Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Relacje z partnerem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Relacje z partnerem

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Patka - może to przejściowe tylko Teraz same stresy bo idą święta i przez to te kłótnie Ale nie możecie jeden dzień świąt u ciebie a drugi u męża rodziny czy odwrotnie ?
    Nie mogą, bo wcześniej Patka pisała, że jej rodzina zaprosiła ją za granicę i chciała jechać do nich w tym roku a mąż chce u mamusi, rok temu pewnie też było u niego, tak?

    Skomentuj


      #47
      Odp: Relacje z partnerem

      Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
      Czy ślub zmienił Wasze relacje z partnerem?Czy umocnił Wasz związek czy może spowodował rutynę?

      W naszym przypadku musze odpowiedzieć:i tak i nie.Myśle,ze ślub wzmocnił nasz związek;jesteśmy sobie blizsi;wiemy że będziemy ze sobą do końca.To jest wspaniałe,ale...często się kłócimy;nawet błachy powód napędza ogromną sprzeczkę.Wydaje mi się,ze teraz mój mąż jest bardziej pewny siebie i tego,że żonie można powiedzieć wszystko.Nawet jeśli to będzie dla niej przykre...
      U nas była taka sytuacja, że ja z mężem mieszkałam 5 lat przed ślubem na swoim, dotarliśmy się na tyle, że ślub niczego nie zmienił to był w naszym przypadku tylko papierek

      Skomentuj


        #48
        Odp: Relacje z partnerem

        Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
        U nas była taka sytuacja, że ja z mężem mieszkałam 5 lat przed ślubem na swoim, dotarliśmy się na tyle, że ślub niczego nie zmienił to był w naszym przypadku tylko papierek
        U mnie bardzo podobnie, jakoś nigdy nie miałam parcia na ślub i dla mnie to nic nie zmienia poza sprawami prawnymi , ułatwia wiele formalności. Chociaz sam ślub i przysięga sprawiła że jednak ten związek tak wewnętrznie odczuwa się bardziej poważnie, odpowiedzialniej.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Relacje z partnerem

          nasz ślub we mnie nic nie zmienił, tak samo kocham mojego faceta, ale mąż się zmienił jest bardziej odpowiedzialny, wydoroślał i traktuje mnie poważniej

          Skomentuj

                 
          Working...
          X