Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

    Termin naturalny mam na 1 marca, ale cc robią zależnie od szpitala między 38 a 39 tc. Będę musiała podpytać mój szpital. Jeśli chodzi o te tygodnie to wychodzi połowa lutego.
    Czyli 14 luty i później a tak na marginesie 18 lutego ja obchodzę urodziny a termin moja mama miała na 8 marca

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

      Ja też mogę rodzić 14 lutego stąd pytałam ale naturalnie więc może być wcześniej jaki pózniej zobaczymy kiedy mały będzie chciął wyjśc do rodziców

      Skomentuj


        #63
        Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

        Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
        Ja też mogę rodzić 14 lutego stąd pytałam ale naturalnie więc może być wcześniej jaki pózniej zobaczymy kiedy mały będzie chciął wyjśc do rodziców
        No to jesteś już bardziej zaawansowana niż ja Ale prawie na tym samym etapie Fajnie, że nie jestem sama
        Tata dzidzi będzie u Ciebie przy porodzie? (syn czy córka)
        Wiem, topoff ale to takie P.S dopisz

        Skomentuj


          #64
          Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

          Fajnie tak z taką datą rodzić i urodzinki obchodzić w dzien zakochanych

          Skomentuj


            #65
            Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

            Synek synek i Tatuś chce być przy porodzie , więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będziemy rodzić razem Chce mnie wspierać i chce zobaczyć maluszka od razu Wiecie- dumny Tatuś Sama az jestem ciekawa kiedy ten poród nastąpi

            Skomentuj


              #66
              Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

              Muszę się pochwalić normalnie

              Pamiętacie jak pisałam, że mąż nie może być u nas na sali porodowej podczas cesarskiego cięcia, bo zasady szpitala, który wybrałam są takie a nie inne?
              Dziś na fejsbuczku dostałam przemiłą wiadomość, że Pani z rejestracji w wolnej chwili pokazała ordynatorowi szpitala moje wiadomości i zostawił swój numer telefonu i kazał zadzwonić i się umówić w kwestii moich wymagać co do porodu, także dziewczyny, dali mi nadzieję aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

              Skomentuj


                #67
                Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                Muszę się pochwalić normalnie

                Pamiętacie jak pisałam, że mąż nie może być u nas na sali porodowej podczas cesarskiego cięcia, bo zasady szpitala, który wybrałam są takie a nie inne?
                Dziś na fejsbuczku dostałam przemiłą wiadomość, że Pani z rejestracji w wolnej chwili pokazała ordynatorowi szpitala moje wiadomości i zostawił swój numer telefonu i kazał zadzwonić i się umówić w kwestii moich wymagać co do porodu, także dziewczyny, dali mi nadzieję aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                trzymamy kciuki aby wszytsko poszło po Waszej myśłi. Cóż za cudowny ordynator

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                  Postaram się zaraz po wizycie za tydzień opisać Wam, jak to się w końcu skończyło

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                    ladybzyk -dobrze że walczysz o swoje I oby wszystko dobrze poszło

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      ladybzyk -dobrze że walczysz o swoje I oby wszystko dobrze poszło
                      Dziękuje, bo wiesz, ja to taka baba harmider

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                        Ja z jednej strony chciałabym aby mąż był ze mną.. Ale to jest skończony panikasz poza tym.. nie układa nam się najlepiej i jakoś mam przeczucie, że będzie jeszce gorzej jeśli mnie zobaczy w takim stanie.. skoro moja ciąża go nie wzrusza, czy złe samopoczucie... To potem będzie mnie pamiętał już tylko taką... jak z porodówki..
                        Coraz więcej Polaków uświadamia sobie, iż sex shop to taki sam sklep jak wszystkie inne - co jak co, ale bez najmniejszego cienia wątpliwości jakiekolwiek obawy nie mają w tym momencie sensu.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                          Napisane przez bronislawa Pokaż wiadomość
                          Ja z jednej strony chciałabym aby mąż był ze mną.. Ale to jest skończony panikasz poza tym.. nie układa nam się najlepiej i jakoś mam przeczucie, że będzie jeszce gorzej jeśli mnie zobaczy w takim stanie.. skoro moja ciąża go nie wzrusza, czy złe samopoczucie... To potem będzie mnie pamiętał już tylko taką... jak z porodówki..
                          Boże jak mi przykro, że to taki oschły człowiek!

                          Czasem właśnie są tacy mężczyźni, którzy uważają "Twoja ciąża, Twój problem"
                          Kurde, to jest takie przykre, jak by mój mąż taki był, to bym go cały czas po kusicy lała, żeby się opanował i ocknął!

                          Ostatnio nakrzyczałam na niego, gdyż ja siedzę i czytam różne fora, rady, jak być dobrą mamą, wiem, że to śmieszne, ale jestem pierworódką i nic na ten temat nie wiem i się pytam męża, czy on w ciągu tych 8 miesięcy tknął jakiś poradnik typu "jak być dobrym ojcem"? A on mi mówi, ale po co, jak Ty wszystko wiesz...
                          Baby, jak szybko to powiedział, tak szybko przeczytał poradnik, co zrobić by maluszek miał dobre warunki do spania i zaraz mi powiedział, ze nie wolno przegrzewać, że temperatura taka i wilgotność taka, że z rodziną będzie przeprawa, bo oni to by najlepiej grzali tak, by było 50 stopni w pokoju... uffff. Myślę, że coś do niego dotarło, tylko, ze ja taka góralica jestem, że jak krzyknę to wiecie he he he he
                          A męża za uszy na salę porodową przyprowadzę, niech widzi jak kurna baba się musi męczyć a on se tylko wszedł na mnie i wyszedł...

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                            Napisane przez bronislawa Pokaż wiadomość
                            Ja z jednej strony chciałabym aby mąż był ze mną.. Ale to jest skończony panikasz poza tym.. nie układa nam się najlepiej i jakoś mam przeczucie, że będzie jeszce gorzej jeśli mnie zobaczy w takim stanie.. skoro moja ciąża go nie wzrusza, czy złe samopoczucie... To potem będzie mnie pamiętał już tylko taką... jak z porodówki..
                            współczuje Ci - u mnie mąż nie chciał być i jakoś ja to uszanowałam a potem jak już się zaczeło to był cały czas i ogromnie pomogł, ale wspierał calę ciąże i pomagał gdy ja lezałam
                            tez znam takich Tatusiów których rola rodzica, tatusia kończy sie na zapłodnieniu =/
                            ja bym nie umiała odnaleźć się w takim związku - choć wiem ze dobrze mi mówić bo nie jestem w takiej sytuacji - trzymaj sie i pamietaj iz są tutaj dziewczyny na forum które jak by coś to Cie wysłuchają i na pewno wesprą dobrym słowem

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                              Wg mnie ojciec dziecka może być przy porodzie ale nie musi.

                              Czasem panowie tego nie chcą a czasem panie wolą rodzić same.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Czy ojciec dziecka powinien być przy porodzie?

                                Jeżeli oboje partnerów chce , żeby mężczyzna był przy porodzie, to nie widzę przeciwwskazań. Jednak, uważam, że zmuszanie faceta do obecności przy narodzinach jest niepoważne i może tylko spowodować, że , zamiast czuć jego wsparcie, będzie wręcz przeszkadzał.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X