Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamma mia! czyli Tatuś na urlopie:/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamma mia! czyli Tatuś na urlopie:/

    Eh...
    co za pech:/ albo ja coś szwankuje... W każdym razie chcę się nieco wyżalić... Przez przeszło pół roku siedząc z Synkiem w domu udało nam się wypracować pewien schemat dnia. Od rana do mniej więcej 18 był generalnie tylko ze mną i nie powiem, mimo że czasem ciężej bywało, to wielce mi odpowiadało. A tu mąż, oczywiście mąż najdroższy, poszedł na urlop i o zgrozo jest obecny przy nas 24 h na dobę. Urlop miał być powiązany z wyjazdem nad morze ale mały się pochorował i siedzimy na miejscu... i nie ukrywam,że to jakieś nieporozumienie. Kurcze, jak mąż mnie irytuje... ajajajaj...już zaczęłam się czepiać go, jak on to mówi, o wszystko ale naprawdę jakoś ciężko mi tak z nim być non stop. Pewnie odzwyczaiłam się od jego obecności, w sumie od czasu porodu ciągle Syn i Syn... Eh... się porobiło
    Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
    gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...
  •    
       

    #2
    moja mama mawia: chlop w chalupie to jak wrzod na d********

    trzymaj sie, bedzie dobrze

    Skomentuj


      #3
      doskonale cie rozumiem. ja, podobnie jak ty, bylam sama z corka w domu i wypracowalam sobie schemat ktorego przestrzegalam. ale oczywiscie moj facet najczesciej w weekendy zaczal mi go troche rozwalac. a dzieci jak wiadomo potrzebuja rytuny. poza tym moj tez mowi ze o wszystko sie czepiam ale juz sie tymn ie rpzejmuje. mowie po prostu zeby sobie zmienil jak mu zle

      najlepiej podejsc do tego z dystansem i sie nie przejmowac bo szkoda nerwow. maz wkoncu wroci do pracy a ty do swojego schematu. pozdrawiam
      Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

      http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



      http://perlasta.blogerki.pl/

      Skomentuj


        #4
        BACHUS a może by tak tatusia zaangażować do opieki nad dzieckiem skoro ma tyle czasu,a Ty zrób sobie wakacje od dziecka .Może fryzjer,kosmetyczka lub zwykłe babskie zakupy.


        Skomentuj


          #5
          Chyba kazda z nas tak maU mnie jest podobnie w weekendy mlody ani niespi o tej porze co zwykle ani nie je spokojnie bo jest tata co skutkuje tym ze jest rozdrarzniony bo wypada z rytmu,podczas urlopu bylo podobnie po powrocie musielismy wypracowac nowy plan dnia no ale to chyba tak juz jest








          Skomentuj

                 
          Working...
          X