Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    No co jest Z wami kobitki???????????????
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      cześć kochane!
      przepraszam, że się nie odzywałam, ale dużo się działo. we wtorek wróciliśmy z egiptu. Po powrocie zrobiłam test, okazało się, że fasolka się zadomowiła i jak na razie jest wszystko dobrze. Feralna bariera 6 tyg została przekroczona, mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej
      Last edited by Scaarlett; 05-06-2010, 23:34.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        Scarletko, Moje gratulacje.
        DAMIANEK 04.06.2007R
        BARTOSZEK 21.05.2008R
        NATANEK 30.04.2010R
        OLIWKA 17.02.2012R

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          Nie pisałam wcześniej, bo strasznie nie chciałam zapeszać, z resztą wiecie jak ze mną było więc pewnie rozumiecie, że cały czas drżę o każdy dzień.
          buziaki dla wszystkich dziewczynek!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Scarlet cudowna wiadomość!Wierzę, że wszystko będzie dobrze i trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę w brzuszku!


            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Myśle i życzę tego z całego serca Scarlet że tym razem się uda
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Hej, hej
                Scaarlett GRATULACJE, mówiłam że wszystko się ułoży, tylko potrzeba czasu i troszkę luzu

                U nas oki, weekend spędziliśmy bardzo miło- w sobotę była u nas rodzinka z Polkowic, Cypu dostał kilka zabawek po kuzynce a najbardziej podoba mu się spacerówka dla lalek teraz swojego Hipo tam wozi i robi lulu.
                Wczoraj był Chrzestny młodego z synkiem, poszaleli trochę w piaskownicy, a Cypu małemu gili gili cały czas robił
                A co tam u was?
                Darunia jak u Natanka, kolek już nie ma?
                Olcia a jak tam problemy finansowe?? Juz się tak nie martwisz Kochana?

                Ja muszę się wam pochwalić ,że dostałam propozycję stażu u M w firmie i jutro idę do urzędu się zarejestrować i do końca tyg. złożę papiery mam tylko nadzieje, że będą mieli kasę i dostanę ten staż, a za wykonaną robotę od firmy dostanę dodatkową kasę Tyle tylko ,że z M będziemy musieli pracować na dwie zmiany.
                Po południu jak nie będzie padać jedziemy kupić młodemu sandałki, bo ja oczywiście wszytko na ostatnią chwilę....





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  gdzie was wywiało???
                  Wszystkie opalacie się czy co?
                  To muszę wam powiedzieć że od poniedziałku będę bardzo rzadko tu wpadać udaję się do pracy, co prawda na drugie zmiany i tylko na 5 godzin ale wszystko będę miała wywrócone do góry nogami-będziemy z M pracować na 2zmiany i nie wiem jak to będzie





                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Kurcze. Fajnie że idziesz do pracy. Jakoś dasz rade.

                    http://dziecko.onet.pl/47601,0,42,zd...e,artykul.html
                    Przeczytajcie. Coś strasznego.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      Kruszynko na pewno sie ułoży, odpoczniesz od domowych obowiązku, od dziecka, naładujesz baterie, pobędziesz wśród ludzi i co najważniejsze wzbogacisz domowy budżet

                      ja się nie odzywam, bo czuję się jak się czuję. słaba, zmęczona, jak flak i ani ręką, ani noga nie mam siły ruszać, a przy Piotrusiu jednak trzeba

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        Natanek już trzeci dzien niepije z cyca. Po prostu niemoże. Musze sztuczne mleko kupować ale przynajmniej malutki już niekolkuje
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          biedny maluszek ale najważniejsze, że mleczko mu pomaga. to jakieś specjalne mu to mleczko podajesz, że jest taka poprawa? ja nie kumata, bo nigdy nie miałam z synkiem kolkowych problemów i byliśmy na cycku do roczku.
                          napisz darunia czy chłopcy już się przyzwyczaili do braciszka? nie dają ci tak popalić?

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            tak. Chłopcy są już grzeczniejsi. a Natan pije NAN HA. Jeśli po tym coś mu się będzie działo,np kolka czy wysypka to będzie miał zapisane Bebilon Pepti
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              aaaaa czyli wszystko zaczyna sie pomału układać i oby tak dalej. dadzż radę ze wszystkim, byle chłopcy tylko się zdrowo chowali a powiesz jak m, pomaga ci w obowiązkach? kryzys sprzed porodu minął?

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                Z M raz jest dobrze ale i jest też niekiedy tak źle że mam ochotę się wynieść. Zabrać dzieci i zniknąć. Niema już picia ale raz już zarobiłam z "liścia". Za tydzień chrzcimy Natanka. Jeśli do końca wakacji nic sie zmieni już mnie niezatrzyma mimo że będzie mi ciężko. Szkoda mi tylko Natanka bo jeszcze niewie co to jest tata.
                                DAMIANEK 04.06.2007R
                                BARTOSZEK 21.05.2008R
                                NATANEK 30.04.2010R
                                OLIWKA 17.02.2012R

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X