Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    Angel przystojne chłopaki musisz na nich uważać ha ha boże Krystek już tak duży ale te dzieci szybko rosną cyprian za miesiac 4lat kończy . . .

    my właśnie wróciliśmy z placu zabaw i zakupów u nas też ciepło słoneczko przebija się nieraz. a ja jak zwykle dopiero śniadanie jem a później się dziwię że mnie mdli i żołądek boli .

    ide zaraz pomidorówkę nastawić a młody gumisie ogląda Boze jeszcze z psem trzeba raz wyjść . . . buziaki i do później





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      Żyjecie dziewczyny??? Odezwijcie się, ja jestem padnięta


      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        cześć dziewczyny my po naszym weekendzie na wyjeździe powiem wam że super fakt z dzieckiem nie wypoczniesz ale było fajnie a teraz jeszcze M w domu bo ma urlop prawie do końca następnego tygodnia bardzo się cieszę może skończy ten nasz kącik na dworze kruszynka u nas na razie ze starań nici bo właśnie dzisiaj wróciłam od lekarza gin. i okazało że musimy to przełożyć ze względów zdrowotnychzawsze coś....
        trzymajcie się dziewczyny

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          Co z wami ????? Ja mam dziś dzień wolny mogę odpocząć i w końcu posprzątać a co z wami? Gdzie się podziewacie???


          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            Hej Alinka i jak w pracy?
            kurcze mnie też dzisiaj czeka mega sprzatanie a nie ma kto przygarnąć cypriana ale na szczęście 2 go mama już moja wraca

            TRZYMAJCIE KCIUKI DZIEWCZYNY ! ze względu na zalecenia psychologa cyprian jest 1na liście rezerwowej do przedszkola jak się to miejsce nie zwolni to się pochlastam wrrr a tak wogole to my już na dobre pożegnaliśmy pampersy cyprian zrobił wczoraj 2 kupki i w niedzielę i już coraz łatwiej go do tego na kłonić

            Ania trzymam kciuki żebyście szybko wrócili do starań a ja mam 27 @dostać i kurcze czuje że znowu nic z tego nie będzie .





            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Cześć dziewczyny.Ale u nas burza w nocy była, wszystko blyskało, masakra jakaś,aż się bałam.Od rana strasznie pada,nie wiem co z tą pogoda.Siedzimy z Krystkiem, M w pracy.
              kruszyna mam nadzieję,że Cyprian dostanie się do przedszkola, trzymam kciuki To fajnie,że już radzicie sobie bez pampersów, u nas to jeszcze długo potrwa proces odzwyczajenia.
              Aniu mam nadzieję,że nic poważnego i ,że niedługo będziecie mogli znowu się starać
              Alina to wykorzystaj ten dzień wolny i odpocznij

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Angel ciesze się że się odezwałaś i nie masz się co martwić bo cyprian już 4lata kończy a jak był w wieku Krystianka to tylko w dzień bez pampersa chodził a tak to kupy i na noc do pampka a zamowilam młodemu bajke Tomcio chrupek i pożegnanie pieluszki jest cała seria tych bajek ja chce jeszcze kupić boi się spać, ma rodzeństwo i idzie do przedszkola . dam znać czy warto i czy coś dała

                u nas duszno i cały czas kropi





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  cześć dziewczyny widzę że nasze forum coś ucichło... to pewnie przez to że każda w tak piękną pogodę ma inne zajęcia niż siedzenie przed kompem
                  ja byłam dzisiaj w urzędzie pracy dostałam ofertę i teraz tylko muszę czekać... tyle że w naszej dziurze to tyle chętnych na jedno miejsce że to porażka...
                  nom ja też mam problem nauczyć mała robić kupę na nocnik siku robi bez problemu a w robieniu kupy w majtki nie widzi nic złego i jak tutaj ją podejść żeby była na to bardziej chętna macie morze jakiś pomysł??
                  M skończył plac zabaw do mnie jeszcze należy oskurowanie belek i pomalowanie i później wrzucę wam jakieś fotki jestem z niego strasznie dumna
                  angel my do staranek przez najbliższe 3 miesiące nie możemy wrócić a później się okaże czy nadal trzeba czekać czy będzie ok....
                  pozdrawiam i całuje kochane pa

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Ania trzymam kciuki za pracę a co do kupek to trudna sprawa ale te książeczki tupcio chrupcio są świetne ! ja do mówiłam młodemu jeszcze 3 sztuki

                    do gina idę 6 lipca zobaczymy co powie.

                    cyprian dzisiaj dostał encyklopedię z kubusiem puchatkiem i truje teraz żeby ją oglądać cały czas ha ha





                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      Witam Rzeczywiście cicho tutaj, jesienią w deszczowe dni napewno będziemy więcje pisać he he Tydzień temu był u nas brat M z żoną i synkiem,więc było wesoło Siedzę już 5 dni sama,M w pracy i jutro też ale przyjeżdża koleżanka na cały dzień, więc nię będę sama siedzieć
                      Aniu no koniecznie wrzuć foteczki jak już będzie gotowy plac.Też trzymam kciuki za to,żebyś dostała pracę
                      Kruszyna widzę szalejecie z książeczkami Pamiętasz mówiłaś,że pojedziemy do Ani na babski tydzień he he To kiedy się wybieramy
                      Trzymajcie się ciepło

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        Angel ja z przyjemnością ale w sierpniu o ile Ania nie zwieje przed nami ha ha ja już żyje wyjazdem do babci i chrzestnej ostatni raz byłam u nich przed ślubem a oni u nas jak młody miał 2lata a to tylko od nas z 80km w końcu odpocznę od Em może się w końcu po układa.

                        tak szczerze to książek młodemu nie kupywałam chyba z 2 lata już zapomniałam jaka to przyjemność a w bibliotece u nas już wszystkie przeczytane ciągle tylko ubrania i zabawki a teraz książki i gry planszowe. ale ta seria naprawdę świetna jest ! teraz zamówiłam młodemu pierwsza gre planszową ale logopedyczną licytuje jeszcze 2książki i coś mu do kupię i będzie prezent na urodziny będzie

                        miały być dzisiaj u nas upały a tu chmury ale i tak dziadek rozłoży mu basen to wrzucę wam fotki

                        Aniu a co ty sama porabiasz w domku ? zaglądaj do nas częściej ja codziennie jestem

                        Alinka a ty gdzie ??.ta praca cię wciągneła do reszty.napisz co u was jak dzieciaczki i jak tam euro wam minęło ha ha

                        kurcze ja już mam dosyć cypriana nieraz .było ok z tymi kupami a teraz od paru dni ani prośbą ani groźbą nigdzie wyjść nie mogę bo godzinami na nocniku siedzi wrrr a ile przy tym kłótni i płaczu





                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          Gdzie wy jesteście ? ? ANGEL spóźnione życzenia kochana pochwal się jakie prezenty dostałaś I jak urodzinowa impreza ha ha moja mam w końcu wróciła mam trochę luzu z cyprianem ale kurcze ten mały potwór jak wcześniej były wojny jak miał do domu wrócić a teraz dzwoni po 2godzinach i karze po siebie przyjść bo go wszyscy denerwują siostry moje lubią się z nim droczyć teraz wakacje więc są w domu.
                          U nas w końcu przestało padać





                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            Kruszyna dzięki za życzenia Imprezy jeszcze nie było, w weekend mają wpaść koleżanki na babski wieczór Od M dostałam kaskę na sukienkę, chcę taką długą, tylko nie wiem czy będzie mi pasować bo nie jestem wysoka.
                            To masz teraz trochę luzu, zawsze możesz Cypriana do babci podrzucićJak długo mama zostanie?U nas też przestało padać i jest tak gorąco a raczej duchota, nie da się wytrzymać. Ostatnio bardzo mocne burze były, grat, normalnie się bałam.Dziewczyny się nie odzywają...Ania pewnie zajęta mężem Alina a Ty gdzie się podziewasz?
                            Buziaki

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              cześć laski
                              ja czasami zaglądam ale jakoś nie mam natchnienia na pisanie... te upały tak dają nam popalić że szok gabi sama nie wie czego chce i straszna z niej płaczka się ostatnio zrobiła a ja robiłam porządki na podwórku i wczoraj wrzucaliśmy drzewo do piwnicy po woli szykujemy się na zimę:P
                              mąż dopiero jutro w domu tak więc super ja w niedzielę też mam imprezę już nie mogę się doczekać.....
                              kruszyna super trochę wolnego masz jak mama w domu chociaż widzę że nerwowo się robi z twoim synem ja za swoją czekam do 28 lipca tak więc też niedługo wraca....
                              angel też składam serdeczne życzenia i przepraszam że dopiero teraz, no i udanej imprezy życzę
                              buziaki

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                hej kochane dawno was nie było, co u was pisać mi tu szybko !

                                Alinka ciebie widziałam ale czemu nic nie piszesz? jak w pracy dalej ci się podoba, co planujecie na wakactda jak dzieciaczki?

                                Ania a wy kiedy wznawiacie starania, jak tam twoje zdrowie? to em za parę dni wraca twój zazdroszczę ja swojego też bym gdzieś wysłała ha ha a ja Gabi, grzeczna ? co wogóle słychać

                                Angel a ty czemu się wogóle nie odzywasz? jak Krystek? jak tam na nowym mieszkaniu ?

                                steskniłam się za wami :-P





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X