Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wazektomia = antykoncepcja meska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • sikornik
    replied
    właśnie zapytałam Radka co sądzi o tym wynalazku
    i aż mnie zatkało - powiedział, że będzie jeszcze chciał mieć DZIECI - nie DZIECKO, ale l. mnoga!!! za 5-7 lat...
    atak się zarzekał, że już na pewno nie hehe
    wystarczy postraszyć

    Leave a comment:

  •    
       

  • annse3
    replied
    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    kiedyś ktoś w TV opowiadał na ten temat i.. są dwie grupy mężczyzn,
    którzy się decydują na przecięcie i podwiązanie nasieniowodów.
    Albo bogaci, którzy pewnie mają tysiąc kobiet na boku i byłby to dla nich
    problem mieć dzieci z nieprawego łoża.
    Albo mężczyźni biedni, z rodzin patologicznych mający po 5-6 i więcej
    dzieci.
    Więc uważam, że w tych przypadkach jak najbardziej zabieg nie tyle
    co jest słuszny co konieczny! W pierwszym przypadku by taki delikwent - jasio nasionko nie chodził po świecie i przekazywał swych genów, a w drugim by więcej dzieci nie cierpiało.Bo nie ma co ukrywać z takich gromadek tylko 1-2 dzieci osiągają coś w życiu.
    hmm,wazektomia ok.tylko to kosztowna sprawa...ale moze to i wyjscie dla mezczyzn z rhesusowatym mozgiem.

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    kiedyś ktoś w TV opowiadał na ten temat i.. są dwie grupy mężczyzn,
    którzy się decydują na przecięcie i podwiązanie nasieniowodów.
    Albo bogaci, którzy pewnie mają tysiąc kobiet na boku i byłby to dla nich
    problem mieć dzieci z nieprawego łoża.
    Albo mężczyźni biedni, z rodzin patologicznych mający po 5-6 i więcej
    dzieci.
    Więc uważam, że w tych przypadkach jak najbardziej zabieg nie tyle
    co jest słuszny co konieczny! W pierwszym przypadku by taki delikwent - jasio nasionko nie chodził po świecie i przekazywał swych genów, a w drugim by więcej dzieci nie cierpiało.Bo nie ma co ukrywać z takich gromadek tylko 1-2 dzieci osiągają coś w życiu.

    Leave a comment:


  • pieczulka
    replied
    no macie racje, ale medycyna idzie do przodu wiec pewnie za te 10 czy 15 lat to bedzie w 90% odwracalne.

    zabieg wykonuje sie tylko u mezczyzn ktorzy maja dzieci i sa powyzej 35 roku zycia,
    a dodatkowym plusem tego zabiegu jest to ze jak mu sie zdazy myslec fiutem i poleci za jakas malolata to z tego zaraz dziecka nie bedzie... ale to zupelnie aspekt...

    jezeli chce sie miec spokoj i nie myslec o tym kiedy mozna kiedy nie to niestety zostaja nam kobietom tylko hormony (wkladki powoduja komplikacje i ciaze pozamaciczne) a wtedy faceci juz wogole przychodza na gotowe

    Leave a comment:


  • ejonczyk1801
    replied
    Hej a czy wszystkie kobiety muszą brać tabsy?

    Leave a comment:


  • magda8528
    replied
    a jeśli kobieta, która te 10 czy 15 lat zażywa hormony i wskutek tego zachoruje tak, że też dziecka nie będzie mogła już mieć, albo co gorsza umrze? dlaczego tylko kobiety mają dbac o antykoncepcję?

    Leave a comment:


  • ejonczyk1801
    replied
    Wiesz co napisałas że to jest tylko w o30% odwracalne.A co jeśli bedziesz pragnęła dziecka a nie uda się odwrócić?Znam takie pary które straciły dzieci które miały po 10 lat i zapragnęły mieć kolejne dziecko!Co wtedy?My faktycznie się trujemy ale nie wyklucza to kolejnych dzieci.A może za 10 czy 15 lat zapragniemy tej małej istotki w naszym życiu!Myślę że nad tym trzeba pomyśleć!A daje do myślenia!

    Leave a comment:

  •    
       

  • pieczulka
    started a topic wazektomia = antykoncepcja meska

    wazektomia = antykoncepcja meska

    Co sadzicie o zabiegu wazektomii (podwiazanie nasieniowodów) dla waszego lubego, jako metoda antykoncepcji?(nie ma wplywu na jakosc współzycia i osobowosc faceta,jest to w 30% odwracalne)
    nie wiem jak w Polsce wyglada to od strony prawnej, ale sa juz kliniki ktore to proponuja.
    koszt ok 2000zl (w niektorych krajach zwyczajowo babeczki placą za zabieg )
    duzo odpowiedzi znajdziecie na stronach:
    www.wazektomia.pl
    www.wazektomia.com

    ja sama nie wiem, niby wygodne i stosunkowo nie drogie jak na zabezpieczenie na cale zycie(jezeli zakladamy ze bedziemy spac tylko z tym facetem) ale z drugiej strony jest to okaleczenie.
    jestem ciekawa co moj powie na ten temat, bo na pewno nic na sile sie nie da zrobic to musiała by być jego decyzja.
    ale czy faceci moga od nas wymagac zebysmy to my sie truły tabletkami,wkladkami itp, a oni tylko na gotowe?
       
Working...
X