Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Iza to nie wesolo,mysl pozywnie,a skad u Ciebie wziela sie nerwica
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      ania igly- cale np, w rozu,,,bez ozdob
      fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ale ludzie maja powalonew tych łbach


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        A co do butów to chciałam kupić sobie kozaczki takie do kolana i co?Massakra mam grube łydki i żadne nie pasowały chyba skazana jestem na krótkie botki


        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Anna a ja mam odwrotnie zawsze mi latają dobrze że teraz moda spodnie w buty upychać to stare z przed ciązy wyciągnełam i pasują bo niestety te z okresu ciązy za duże bo roz 37 kupiłam bo jakos mi stpy urosły a teraz zamały??? i 36 dobre


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            Iza bedzie dobrze porób badania i nie denerwuj się ja wam powiem ze ja miałąm depresje chyba na tym starym ieszkaniu i nerwy jak diabli a tu tez na poczatku jeszcze ale teraz sie wyciszyłam i zaczynam znów cieszyc sie zyciem i rodzina,naprawde zmaina otoczenia i brak osób co cie denerwuja i jezdż po psychice działa cudamam nadzieje Izunia ze bedzie dobrze i tego ci życze


            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Izus kurcze dbaj o siebie,cym ty sie tak stresujesz dziewczyno?Nawet jesli jest zle to przeciez kiedys bedzie dobrze,patrz troche z dystansem na problemy bedzie ci latwiej je pokonywac.Ty zodiakalny byk jetes chyba tak jak ja co?Za wrazliwa,niecierpliwa i wzystkiemu chcialabys sprostac,wszystkich zadowolic ale tak w 100 procentach sie nie da,szkoda zdrowka...

              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Wrocilam od lekarza , mam skierowanie na badanie TSH(tarczyca)KT(cholesterol) cukier, ob i morfologia i jeżeli będzie ok , tzn ze mam nerwice
                Puki co mam pic melisę , i się wyłączyć (ale jak)
                COLOR najlepiej zaraz po swietach wyjedz ze swoim ochraniarzem gdzies i odpocznij moze to ci pomoze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  hej
                  Melchior nie da rady z wyjazdem
                  Dziś wypiłam Melisse i powiem Wam że czuje sie o niebo lepiej!!
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Colorka trzymaj się! nie denerwuj się, bo jak widzisz szkodzisz sobie tym. wiem, że łatwo mówić, ciężej zrobić, ale spróbuj jakoś. trzymam kciuki, żeby badania dobrze wyszły.

                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Color, zastanawiam się co lepsze tarczyca czy nerwica? Oby okazało się, że wyniki ok. a lekarz- piekarz i się na chorobach nie zna, nerwicę zastąpmy poddenerwowaniem przedświątecznym i ogólno życiowym. Meliska nie zaszkodzi i zafunduj sobie jakąś relaksacyjną muzyczkę, ciepłą kąpiel. Chociaż na chwilkę zapomnij, wiem że trudne do zobienia i wyrycz się w życzliwy rękaw. to pomaga Powodzenia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        cześć dziewczynki!
                        Iza to po po prostu zimowa depresja cie dopadła!
                        mnie chyba też bo nic mi się nie chce, wiecznie zmęczona jestem i wszystko mnie wkurza.
                        poleciałam do solarium , zafarbowałam włosy, łykam witaminy ... i nic!
                        brak chęci do życia.

                        Wczoraj kupiłam małemu prezent gwiazdkowy
                        trafiłam na wyprzedaż i kupiłam ta kuchnię Tefala za 100 zł
                        http://www.allegro.pl/item857966155_..._warszawa.html

                        mężowi nie wiem co kupic
                        starszy chce książkę
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          dziewczynki jak samopoczucie przed swietami , chata posprzatana ?u nas bedzie moj brat z rodzina wiec wesoło ..... wiecej pracy ,ale strasznie sie ciesze uwielbiam swieta rodzinne im wiecej ludzi tym lepiej

                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            Hej ,
                            to teraz się chwalcie co dostałyście od mężów na gwiazdkę
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Kosmetyki
                              jak zwykle.....................


                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                ja już się na CM wygadałam. m. w tym roku zaszalal i laptopa dostałam. właśnie leżę w łóżku i z niego klikam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X