Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    Dzień dobry u nas przymrozek , em ma wolne cypriana później idzie do babci więc będziemy mieć trochę czasu dla siebie .

    Ania od 2dni się staramy ha ha i przez następny Tydzien pewnie też bo nie znasz dnia ani godziny :-P z em już ok jemu oczywiście bardzo podobają sie takie starania ha ha
    a tak poza tym to em wczoraj mnie pytal co bym Chciała sobie kupić bo dostanie trochę kaski dodatkowej więc zamówię młodemu hulajnogę od razu, pójdę włoski podciąć i Kupie jakieś wygodne botki albo czółenka czarne, spodnie , muszę kilka par rajstop kupić i podkład porzadny więc po niedzieli zakupki ale tym razem po chodzę po sklepach

    Aniu to ci mąż niespodzianke zrobił !! trzymam kciuki bardzo bardzo za fasolkę .
    ja do końca kwietnia po zalatwiam lekarzy dentyste itd. już tak długo odwlekam że szok.

    Angel gdzie jesteś? jak tam zdrówko? ?





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      Hej dziewczyny, u nas jakoś mgliście ale słoneczko powoli się przebija Mój mąż w pracy więc sami jesteśmy. Wieczorem może wpadną znajomi chcemy urządzić sobie karaoke.

      Moja mała od niedawna jak chcę czegoś to mówi "proszę, to dam Ci buziaka" wczoraj oboje z synem prosili męża żeby pojechał do sklepu po lody, no i ona oczywiście w końcu użyła swojego argumentu z buziakiem no i pan X od razu pojechał, gdy wrócił mała tłumaczyła bratu " widzisz tak musisz mówić to zawsze działa" - bezcenne


      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        Alina dobre dobre mój to wogóle wygadany a argumentuje jak dorosły ha ha





        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          Jestem Kochane nie odzywałam sie bo miałam troche spraw do załatwienia.M miał dwa dni wolne, więc wykorzystałam go, powoził mnie po sklepach, kupiłam parę rzeczy.Buty na koturnach, kilka pasków, rajstopy, kosmetyki, na ten miesiąc wszystko mam Ale powiem Wam,że atmosfera była nerwowa, M chodził cały czas wkurzony, przeklinał, ma teraz można powiedzieć kłopoty w pracy, możliwe ,że niedługo zamkną restaurację, w której pracuje, więc będzie musiał szukać innej pracy Nieznośny jest przez to Wczoraj wieczorem było w miarę spokojnie, zrobił kolację, wypiliśmy po piwku.Dzisiaj mam święty spokój, bo M jest w pracy i jtro też.Połozyłam Krystka spać i piję sobię kawkę.

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Kruszyna cieszę sie,że między Wami już lepiej Domyślam sie,że mężuś zachwycony staraniami No i dobrze,starajcie się, przynajmniej nie będzie czasu na kłótnie, tymbardziej ,że spędzicie trochę czasu we dwoje, trzymam za Was kciuki Mój Krystek też zaczął zgrzytać zębami, mam nadzieję przejdzie mu,ma takie ostre kły, podejrzewam,że może to przez to.Za miesiąc idziemy do lekarza na bilans 2 latka, jak nie przestanie, będę musiała się skonsultowac z lekarzem.
            A co do dodatków, skoro lubisz kolorową biżuterię to śmiało, w tym sezonie im więcej kolorów tym lepiej.Myślę,że może ciemny fiolet, ciemny malinowy.

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Alinasz mądra ta Twoja córeczka Jeżeli chodzi o związek to nasz też jest bardzo burzliwy, i też nie ma raczej cichych dni, bo ja tak nie potrafię.A synuś bardzo dzielny, pierwsza samotna podróż, bravo To będzieci mieli wesoło dzisiaj Ja uwielbiam karaoke
              Aniu to super,że mąż przyjeżdzą i jeszcze dni płodne, no to musicie dać czadu Czekam na sprawozdanie
              Miłej soboty

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Hej dziewczyny, jak weekend? U mnie nijak, karaoke nie było, znajomi nie przyjechali, za to przyszli koledzy męża A zapomniałam w sobotę byliśmy na meczu, wycieczka autobusem nie wiem czy wspominałam że mój gra w piłkę, także dwa razy w tygodniu trening a w weekend mecz.
                A teraz piję kawkę, zawiozłam dzieci do przedszkola i mam trochę czasu dla siebie oczywiście tylko chwilę bo czeka mnie masa codziennych obowiązków

                A nawiązując do mojej córci, to tak w domu wygadana i przemądrzała ale poza to jest dosyć wstydliwa, mam nadzieję że wyrośnie

                A jak tam wam dziewczyny minął weekend? Piszcie!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  Cześć Kochane Pogoda dzisiaj paskudna, pada i zimno.M ma wolne, właśnie wygoniłam go po zakupy, na pocztę. Zamówiłam placki z sosikiem grzybowym, mówił,że zrobi, więc odpoczywam dzisiaj od gotowania. Mam całą stertę prasowania.Dzisiaj siedzimy w domu, przez tą pogodę nie chce się nigdzie wychodzić.U mnie weekend zleciał spokojnie, siedziałam z Krystkiem w domu, M pracował.
                  Alinasz wiesz ja uważam,że dobrze,że twój mąż gra w piłkę, ma swoje zajęcie.Każdy powinien mieć jakąś pasję Mój to czasami potrafi cały dzień siedzieć w kuchni i wymyślać jakieś dania,najwięcej mamy książek kucharskich.Mi pasja mojego M bardzo odpowiada
                  Aniu, Kruszyna co tam u Was?

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    U nas leje od piatku masakra musiałam zgłosić do administracji bo nam piwnice zalało.

                    weekend nam burzliwie minoł starań nie było a już pewnie po owu więc lipa. wczoraj wieczorem coś mnie mdliło i dzisiaj koło południa też nie wiem od czego a na ciążę to stanowczo za wczesnie ha ha

                    nudy . . .





                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      A jak tam u twojego em z pracą? może już by zaczoł się rozglądać za czymś? ?

                      mój em kiedyś biegał a teraz to nie ma ani chęci ani czasu .





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        Hej dziewczyny! U nas pogoda taka sobie niby słońce świeci a jednak zimno. Ja już wszystko zrobiłam, posprzątane, obiad jest, za chwilę idę na kawę do koleżanki, kawałek drogi przede mną. Dzisiaj mecz ligi mistrzów więc wieczór z głowy, stadko kibiców się zbierze, ja sama i krzyczący do telewizora faceci, hi hi.No ale cóż jakoś dam radę Dzisiaj dowiedziałam się że moja córcia będzie chodziła do zerówki w szkole a nie w przedszkolu jak było dotychczas i jestem trochę przerażona, zobaczymy co będzie.

                        No ja się cieszę że mój ma pasję i powiem wam że z biegiem lat coraz bardziej to doceniam!!
                        Piszcie co tam u was!!!
                        Ha dostałąm nowy dresik do biegania po domku, śliczny z pluszku czy tam jak to się nazywa, od Teściowej!!!


                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          cześć dziewczyny właśnie usiadłam do was i poję sobie gorącą czekoladę czasami tak lubię
                          u nas weekend minął w miarę fajnie w sobotę M przyjechał koło południa do domu trochę posiedzieliśmy z mała na dworze się pobawiliśmy i M wymyślił że zrobimy małej plac zabaw na podwórku taki z piaskownicą huśtawką i zjeżdżalnią i z domkiem taki ful wypas i sam ma to wszystko zrobić mam nadzieje że mu się uda ślizg do zjeżdżalni już zakupiony i leży na podwórku a wieczorem zrobili grilla ale ja siedziałam z mała w domu a że nie chciała spać iść tak więc mnie grill ominął ale za to później...oj nie będę zdradzać szczegółów:P a w niedzielę zleciało każde z nas oddało sie temu co lubi czyli ja książce a M przed kompem no i z mała oczywiście wygłuptasy i tak zleciało jeszcze wczoraj miałam go wieczorem w domu tak więc weekend pełen starań mam nadzieję że tym razem nam się uda

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            kruszyna jak się czujesz jak samopoczucie??jak tam twój synek??
                            angel jak u męża?? szuka już czegoś nowego czy może jednak poprawi się u niego w pracy??jak tam z Krystkiem??
                            alina podziwiam cię że wytrzymujesz te spotkania M z kolegami u was w domu ale w sumie jak by nie patrzeć to masz go pod rękąno to teściowa prezent ci sprawiła ja też poluję na taki dres, mój też ma pasję i to ogromną do muzyki kiedyś próbował jako dj ale był z pewną dziewczyną i wszystko przez nią rzucił później poznał mnie i tak się potoczyło troszkę mi szkoda że nie spełnił swoich marzeń i pasji może kiedyś oboje mamy teraz ważniejsze priorytety....
                            miłego dnia dziewczyny.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              Witam dzisiaj pogoda lepsza, ale i tak bez rewelacji. Z rana przywieźli nam nową lodówkę, bo stara kilka dni temu się popsuła, więc miałam trochę ogarniania. M cały dzień był na mieście roznosił CV, może coś znajdzie lepszego.Narazie jest jeszcze w starej pracy, ale szuka cały czas jak ma wolne.Nie ukrywam, troche się tym martwię ale mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. A ja z Krystkiem byłam w centrum handlowym, kupiłam pare rzeczy, koc na łóżko pomarańczowy, dywanik malutki,do kuchni parę rzeczy, zawsze inaczej będzie Zaraz zrobię jakąś kolację dla M i siebie, Krystek juz śpi

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                Aniu miałaś super weekend Ten plac zabaw to rewelacyjny pomysł,ależ będzie zabawa, super mąż wymyślił! Zazdroszczę, ja bardzo bym chciała mieć podwórko, gdzie można wyjść, posiedzieć, grilla zrobić, coś wspaniałego.
                                Alina wesoło znowu u Ciebie będzie Ja to tam lubię gości
                                Kruszyna a Ty gdzie?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X