Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spirala- co o niej sądzicie?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

    ja też już sie zdecydowałam, ze po porodzie założę sobie spiralę...plastry odpadają bo wyglądają nieestetycznie a tabletki w moim wypadku nie szkodzą mi ale jestem bardzo "zapominalska" (tzn dużo jeżdzę i nieraz niespodziewanie nocuję poza miejscem zamieszkania, a tabletek brak w torebce) a i do lekarza za bardzo nie mam czasu chodzić i nie raz sie zdarzało że przez miesiąc musieliśmy z m uważać bo tabletki sie skończyły a ja nie miałam czasu się wybrać do lekarza


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

      Też myślę nad wkładką ale jednorazowo 1tys to strasznie dużo

      Skomentuj


        #33
        Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

        1tyś.To co to za wkładka Podolec??Ja się orientowałam u mojego lekarza i u mnie to kosztuje 250zł
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #34
          Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

          Kochana zwykła wkładka kosztuje mniej,ta najnowszej generacji Mirena do 1tys złotych,patrzyłam w internetowej aptece to koszt ok800zł

          Skomentuj


            #35
            Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

            No tak ja swojego gina też pytałam i u niego wkładka plus założenie 1200zł
            Cholernie dużo. No ale przeliczając to na 5 lat wychodzi około 20 zł na miesiąć a tabletki są droższe. Poza tym jest szansa nie mieć okresu przez te 5 lat
            Ja też myslę bardzo nad Mireną bo 3 dzieci mi wystarczy a tabletek nie chce bo ja o witaminach zapominam hehe a tu trzeba co do godziny się pilnować - to nie dla mnie

            Ja tu czytam właśnie o Mirenie http://www.babyboom.pl/forum/troche-...8/index17.html
            jest wiele wypowiedzi za jak i przeciw


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #36
              Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

              Wiecie co. Ja założyłam sobie krążek antykoncepcyjny. Na razie się sprawdza. Trochę kosztuje bo 47zł ale założyłam pierwszego dnia okresu na 3 tygodnie. potem tydzień przerwy i od nowa. Mi się to podoba. Ale to dopiero początek. Zobaczymy. Napisał mi receptę na ten krążek bo chciałam a na karteczce zapisał mi nazwę tej spirali i mówił że mam się zapytać ile kosztuje. I normalnie wy tu mówiicie o kosmicznych cenach a ta zwykła niechormonalna kosztuje 135zł
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj


                #37
                Odp: Spirala- co o niej sądzicie?

                zapraszam do dalszej dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...hlight=spirala. Ten wątek zamykam, by ograniczyć ilość tematów o identycznej treści.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X