Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

    zmuszane to na pewno nie Para powinna sama wiedzieć czy chcą przez to razem przejść czy nie Może czasem facet przykrości żonie/partnerce nie chce zrobić i się zgadza na to ...

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

      Moim zdaniem powinien być ale tylko jeśli sam czuje się na siłach. Obecność partnera jest olbrzymim wsparciem dla kobiety rodzącej tym bardziej że poród może trwać na prawdę długo

      Skomentuj


        #78
        Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

        Zanim zaszłam w ciążę mąż mówił że będzie przy porodzie i choć ja tego nie chciałam. Niestety jak już brzuszek się pojawił, już nie chciał twierdząc że się boi a ja wtedy zaczęłam chcieć by był i zrobiło mi się przykro że jednak będę na porodówce sama... ostatecznie był ze mną, masował mi plecy przy skurczach a jak już się pojawiły parte to trzymał za rękę i kibicował poszło bardzo szybko, nawet pępowinę przeciął i nie zemdlał

        Skomentuj


          #79
          Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

          Mój mąż też chce być ze mną przy porodzie..mimo, że po ostatniej wizycie w szkole rodzenia trochę się przestraszył..znaczy nie filmów tylko tego, że nie bedzie mógł mi pomóc..i że pod tym względem sobie nie poradzi..ale ja w niego wierzę!!! Wsparcie partnera jest bardzo potrzebne..

          Skomentuj


            #80
            Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

            Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
            Mój mąż też chce być ze mną przy porodzie..mimo, że po ostatniej wizycie w szkole rodzenia trochę się przestraszył..znaczy nie filmów tylko tego, że nie bedzie mógł mi pomóc..i że pod tym względem sobie nie poradzi..ale ja w niego wierzę!!! Wsparcie partnera jest bardzo potrzebne..
            to dobrze że chce być przy tobie ,już samo to że nie będzie przy tobie i będzie cię trzymał za rękę to już dużo

            Skomentuj


              #81
              Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

              to zależy od tego jaki ten ojciec jest, jeśli ma ochotę , jest wytrzymały i chce podjąć ten trud to powinien być, jeśli nie chce i się boi to nie można go zmuszać, mój był i się z tego cieszy

              Skomentuj

                     
              Working...
              X