Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak szybko sex po porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja w ciazy prawie zero sexu po porodzie baaardzo dlugo nic.jak karmilam piersia to wrecz unikalam wszelkich zblizen.nie sprawialo mi to przyjemnosci ale jak juz skonczylam karmic(rok po porodzie)to dopiero zaczela sie jazda.mimo ze czuje sie luzniejsza niz przed ciaza to satysfakcja duzo duzo wieksza.
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      U mnie tez i satysfakcja ochota duzo wieksza

      Skomentuj


        #48
        Mnie tez bardzo bolalo po porodzie ale po miesiacu juz bylo wszystko ok

        Skomentuj


          #49
          doradźcie...

          Ja bardzo długo po urodzeniu nie miałam ochoty na seks. I jestem tu chyba rekordzistką pod tym względem bo od urodzenia minęło 18 miesięcy!!!
          Oczywiście były tego powody (brak chęci, zmęczenie,choroba i za dużo na głowie po prostu) przez co nasz związek przeżył pierwszy poważny kryzys. Na szczęście to minęło i teraz jest fajnie. Tylko mam problem ze wpółżyciem...
          Spróbowaliśmy parę dni temu i było nawet przyjemnie, troche mnie bolało ale nie mocno więc myślałam że będzie ok. A i jeszcze lekko krwawiłam. Niestety mija już 3 dzień a ja nadal jestem na dole cała obolała Wiem że częściowo to wina nieodpowiedniego nawilżenia (muszę kupić jakiś żel) bo miałam z tym problem podczas współżycia i jestem troche poocierana. Ale czy to normalne alby tak długo cierpiec po "pierwszym razie" Napiszcie czy wam się coś takiego przydażyło

          Skomentuj


            #50
            Ja po porodzie mam wielką ochotę, ale niestety z możliwościami jest trochę gorzej - czuję się tam za ciasna.. Podobno tak jest kiedy karmi się piersią, więc na razie się nie stresuję i próbujemy z mężem. Ale brakuje mi tej spontaniczności jaka była między nami kiedy byliśmy tylko we dwoje.

            Skomentuj


              #51
              witam

              zgadzam sie z koleżanką ''Iczka111'', mam to samo - po porodzie totalne zero jezeli chodzi o spontanicznosc - no moze ze dwa razy...a mija juz 7 miesiac- i tutaj zaczynaja sie schody, bo u mnie brak spontanicznosci = z brakiem odpowiedniego nawilżenia... i tutaj polecam żel DUREX PLAY REWEKLACJA!!!!...

              Skomentuj


                #52
                Ja długo po porodzie nie miałam ochoty na sex. Libido zerowe!
                Byłam zmęczona, niewyspana - karmiłam piersia prawie rok i dopiero po zakończeniu karmienia ochota wróciła. Hormony mi sie uspokoiły gdy przestałam karmić. Pierwszy seks był poł roku po porodzie. Bałam sie bólu i rzeczywiście bolało. No i musiałam "uczyc" sie na nowo orgazmu. Teraz minął 14 miesiąc po porodzie i jeszcze nie jest tak idealnie w łóżku jak było przedtem. Mam nadzieję, że jednak ten super seks powróci

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  A ja juz wytrzymac nie moglam, i jak minelo 4 tygodnie po porodzie razem z Kochaniem na spontanie kochalismy sie, i tak juz codziennie. Nawet nie poczekalam az mi sie polog skonczyl a zostalo jeszcze 1,5 tygodnia do 6 tygodni, nawet jeszcze u lekarza nie bylam. Ale nic mnie nie boli, i nic sie nie dzieje to chyba mozemy Aha wogole to cesarke mialam, to tam zadnych szyc na dole nie mialam, to tez trzeba wziasc pod uwage.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    #54
                    a my od drugiego tygodnia po porodzie bawimy sie w lozku narazie obawiam sie kochac z moim lubym choc wczoraj minelo 6 tygodni. nie boje sie bolu ale ze wzgledu na to ze nasza niunka jest wpadeczka boje sie ze jak tylko pierwszy raz to zrobimy to od razu znowu wpadniemy!nie jest to jakis ogromny strach ale taka wewnetrzna obawa chociaz wiem ze i tak juz dlugo nie wytrzymam w celibacie
                    Last edited by aneta88ad; 14-03-2009, 21:44.



                    Skomentuj


                      #55
                      droga aneta88ad
                      jeżeli boisz sie kolejnej wpadki możesz brac przecież tabletki antykoncepcyjne-jeżeli karmisz również (są takie psecjalne tylko jednoskładnikowe) na początku nie byłam do nich przekonana(moja mała to tez wpadka)ale gdy zaczełam je brac i znikneła obawa kolejnego '' zajscia''' juz bym ich nie oddała ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Ja po porodzie też fizycznie szybko doszłam do siebie.I wszystko wróciło by do normy,gdyby nie antykoncepcja.Po paru miesiącach brania tabletek moje libido nie zmlało - ono zniknęło.Dlatego podjęłam dezyzję o odstawieniu.

                        Skomentuj


                          #57
                          ja też miałam ten problem ale sądziłam że to od karmienia piersią. No wiecie wiecej prolaktyny... bardziej czułam się matką niż kobietą.
                          Skończyłam karmić i problem znikł. Chociaż karmienie powodowało że czułam się spełniona jako matka.

                          Skomentuj


                            #58
                            a mam takie pytanko hmmm no mianowicie tak: jestem 3 tygodnie po porodzie już nie bolą mnie tak mocno szwy, krwawienie zmalało praktycznie do zera (wystarczy mi jedna wkładka na dzień) no i się tak zastanawiam czy np. mogłabym się z moim mężkiem "pobawić" (bo już tak mi się chce!) tzn. czy można tak szybko po porodzie mieć orgazm łechtaczkowy czy nie ma jakichś przeciwskazań hmmm głupie pytanie może ale ja już tego nie robiłam od kilku ładnych miesięcy bo w ciąży miałam kategorycznie zabronione no a ginekolog kazał się 6tyg wstrzymać z seksem no ale przecież seks to to nie będzie
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              #59
                              sax po ciazy

                              Uwarzam ze mozesz a nawet powinnas zadbac o meza, mysle ze jesli juz nie krwawisz to mozesz nawet sprobowac wspolzyc,jesli nie bedzie cie nic bolalo, ja sprobowalam po 2 tygodniach ale tym razem nie rodzilam silami natury lecz mialam cesarskie ciecie,a po zwyklym porodzie po 3 tygodniach jak przesalam krwawic i to byl wspanialy sex, i orgazm tez byl jak kiedys tylko ze sie balam i nie trwalo to tak dlugo

                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                Witam!
                                dziewczyny jakie macie życie erotyczne po porodzie? Coś się u was zmieniło?
                                ja jestem ju z prawie 5 miesięcy po porodzie i niestety niemam ochoty na sex a to z tego względu że tam na dole jestem bardzo "ciasna" i stosunki są dla mnie wręcz bolesne... używam żelu nawilżającego i dużej różnicy niema...(
                                Witaj, u mnie jedynym-takim moim problemem- było to, że nie chciałam aby mąż pieścił moje piersi, bo jakoś miałam poczucie, że one są dla dziecka
                                Trwało to przez cały okres karmienia małego jak przestałam karmić to mi przeszło na szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X