Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko sex po porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    kruszyno powiem Ci że ja mam taki sam problem z sexem, poprostu boli i jakoś nie wielka mam z tego przyjemność ale to może wina leży po mojej stronie bo się boję tego bólu i nie mogę się przełamać, choć czasem potrafię się rozluźnić i nie czuję już aż takiego bólu i czerpię przyjemność z sexu

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      to wszystko wina naszej psychiki....kazda kobieta po porodzie powinna miec opieke psychologa...mi byla bardzo potrzebna...bo syn umieral a ja nie wiedzialam dlaczego..a po szybkiej cesarce zabrali go do innego szpitala..i polozyli mnie z kobieta z malym dzieckiem...ach...to dluga historia...wkazdym razie potrzebny psycholok...lek przed kolejna ciaza...lek przed bolem....lek przed odpowiedzialnoscia...itd....to straszne jakie my musimy byc silne!!!

      Skomentuj


        #93
        Napisane przez dredzia3 Pokaż wiadomość
        kazda kobieta po porodzie powinna miec opieke psychologa...mi byla bardzo potrzebna...
        a tu sie akurat z Toba zgadzam w 100%
        mi również było bardzo ciężko pogodzić sie z wieloma sprawami i oswoić przede wszystkim z moim dzieckiem
        u mnie instynkt macieżyński pojawił sie dopiero gdy wylazły ze mnie wszystkie pociążowe hormony
        dalej chodzę do psychologa bo inaczej rozpiepszyłabym juz dawno mój związek i rodzinę

        kobieta sie za wiele rzeczy potrafi obwiniać
        ja codziennie sama siebie rozliczam, co robie źle w związku z moim dzieckiem i wiem że przez moją porywcza osobowość jestem średniej jakości rodzicem ale staram sie panować nad emocjami, bo kocham...

        ten post to taki offtopic a propos głównego watku

        Skomentuj


          #94
          Ja akurat nie potrzebowałam opieki psychologa... po porodzie mimo ze zmeczona to czułam sie wspaniale.... przyszłość napawała mnie optymizmem... uwierzyłam ze teraz to moze byc tylko lepiej bo mam cudowne dzieciątko o którym zawsze marzyłam.

          Do życia seksualnego z mężem szybko wrócilismy gdyż mimo iz karmie piersią libido szalało... krwawienie ustało 3 tygodnie po porodzie(rodziłam siłami natury) i wtedy tez podjelismy pierwsza próbe... o dziwo udaną... byłam zdziwiona ze nic mnie nie boli... zwłaszcza ze byłam szyta. Ogólnie po porodzie nasze zycie erotyczne kwitnie... nadal karmie piersią a mimo ze minęło juz pół roku apetyt nie słabnie

          Życze wszystkim mamom by równie szybko odzyskiwały siły i by cieszyły sie z kazdej chwili spędzonej z maluszkiem



          Skomentuj


            #95
            Super

            Ja urodzilam 3 mies temu , ale ochote na seks mam od 2 mies jak tylko przestalam krwawic i skonczyl mi sie okres.

            Skomentuj


              #96
              JA juz od 2 mies po porodzie mialam ochote na seks!!

              Skomentuj


                #97
                A ja przeczytalam caly ten watek i jestem zlamana....
                Nasza coreczka ma 2 i pol roczku a seks dla mnie nadal nie istnieje! Jezeli ochota sie pojawia to trwa doslownie chwilke. Najgorsze jest to, ze przerazaja mnie wlasnie zblizenia z mezem. Jestem przepelniona jakas nienawiscia i zloscia ktorej nie umiem sobie wytlumaczyc. I choc by mocno sie staral (choc po takim czasie robi to baardzo rzadko lub wcale) to efekty sa znikome - statystycznie rzecz przyjmujac moze raz na dwa miesiace. Zaczyna mnie to przerazac....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                  ja juz Ci zazdroszczę tej chwili moja Droga
                  a czemu
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #99
                    bo to pewnie będzie baaardzo ekscytujące przeżycie po takiej abstynencji ale możesz sie tez ciut zestresować
                    w każdym badź razie jazda bez trzymanki...

                    Skomentuj


                      ja po pierwszej ciąży tak jak colorka miałam prawie 2 i pół roku nic
                      a po 2 porodzie to się działo bo od 2 miecha ciąży zakaz seksu to se potem odbiłam


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        bo to pewnie będzie baaardzo ekscytujące przeżycie po takiej abstynencji ale możesz sie tez ciut zestresować
                        w każdym badź razie jazda bez trzymanki...
                        Buhaha , gorzej jak spadne i uderzę się o szafkę nocną ...
                        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                        ja po pierwszej ciąży tak jak colorka miałam prawie 2 i pół roku nic
                        a po 2 porodzie to się działo bo od 2 miecha ciąży zakaz seksu to se potem odbiłam
                        A bo my w tym samym temacie ale czemu tak długo?
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          A mnie ciekawi czy któraś z was tak miała że po porodzie stosunki były duzo bardziej satysfkcjonujące niz przed... był wiekszy żar miedzy wami?? Ja dopiero teraz naprawde ciesze sie seksem....jest duzo lepiej niz przed ciążą

                          Zastanawia mnie czy któraś z was też tak miała???



                          Skomentuj


                            boberek a myslalam ze ze mna cois nie tak sie po porodzie zrobilo!! mam tak samo! Az moj facet jest zdziwiony bo jego kolega tez zostal ojcem mniej wiecej w podobnym czasie i jego zona ma z sexem prpblem po porodzie a u mnie wrecz przeciwnie jest lepiej niz bylo.

                            Skomentuj


                              cześć dziewczyny, jeśli można chciałabym tez się wypowiedzieć
                              Napisane przez boberek17 Pokaż wiadomość
                              A mnie ciekawi czy któraś z was tak miała że po porodzie stosunki były duzo bardziej satysfkcjonujące niz przed... był wiekszy żar miedzy wami?? Ja dopiero teraz naprawde ciesze sie seksem....jest duzo lepiej niz przed ciążą

                              Zastanawia mnie czy któraś z was też tak miała???
                              ja tak mam bardziej mnie satysfakcjonuje seks po porodzie, przed też było dobrze, ale teraz jest lepiej sie . Na początku trochę bolało ale to normalne, tym bardziej że trochę popękałam w środku. Dość szybko zaczęliśmy bo skończył mi się połóg i od razu zaczęliśmy
                              Oskar Michał
                              1 kwiecień 2009
                              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                              Skomentuj


                                Odp: sex po ciazy??

                                Hej, mnie także okropnie boli. Jestem 2,5 miesiąca po porodzie i też myślałam że jest za ciasno. Okazało sie że to jednak nie to tylko endometrioza!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X