Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Nie doczytalam do konca, bo mi sie juz nei chcialo, ale widze, ze teraz kazda ma instynkt macierzynski o 16 roku zycia, zadna nie lubi imprez i jedyne czego im w zyciu brakowalo to dziecka. Jakas kpina.
    Dobrze ujela to majajula nie zaluje sie, ze ma sie dziecko, ale zaluje sie tego z czego na rzecz dziecka trzeba zrezygnowac. Watpie, ze zadna z was nigdy nie odpowiedziala kolezance np. "sorry nie pojde z toba do kina, nie mam z kim syna zostawic" i mina pelna zawodu. Nawet matki, ktore dzieci planowaly z zegarkiem w reku nie raz musza sobie cos odpuscic i tez napewno zaluja tylko, ze latwiej sie im z tym pogodzic. Czasami siedzialam sobie w domu i wyliczalam z czego bede msuiala napewno zrezygnowac po narodzinach Fabiana, co musze ograniczyc do minimum, a gdzie zabrac dziecko moge ze soba. Niestety spontanicznych wyskokow do pubow nie bedzie (na dyskoteki raczej nie chodze wole cos mniejszego) z zuzlem przez ten sezon moge sie pozegnac. Jednak jezeli stwierdzilam, ze jestem na tyle dorosla, ze moge uprawiac sex to teraz musze sie liczyc z konsekwencjami czyli w tym wypadku nieplanowana ciaza.
    W zyciu mim juz bardzo duzo umknelo. Gdy wszyscy moi rowiesnicy zaczeli w zyciu wszystkiegoi po kolej probowac (pierwsze imprezy, pierwsze milosci) ja siedzialam w szpitalu jak w wiezieniu i liczylam dni kiedy mnie stad zabiora i kiedy znowu przywioza. Teraz umknie mi cos ze wzgledu an fakt posiadania dziecka, ale teraz to juz nie boli jak bolalo gdy mialam 14lat.
    Nikt mnie w tym watku nie musi przekonywac i ja sama siebie etez nie, ze bede dobra matka. Ja to po prostu wiem.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Boziu Diabelku Tobie na serio nie pomylili sie w dacie urodzenia ? Masz w glowie lepiej poukladane niz tabun rowiesniczek.
      Sama planowalam dziecko, juz w ciazy musialam rezygnowac czy to z wesela czy imprezy z okazji 50-tych urodzin wujka ( byla to koncowka ciazy ). Jak Kacpi byl malenki to tam sie nie pojedzie bo z maluszkiem nie bardzo, tego sie nie zrobi bo costam.Czasem wiele umyka z zycia bo mamy mniejsze mozliwosci niz bezdzietni.

      Skomentuj


        #93
        Planowałam dziecko mając 16lat ale starałam się o nie mając 19 jak znalazłam odpowiedniego faceta. Nie wiem co widzicie złego w tym że się planuje dziecko? Chyba każda z Nas planuje przyszłość nie? Jedna wybiera szkołę, inna iprezowe życie a jeszcze inna dziecko, rodzinę. Naprawdę uważacie że wszystkie 16latki mają dziecięcy rozum?
        FamilyTree że Ty się nie spotkałaś z żadną w miarę mądrą, rozsądną 16latką nie znaczy że takich nie ma przecież..

        Skomentuj


          #94
          Gopi nie pomylilam sie tylko bede mloda matka, ktora lubi imprezy i sie tego nie wypiera i wiem jak to wyglada. Nie ubolewam i nie rozpaczam nad trym, ze nie bede mogla isc na jakis koncert czy wlasnie moj ukochany zuzel, bo priorytety mi sie zmienily, ale bedzie mi tego brakowalo. Teraz najwazniejszy jest Fabian. Za 2 miesiace sie z nim spotkam po raz pierwszy, ale kocham go od momentu, w ktorym pierwszy raz na USG go zobaczylam. Teraz mam pelno kombinowania ze szkola, ale w calej tej sytuacji staram sie dostrzegac tylko i wylacznie dobre strony i juz dawno ustalilam sama ze soba, ze to bardzo dobrze, ze na swiat przyjdzie moje dziecko juz teraz, a nawet moja mama zaczela sie z tego faktu bardzo cieszyc. Chce podolac, chce byc dobra matka, chce by moje dziecko wiedzialo, ze jest kochane, chce by niczego mu nigdy nie brakowalo i wlasnie bedzie tak jak ja chce, bo wierze w siebie
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #95
            Laski ja kapituluje - szkoda mi zycia na przekonywanie kogos co to chyba boi sie przyznac sam przed soba ze co i jak .
            Last edited by Goplana; 24-04-2009, 11:42.

            Skomentuj


              #96
              emilka ja uwazam ze bylam rozwineta emocjonalnie i psychicznie bardziej od rowiesnikow i dziecko jedynie jak planowalam to "chce miec w przyszlosci dziecko" i tyle. No, ale skoro ty jestes tak dohjrzala emocjonalnie i mialas tak silny instynkt macierzynski to wspaniale, twoje dzieci musza byc bardzo szczesliwe z faktu posiadania takiej mamy. A powiedz mi nigdy nie zazdroscila beztroski jaka niesie bezdzietnosc rowiesnika?
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #97
                Goplana czytaj dokładniej dobrze. Jakbyś przeczytała pierwszego dzisiaj mojego posta to byś wiedziała co i jak

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  majajulka to przynajmniej rozumiesz o czym ja i Goplana pisałyśmycoś umyka w życiu,na rzecz dziecka.
                  Nie przekonacie mnie o instynkcie macierzyńskim w wieku 16,17lat.
                  nie wrzucam wszystkich do jednego wora,piszę ogolnie: to po prostu brak odpowiedzialności i niedojarzałości.

                  bo co może zapewnić dwójka gówniarzy jeszcze niepełnoletnich swojemu dziecku??
                  aha..racja w tym,że milością nie wykarmisz i nie ubierzesz dziecka..

                  Skomentuj


                    #99
                    Dobra odpadam ... widac juz jestem za stara na to "mlodziezowe" myslenie . Pewnie tez pozno dojzralam do posiadania dziecka.Zdania jednak swojego nie zmienie.
                    Last edited by Goplana; 24-04-2009, 11:43.

                    Skomentuj


                      Napisane przez emilka620 Pokaż wiadomość
                      Naprawdę uważacie że wszystkie 16latki mają dziecięcy rozum?
                      FamilyTree że Ty się nie spotkałaś z żadną w miarę mądrą, rozsądną 16latką nie znaczy że takich nie ma przecież..

                      emilko
                      jak już było to wspomniane,jesteś tym procentem nielicznym....w który ja i tak nie wierze...ale najważniejsze,że się w życiu spelniasz,tak jak chcesz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        emilka i tqak jej nie przekonasz, wogole to po co pr4obujesz to zrobic. Wazne, ze ty wiesz jak jest.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          Napisane przez emilka620 Pokaż wiadomość
                          P Naprawdę uważacie że wszystkie 16latki mają dziecięcy rozum?
                          FamilyTree że Ty się nie spotkałaś z żadną w miarę mądrą, rozsądną 16latką nie znaczy że takich nie ma przecież..
                          może i są, ale ja się z nimi nie spotkałam (z ROZSĄDNYMI) bo mądre są i
                          wiele takich jest.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Szesnastolatka szesnastolatką, ale czy można nazwać rozsądną kogoś kto w wieku 16 lat zachodzi w ciążę?! Chyba w tym wieku nie planuje się poczęcia dziecka prawda?

                            Skomentuj


                              czasem i bywa tak: jak sie za młodu nie wyszalejsz to potem szajba bije...hehe

                              ja młodym mamom wcale nie zazdroszcze,że w takim wieku maja dzieci,a w sumie,co tu do pozazdoszczenia??( mam na mysle te 16,17tki.)kiedy równieśnicy bąki zbijają,one siedzą przy dziecku:/

                              Skomentuj


                                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                                Szesnastolatka szesnastolatką, ale czy można nazwać rozsądną kogoś kto w wieku 16 lat zachodzi w ciążę?! Chyba w tym wieku nie planuje się poczęcia dziecka prawda?
                                dokladnie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X