Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    a ja dziś odebrałam swoje pierwsze kremy przeciwzmarszczokwe... jakie to jest dołujące! w sumie może i nie są takie typowo przeciwzmarszczkowe, ale w sumie takie moje pierwsze poważniejsze krezmy. już się stara robię - to jest dopiero dół!
    madziu a jakie dokładnie, bo ja się zastanawiam nad swoim pierwszym przeciwzmarszczkowym, ale nie takim hardcore'owym, bo gebę to ja mam jak 16-latka, ale tylko gębę
    chyba powinnam cus profilaktycznie wklepywać, w końcu już się dawno przekroczyło 25 lat

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      Sikorka ja sobie zamówiłam z Avonu LivBotanicals, to są takie nawilżające kremy na noc i na dzień niby bez konserwantów i sztucznych barwników. takie eko haha. m. mnie wysmiał jak mu je pokazałam

      Skomentuj


        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        a pod oczy coś masz?
        bo to będzie chyba u mnie "strefa problematyczna"
        cholera ja nie znam tu żadnej konsultantki AVON
        jeszcze jest problem że mnie niemal wszystkie kosmetyki uczulają
        oprócz NIVEA i tych z apteki
        a najgorzej szmpony

        Skomentuj


          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Dobry wieczór ,
          spotkam się z Sandrą(sis) w przyszłym tygodniu

          Czy nasze forum przeżywa grypę że taka abstynencja ?
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            Iza ja do pracy wróciłam to i czsu mniej na forum.

            Sikornik kiedys to ja uprawiałam sport codziennie - 4 lata uprawiałam lekkoatletykę i jeździłam na rowerze 2 godziny dziennie.
            Niestety pamiątka mi została w postaci bicepsów i umięśnionych łydek i cholera wtedy mi nikt nie powiedział że tak będę wyglądać!
            Trza mniej słodyczy wpieprzać i tyle tylko jakoś nie umiem podjąc decyzji bo wiecznie coś/ktoś kusi.
            a le spróbuje zacząć coś robić....
            na razie poleciałam 2 razy pod rząd na solarium , spiekłam dupsko i cierpię...
            ale opalona zdecydowanie czuję sie lepiej mimo swojej wagi.


            Iza ja tez mam przyrodniego brata, ja mam 30 to on jakies 33 lata.
            Nigdy go nie widziałam , nie mam pojęcia co robi i jak wygląda ale czasem sobie myślę że może szkoda że nie wiem, może całkiem fajny z niego gość.
            dlatego idź żeby potem nie żałować żes lata straciła...............
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Hej mamusie


              Sikorka to ciężko ci cos doradzic ale sąrowniez kosmetyki dla osób ze skóra skłonną do alergii,wiem ze z avonu maja dobre kremy bo sama mam na dziń nawilzający a pod oczy mam z AA po 30 roku zycia tak na zas hehe a mam 28 latek

              Colorcia ja na twoim miejscu bym poszła ,przynajmniej będziesz widziała kim jest i jaka jest,zawsze możesz zrezygnowac z dalszych kontaktów

              Ostatnio mam częste bóle głowy dzis patrze na moje szkąła one całe porysowane więc moze w tym tkwi przyczynatylko ze teraz nie stac mnie na nowe tyle kasy posżło na przeprowadzke


              Skomentuj


                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                Już rozmawiałyśmy na gg i całkiem wesoła osóbka,czas pokaże co i jak.

                Ja przytyłam 3 kg po przeczytaniu Pinki Twego posta się zważyłam, ale kurka gdzie ja to nabyłam
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Iza ja tez 3kg

                  silek kurna ja mam recepte na nowe okulary od marca tego roku i nigdy na tyle kasy nie mam bo to wydatek jakies 600 zł na okularki. strasznie drogie są. a tez mam porysowane że ho ho i oczy mnie bola pewnie od tego. Plastiki szybko się rysują
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Pinki a jak chłopcy?zdrowi sa?

                    ja musze isc na kontrole wzrok mi sie psuje mam krótkowzrocznośc postepujacaoczy mnie bola i głowa wiec mysle ze cosik nie tak i te rysy tez robia swoje
                    a swoja drog a koszty ogromne sama oprawki ile kosztuja a jeszcze szkął wycieniowanie i robocizna


                    Skomentuj


                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Pinki a o tych chłopcach to na CREJZOLKACH hahahha odpisz bo tu zakaz ahha a ja sie zapominam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        a pod oczy coś masz?
                        bo to będzie chyba u mnie "strefa problematyczna"
                        cholera ja nie znam tu żadnej konsultantki AVON
                        jeszcze jest problem że mnie niemal wszystkie kosmetyki uczulają
                        oprócz NIVEA i tych z apteki
                        a najgorzej szmpony
                        Sikorka ja mam na Avon uczulenie, a dermatolog powiedziała mi, że to kosmetyki na kilogramy, ale jednym pasuje a innym nie
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          Sikorka to kup jakiś Nivei nawilżający, moja mama z tej firmy kupuje i sobie je chwali.
                          a mój krem chyba zaczął działać (po pierwszym użyciu hahaha), bo zostałam dzisiaj wzięta za młodszą niż jestem i pani w autobusie sprzedała mi bilet ulgowy, a inne dziewczyny za mną wchodzące (na oko mniej więcej w moim wieku) płaciły normalnie. nie żebym chciała oszukiwać, ale tym autobusem baaaaaaaaaardzo rzadko jeżdzę i kiedyś było standardowo - uczniowie, studenci mają bilety ulgowe, reszta normalne. ostatnio widocznie musiało się coś zmienic, bo teraz ulgowo można jeździć tylko do 20-tego roku życia.
                          także dzień mi się dzisiaj bardzo miło zaczął

                          Skomentuj


                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            hahaha Madzia to faktycznie jakieś super kremy musisz mieć

                            Skomentuj


                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              Madzia nono to napisz jeszcze raz jaki krem kupiłas heh

                              ja juz dzis po myciu okien i karnisze kupilismy a jak u was Magda sie posuwa przeprowadzka?


                              Skomentuj


                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                kiedyś było standardowo - uczniowie, studenci mają bilety ulgowe, reszta normalne. ostatnio widocznie musiało się coś zmienic, bo teraz ulgowo można jeździć tylko do 20-tego roku życia.
                                żartujesz, nie do 26 r.ż jak się człowiek uczy
                                musze sprawdzić czy nauczyciele maja jakieś zniżki hehe

                                a jak Wam dzis dzionek mija?
                                u nas fatalnie, pół dnia nie było prądy na całej ulicy, następną połowę non stop pada deszcz - fantastycznie

                                a ja juz mam kupione dla wszystkich gwiazdkowe prezenty

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X