Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Ja dostałam zegarek od meża

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Ja w tym roku nic nie dostalam bo zamiast prezentu pojechalismy do Amsterdamu,w zeszlym roku za to dostalam samochod

      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        wow!
        to ja wypadnę blado przy waszych prezentach....
        komplet koronkowej bielizny w znienawidzonym przeze mnie kolorze - fiolet.
        bo pani w sklepie powiedziała mężowi że to najmodniejszy teraz kolor

        też marzę o laptopie sony Vaio
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
          wow!
          to ja wypadnę blado przy waszych prezentach....
          komplet koronkowej bielizny w znienawidzonym przeze mnie kolorze - fiolet.
          bo pani w sklepie powiedziała mężowi że to najmodniejszy teraz kolor

          też marzę o laptopie sony Vaio
          Pinki co TY gadasz ja nic nie dostałam
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            pinky no coś Ty koronkowa bielizna?! Super prezent !!!

            Ja od męża dostałam telefon, bo jak wiecie poprzednie modele jakie miałam
            nie utrzymały się przy mnie długo
            Mąż stwierdził, że jak teraz i temu się coś stanie, to następny jaki będę miała to Nokie 3310
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              A ja nic nie dostałam u nas niema zwyczaju dawać sobie prezentów na święta,tylko dzieci dostają zawsze coś na Mikołaja.
              Ale mąż znalazł nową pracę także możemy potraktowac to jako prezent.


              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                No w sumie dobrze że cokolwiek kupił
                Tree ta nokia 3310 to niezawodna jest

                anna gratuluje mężowi że szybko znalazł pracę
                a mój mąż dostał własnie umowęna stałe wczoraj więc tez się strasznie cieszę bo ma dobrze płatną pracę

                Ja dziś w nocy jadę do wiednia na sylwka więc wam życzę dziewczyny udanej imprezy gdziekolwiek bedziecie a w Nowym roku wszystkiego co najlepsze : dobrej pracy, szczęścia, duzo miłości, zdrowia dla was i dzieciaczków , wczasów na Majorce i wszystkiego naj!
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Hej, a ja dostałam 100 zł i to w prezencie pod choinkę i na urodziny zarazem, które obchodziłam na początku grudnia. Bardzo się cieszę z prezentu jaki dostała Anna, praca męża. A jeśli chodzi o bieliznę, to też bym chciała. Ja z tej kaski co dostałam kupiłam to co mi było niezbędne A na Nowy Rok życzę dużo zdrowia i sukcesów!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Kochane co się z Wami dzieje?
                    paluszki do roboty i pisać mi tu
                    Postanowiłam zrzucić z 5-10 kg może się uda.Nie stosuję zadnej diety po prostu bede mniej jesc i wiecej ruchu!!
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                      Kochane co się z Wami dzieje?
                      paluszki do roboty i pisać mi tu
                      Postanowiłam zrzucić z 5-10 kg może się uda.Nie stosuję zadnej diety po prostu bede mniej jesc i wiecej ruchu!!
                      Witam w klubie odchudzających, ja bym chciała z 10 zrzucić ale przy moim apetycie na słodycze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Ja bym chciała 15kg... tylko, że ja nawet już schudłam, a nadal 15 bym chciała zrzucić ... ciągle mi mało
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          To ja sie pisze do odchudzania hehe ja chciąlabym 15 max a minimalnie to 10
                          cóż cuda się zdażaja buahhahah


                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            ha ha ha 10 15 kg. to widze ze tu norma ja sie tez pod tym podpisuje i do roboty dziewczynki wiecie na poczatku roku to 10 -15 kg . zobaczymy co bedziemy pisac jak nastanie lipiec sierpien to wystarczy 5 kg ha ha ha wiec otwieramy klub 5 10 15 kto sie zapisuje

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              ha ha ha 10 15 kg. to widze ze tu norma ja sie tez pod tym podpisuje i do roboty dziewczynki wiecie na poczatku roku to 10 -15 kg . zobaczymy co bedziemy pisac jak nastanie lipiec sierpien to wystarczy 5 kg ha ha ha wiec otwieramy klub 5 10 15 kto sie zapisuje
                              ja też się dopisuje, tylko nie wiem czy mi się uda
                              słyszałyście może o diecie dr.Dukana?




                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                I ja dołączam się do klubu odchudzajacych się.5 kg zawsze chudnę na wiosne ktore wraca od razu następnej zimy ta sytuacja powtarza sie juz kilka lat z rzędu,dlatego chciałabym schudnąć co najmniej 10 kg,wtedy będę ważyć tyle ile przed ciążą.Być moze mi się to uda ale wiosną a teraz muszę uwazać żeby już więcej nie przytyć bo swój limit zimowy już wyczerpalam he he.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X