Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele duże czy małe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Wesele duże czy małe?

    Robiliśmy małe i raczej skromne. Wcale nie żałuję, nie wydaliśmy dużo, a i tak nam się nie zwróciło. Wszystko zależy od hojności gości.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Wesele duże czy małe?

      My mieliśmy weselę na 130 osób zaproszonych przyjechała nie z=cała 100. Robiliśmy takie duże wesele bo chcieliśmy razem z bliską rodziną i znajomymi cieszyć się w ten dzień, Chcieliśmy pokazać jak mocno sie kochamy i trochę naszej radości z miłości przelać na gości.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Wesele duże czy małe?

        To już zależy od młodych. My na nasze zaprosimy ok 30 osób więc będzie skromnie. Nie chcemy wielkiego wesela bo to się mija z cele. Wolę pieniądze przeznaczyć na samochód lub mieszkanie.
        Na pewno na weselu będziemy mieć kamerzystę i fotografa. Ostatnio trafiłam na xxx i chyba skorzystam z usług tej firmy. Słyszalam o nich wiele pozytywnych opinii.
        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:03. Powód: link

        Skomentuj


          #79
          Odp: Wesele duże czy małe?

          Moi przyjaciele, swoją drogą bardzo rozrywkowi i byli chyba na wszystkich weselach jakie tylko były, teraz będzie ich kolej i szok, bo zdecydowali w ogóle go nie robić, uznali, że kasę przeznaczą na podróże.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Wesele duże czy małe?

            U nas na weselu było 98 osób i kilka lat temu uważaliśmy, że to mało jednak wszystko z biegiem czasu sie zmienia. Teraz młodzi bardziej myslą przyszłościowo i nie inwestują juz pieniędzy w duże wesela bo to nic tak na prawdę im nie da. Jedna noc szybko minie a pieniędzy dużo na to potrzeba.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Wesele duże czy małe?

              To już zależy od was. My będziemy mieć średnie wesele. Zapraszamy tylko najbliższych. Stwierdziłam że rodzina z którą nie mam kontaktu nie jest mi potrzebna w tym dniu. Znalazłam już idealną salę i xxx Powoli wszystko organizujemy. Mam nadzieję, że będzie idealnie.
              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:02. Powód: link

              Skomentuj


                #82
                Odp: Wesele duże czy małe?

                Jestem zdania, że kameralne, ciche śluby maja największy urok.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Wesele duże czy małe?

                  Tak, małe wesele jest takie kameralne, fajne i wszystko do ogarnięcia bo im wiecej ludzi tym zawsze gorzej nad wszystkim zapanowac

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Wesele duże czy małe?

                    Rozsądnie, tak żeby zapewnić optymalną imprezę, zwracając uwagę na szczegóły. Transport również ma bardzo duże znaczenie. Raczej starajcie się go organizować w taki sposób, aby wszystko było dopracowane. Jeden dobry namiar - xxx Solidne auto i terminowa firma, wszystko powinno wyglądać jak należy.
                    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:02. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Wesele duże czy małe?

                      ja wolę małe wesela, lepiej się na takich czuje. Nasze wesele było małe i wszyscy się świetnie bawili.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Wesele duże czy małe?

                        Każdy lubi co innego - jedni duże wesela, inni skromne uroczystości. Duże wesele wcale nie musi być koszmarnie drogie, bo można zaoszczędzić, gdy korzysta się z wyszukiwarki ślubnejxxx Wystarczy trochę cierpliwości
                        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:03. Powód: link

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Wesele duże czy małe?

                          Najważniejsze by na weselu byli wszyscy Ci, którzy coś dla nas znaczą i z którymi utrzymujemy kontakt. Dlatego nie jestem zwolenniczką wielkich ślubów kiedy to zaprasza się jakąs odległą ciotkę, którą widziało się na oczy raz w odległym dzieciństwie i nawet się nie wie jak ona wygląda

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Wesele duże czy małe?

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Najważniejsze by na weselu byli wszyscy Ci, którzy coś dla nas znaczą i z którymi utrzymujemy kontakt. Dlatego nie jestem zwolenniczką wielkich ślubów kiedy to zaprasza się jakąs odległą ciotkę, którą widziało się na oczy raz w odległym dzieciństwie i nawet się nie wie jak ona wygląda
                            To prawda, ale np. w rodzinie mojego męża tak teściowie chcieli zrobić, ale my się nie zgodziliśmy. Natomiast dla nich bez znaczenia było czy mąż kogoś widział chociaż raz czy nie, rodzina to rodzina i powinna być.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Wesele duże czy małe?

                              Każdy powinien zrobić wesele na taką ilość osób jaka mu się podoba. Jedni wolą bardziej kameralne wesela, tylko z najbliższymi, inni wielkie imprezy i im więcej ludzi tym lepiej, bo zabawa lepsza. Wszystko to kwestia preferencji. Znam nawet osoby, którym marzyło się wielkie weselisko i brali kredyt z tej okazji, bo twierdzili, że to jeden taki dzień w życiu i warto. Sprawdzali wszystko na Kredyt123. Jeżeli uznali, że im się to opłaca, to nie mi oceniać. Ilu ludzi tyle preferencji.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Wesele duże czy małe?

                                ja wolę zdecydowanie małe i skromne śluby, na wielkich i wypasionych weselach źle się czuję, a niestety takie mnie czeka w sierpniu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X