie chodzi prawie non stop a i tak w domu chlodno, wiec podejrzewam ze niedlugo na tym zbankrutjemy!!!
                      A jak tam u was?
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Irlandi

                        witam wszystkich.
                        Syska wiem coś na temat ogrzewania domu w irl....to jest masakra co nie?!!!!!
                        Ale co zrobić,jak jest dziecko to musi być ciepło w domku
                        U moich rodziców za to mamy za ciepło i co wieczor zakręcamy sobie z mężem kaloryferki,,hehe
                        Malutki już tak sie tu rozbrykał,że jak wrócimy do Irl.po Świetach to może być nam ciężko wrócić do normyNo ale jakoś to będzie

                        Pozdrawiam wszystkich gorąco.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Irlandi

                          Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
                          by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
                          By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
                          a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
                          By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
                          by spokojna przerwa ukoiła złość
                          By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
                          a kolędowych śpiewów nie było dość tego wam wszystkim życzymy z okazji tych nadchodzących Świąt

                          do uslyszenia po swiętach laseczki.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Irlandi

                            hej dziewczyny u nas w skrócie to wszyscy chorzy także święta spędzamy w domu, ale za to na wigilij będą teście rodzice rodzeństwo pradziadki także zapowiada sie super oto życzenia dla was bo jutro moze nie byc czasu zeby wejsc:

                            Lawiny radości,
                            potopu miłości,
                            lampek migania,
                            kolęd śpiewania.
                            Prezentów bez liku,
                            wiele kolędników
                            oraz Sylwester do rana
                            z lampką szampana!
                            Wesołych Świąt
                            od naszej trójki

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Irlandi

                              Hej dziewczyny! Jak tam po swietach? U nas masakra! Zamieszanie straszne, tyle ludzi...i przez to nawet zapomnialam zeby tutaj wejsc i zlozyc wam chociaz zyczonka wiec nie pozostaje mi nic jaj zyczyc wam teraz -Szczesliwego nowego roku!!! Jakie plany na sylwestra? U mnie moja mama z tesciowa i Ola bede swietowac razem w domu a ja z mezem ide na impreze Super-pierwsze moje takie bezstresowe wyjscie, bo babcie swietnie zajmuja sie wnusia wiec wybwie sie na calego Jupiiii!!!
                              Buziaki

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Irlandi

                                Hej dziewczyny..
                                długo sie nie odzywałam ale to dlatego że niebyło internetu u moich rodziców przez te kilka dni i do tego cała rodzinka chora włącznie z moim malutkim.Masakra tak sie rozchorował że szok!!!!Ale już mu przechodzi na szczęśćie!!Dziś Sylwester,a u nas wszyscy smarczą ,kaszlą itd.niewiem co to będzie...hehe
                                Czas chyba wracać do irl,tam już jest troche cieplej podobno
                                Musze bilety kupić,ale strasznie podrożały przez te pare dni jak niemiałm internetu!!!!


                                A co tam u was laseczki?
                                Szczęśliwego Nowego Roku życzę i udanej zabawy dziś wieczorem!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X