Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie *Rocznik '83*

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie *Rocznik '83*

    ja w domu praktycznie nie miałam łazienki, tylko prysznic z kibelkiem, calosc metr na metr mokre,zimne i brrrr wiec nie mam zwyczaju łazienkowania, potem mysli byly zeby sie jak najszybciej ubrać. i takie tego skutki,

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie *Rocznik '83*

      No tak jak zimno to niemiłe jest balsamowanie, nienawidzę t4ego robić na takie nogi z gęsią skórką brrrr aż mi się zimno zrobiło
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Mamusie *Rocznik '83*

        dziewczyny a czy przed Ciążą udało sie wam spelnic jakos zawodowo?

        ja sie przyznam ze moje zycie zawodowe bylo strasznie zagmatwane, i w sumie mam kilka mozliwosci plus zrobiony licencjat ale to wszystko tak naprawde jak bede szukala pracy niewiele mi da, pewnie trafie do handlu(bo w zawodzie jedyne miejsca to slenczenie nad mikroskopami a ja po 2 h mam okropne zawroty glowy przez wade wzroku)
        wiec jak dzieci pojda do przedszkola to zaczynam od poczatku

        Skomentuj


          Odp: Mamusie *Rocznik '83*

          Hej. Ja przed ciążą skończyłam studia, gdy zaszłam w ciążę kończyłam akurat ostatni rok drugiego kierunku (broniliśmy się już w trójkę- ja o moje maluchy w brzuchu ). oprócz tego już pracowałam, wiec w sumie można powiedzieć, że byłam spełniona zawodowo. Teraz od października mam nową ofertę pracy- żeby była możliwość przebywania na wychowawczym, to pracodawca zgodził się póki co na umowę o dzieło. Na szczęście o okresie okołociążowo-porodowym moi pracodawcy kazali się bardzo w porządku

          Skomentuj


            Odp: Mamusie *Rocznik '83*

            Ja można by powiedzieć spelniłam się zawodowo, tuż przed ciążą dostałam stanowisko pracy, które mi bardzo odpowiada bo robię to co lubię, czyli praca w różnych dziwnych programach w tym w graficznych, kocham to robić zaraz po macierzyńskim wrócilam i nadal to robię i baaardzo lubię moją pracę
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Mamusie *Rocznik '83*

              Witajcie!!
              Ja też jestem ten rocznik, a dałączam teraz bo wcześniej przez jakis czas nie miałam dostępu do neta. Poczytałam sobie i porozmyślałam. I wiecie co, mi to się cały czas zdaje że ja mam 18 lat. Fakt zmarchy są, a na szyji to takie bruzdy ze hej ale gęba jeszcze całkiem do zniesienia Co do cudownego spermocremu to owszem słyszałam, trochę praktykowałam, na zewnątrz owszem ale tylko pupkę lub brzucha, inne miejsca zaniechałam, ale od wewnątrz stosuję A co tam niech się nie marnuje. Jeśli chodzi o pracę, to owszem wykonywałam przed ciążą i po macierzyńskim i krótkim wychowawczym wróciłam. Czy jestem zadowolona? Myślę, że mogłoby byc lepiej. Niestety bezrobocie duże a ja mam zawód technik handlowiec, po policealnej jestem, więc gdzie mam pracowac jak nie w handlu? No i robię w drogerii.

              Skomentuj


                Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                witam mlode mamuski co do nauki dzieci jeztkow obcych to faktycznie lapiol owiele szybciej my zamieszkalysmy w goracej itali jak moj skarbek mial 2,5miesiaca a teraz ma ponad 3 latka i gada dwoma jezykami

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                  popieram....dzieci błyskawicznie się uczą..my obecnie mieszkamy we fr i mam nadzieje,że jak moja cora pojdzie tu do przedszkola to się nauczy języka.Jeszcze mi będzie pomagać
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                    wlasnie dlatego ze tak w mig sie ucza, popieram zerowke od 5 roku zycia, co prawda pewnie jeszcze nie kazda szkola jest super przygotowana do przyjecia zerowkowiczow w tym wieku moja siostra w zerowce miala "francuski" spiewali duzo piosenek, i do dzisiaj wszystkie pamieta(/a ma 19 lat)i to z akcentem pozadnym bo uczyla ich francuska

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                      Fajnie macie, że mieszkacie za granicą. Ja na stałe bym nie chciała się przenieść, ale ze względu na naukę dzieci języków obcych jak najbardziej-choć na kilka lat. Miss Ami, a mieszkacie tam na stale??? Ja póki co jestem na etapie poszukiwania zabawek edukacyjnych w języku ang. Książeczki, bajki...mam sporo kuzynostwa na wyspach, w USA i Kanadzie, wiec co chwilę ich męczę o jakieś przesyłki ... A może Wy mozecie polecić jakieś strony z piosenkami fr, albo włoskimi???

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                        kasiakozmin ja mieszkam od pół roku we fr,mój m tu pracuje...a jak długo tu będziemy nie mam pojęcia,w PL nie mamy perspektyw na życie - jak na razie...
                        my słuchamy często na youtube piosenek, np. bebe lilly jest prawie w każdym języku,dużo na necie jest obcojęzycznych utworów dla dzieci,ale my słuchamy po polsku
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                          Cześć Wszystkim

                          Macie racje dziewczuszki, dzieciaki to szybko łapią. Pamiętam jak moja kuzynka, która mieszka w Kanadzie, miała 3 latka i jeszcze wtedy mówiła tylko po polsku ale z dziećmi na podwórku się bawiła i nie wiem jak oni się dogadali ale jakoś się dogadali w obu językach ale plusem tych zabaw było to że szybko załapała angielski i teraz mówi lepiej niż po polsku. Ale to chyba z winy rodziców, że zapomniała swojego ojczystego języka... no cóż.
                          Ja kiedyś też myślałam o wyjeździe za granicę, tam to lepsze perspektywy są. Jak na razie mój m coś tam myśli.. no zobaczymy.
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                            Jamirka- czyli Ty też '83

                            Ja kiedyś byłam bardzo nakręcona na wyjazd za granicę. Porozsyłąłam mnóstwo cv, dzwonili do mnie...ale jakoś jak dzieci się urodziły i jak już mamy swoje mieszkanie, to trudniej się na to zdecydować. Mój mąż pracował 2 lata za granicą i powiedział, że nigdy wiecej. Ja pracowałam tylko 3 mies...ale w sumie mogłabym tam dłużej pobyć. Tylko na obecnym etapie trudno podjąć decyzję.

                            Ja też mam 2 kuzynów w Kanadzie. Bracia. 1 mówi rewelacyjnie po polsku- od 2 lat przyjeżdża do nas, bo jest zachwycony Polską. A drugi tylko po ang-mimo, że wujek i ciocia w domu rozmawiają tylko po polsku. Rozumie wszystko, ale na mówienie ma bunt

                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                              Kasiu - no pewnie, że 83, wczoraj jakoś nie pomyślałam żeby podpytać..

                              Moi kuzyni to też tak mają, wszystko rozumieją ale żeby mówić po polsku a po co ?? przecież w kanadzie mieszkają i tam znajomi Polacy też mówią po angielsku... taki bunt, niby dorośli ludzie, a jak dzieci normalnie.

                              To chyba Ty Kasiu pytałaś skąd jesteśmy więc ja jestem z Gdańska.. do Poznania trochę daleko
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie *Rocznik '83*

                                kasiakozmin a gdzie za granicą pracowałaś?? w jakim państwie??
                                ja uważam,że ten kto mieszka i żyje w Pl jest bogaty
                                bo zycie jest u nas takie drogie,nie wspominając o mieszkaniach ...
                                dziewczyny a w jakim miesiącu macie urodziny??
                                Moj brat i siostra mieszkają i żyją w Dublinie już od kilku lat i raczej nie zanosi się by wrócili do Pl,dobrze im tam,mogę sobie zdecydowanie na więcej rzeczy pozwolić pracując niż w Pl, tylko moi rodzice w Pl....sami :P
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X