Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '87*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

    ANgel buziaki dla Krystka i jak się nasz dwu latek czuje ? dzisiaj się przeprowadzacie , daj znać po wszystkim

    Alina ciebie to wciągneła ta praca odezwij się nieraz





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

      Hej dziewczyny, co tam u was????
      Ja rzeczywiście pochłonięta pracą, jak wracam to muszę w domu coś zrobić i czasu brakuje od pon, do środy mam nadgodziny, poza tym to wszystko ok.


      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

        hej mozna do was dpłaczyc?

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

          Witam nową mamusie

          napisz nam coś o sobie o dzieciach zdjęcia mile widziane

          u nas leje a na weekend mamy dni rodziny cyprian tak uwielbia na koniu jeździć a kiedy indziej nie ma okazji W padać na kawke i ciasto kruche z truskawkami my ten miesiac przeznaczamy dla siebie i mam nadzieję że w końcu nam się uda a jak nie to testy owu idą w ruch ale ceny u nas są kosmiczne 40zł za 5 szt wrrr





          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

            hmm mam 24lata jestesm mama 2synków michałek ma 2,8miesiecy a mateuszek ma 18miesiecy wiec mam rok róznicy...jest ciezko ale mysle ze bedzie coraz lepiej...

            kruszynka jesli chodzi o staranka to sie odstresuj i nie mysl o tym...

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

              Hej dziewczyny, u nas zimno strasznie, miałam nadgodziny i padnięta jestem
              Kruszyna trzymam kciuki i cieszę się że u was już lepiej. Angel jak tam przeprowadzka???
              Witam nową mamusię
              brrrrrrrrrrrrr zimno, ogień robię!


              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                Czesc dziewczyny My już mozna powiedzieć ogarnelismy się, zostały drobne sprawy kosmetyczne. Jestem taka zmęczona sprzątaniem ,że szok.Nie było czasu na nic. Wszystko juz prawie sprzątnięte, nadchodzi czas przyjemności, czyli parapetówa i td.. W nastepnym tygodniu, a konkretnie w weekend następny cza na zabawę. Krystek od razu sie zaklimatyzował, z balkonu mamy widok na plac zabaw, więc mamy dosłownie pod nosem
                Ja odpoczywam, chłopcy wyszli na spacer, więc mam czas na kawkę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                  Alina domyślam się,że jestes zmęczona.Ja i bez pracy bywam padnięta, a co dopiero praca i obowiązki domowe.
                  kruszyna widzę,że u Ciebie rodzinnie i bardzo dobrze
                  Też witam nową mamusię

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                    Hej ho w ten piękny słoneczny dzień

                    chłopaki właśnie wyruszyli na przejażdzkę rowerową więc mam chwilę na kawkę i zapraszam na lody

                    Angel super że już po pozadkach i przeprowadzce wklej jakieś zdjęcie bom ciekawa ha ha i Krystka pokaż co ? :-P

                    kciuki po proszę trzymać za mnie i za Anie bo my podobne cykle mamy

                    Alinka wierze że jestes zmeczona ale na pewno też szczęśliwa ja pracowałam pół roku na drugie zmiany jak młody mial 2.5roku ledwo co wszystko ogarniałam ale było warto przynajmniej byłam wśród ludzi.

                    Aniu a ty już wyjechałaś? odezwij się

                    a nowa mamusia znikła szkoda





                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                      cześć dziewczyny, normalnie na nic nie mam ochoty.... no może nie mam ochotę przytulić się do M i odpocząć.... a nawet sama nie wiem po czym bo przecież nie pracuje... dostaję już na głowę od tego siedzenia w domu a na dodatek tego wszystkiego mała mi się na początku rozchorowała a wczoraj to już wogóle ją rozłożyło... kaszel katar i gardło czerwone bo nie minęła nas wizyta u lekarza no i co najgorsze gorączka ale dostała antybiotyk i dzisiaj dziecko zupełnie inne i gorączka też minęła tak więc wszystko ok.
                      A co do wyjazdu to jedziemy dopiero w sobotę bo niestety M zjedzie dopiero rano o 8 i wtedy się wybierzemy nad tą wodę dobre i 2 dni
                      a ja jakaś zmęczona jestem czy coś nie wiem czy to ta pogoda czy to że w nocy spać nie mogę a mała rano już wcześnie dom na nogi stawia....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                        ja oczywiście też witam nową mamusię i zapraszamy do częstszego zaglądania do nas
                        alina wiem że jesteś zmęczona ja jak mała skończyła jakieś 8 miesięcy też pracowałam i padałam czasami jak kawka ale tak jak kruszyna przynajmniej miałam kontakt z innymi ludźmi...a jak tam dzieciaczki niedługo wakacie i dopiero będą szaleć.
                        angel cieszę się że już wszystko masz za sobą i możecie się cieszyć nowym mieszkaniem nawet nie wiesz jak ja wam zazdroszczę takiego mieszkania oddzielnieno i życzę udanego imprezowania za tydzień
                        kruszyna masz rację mamy podobnie cykl u mnie właśnie się zaczynają dni płodne i się świetnie składa bo mamy wyjazd i M później ma półtora tygodnia urlopua ja tobie życzę oczywiście udanego dnia rodziny bo to teraz prawda?czekam później na relację
                        trzymajcie się dziewczyny buziaki

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                          Oj Aniu zdrówka dla malutkiej !

                          znam ten ból często tak mam z tym zmęczeniem i takim wypruciem to dlatego że siedzimy w domu niestety . . . a ja od poniedziałku po trochę robię generalne pozadki a jest co odgracać boziu ja nie wiem skąd tyle rupieci. przedpokój,kuchnia, 2pokoje i schowek aż lśnią :-P teraz czas na łazienkę i młodego pokój ha ha aż sama się dziwię że mi się w koncu chce a młody dzielny myje podłogi po 5razy tak mu się to podoba.

                          miłego wypoczynku kochane





                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                            jestesm jestesm tylko w dzien czasu brak bo chłpcy mi zyc nie daja wiecie co juz marze zevy do racy isc jestem taka zmeczona tm siedzeniem w domu...

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                              Witam dziewczyny Dzisiaj od rana słoneczko swieci, byłam z Krystkiem na spacerku, odprowadzliśmy M na autobus. Teraz siedzę piję kawkę, Krystek ogląda teledyski i tańczy, to chociaż mam chwilę spokoju.3 dni M bedzie w pracy ale mam troche do ogarnięcia, więc mam nadzieję czas szybko zleci.
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '87*

                                Powyżej moi chłopcy
                                No cóż dziewczynki życzę wam,żeby dni płodne były owocne, trzymam za Was kciuki
                                Aniu ale bedziesz miała super, M będzie miał tyle wolnego no i ten wyjazd.Życzę,żeby wszystko się udało.
                                kruszyna i Tobie życze mile spędzonego czasu, widzę jesteś w swoim żywiole, sprzątasz he he
                                Buziaki Kochane

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X