Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tak, zdecydowaliśmy z mężem, że dzidziusia będziemy mieć dopiero po ślubie . Udało się miesiąc po ślubie .

    Skomentuj

    •    
         

      sayapoamore a czym sie rozni technik od magistra w Twoim wypadku ?Tylko zarobkami ? I kiedy Ty studiujesz skoro na tygodniu masz tyle czasu na neta ?
      Last edited by Goplana; 29-04-2009, 13:38.

      Skomentuj


        Już się nie kłóćcie . Bo nie zmienicie tym niczego.
        JESZCZE SIĘ TAKI NIE NARODZIŁ CO BY WSZYSTKIM DOGODZIŁ!
        Nie ma najmniejszego sensu ubliżanie sobie, bo jak od dawna wiadomo agresja rodzi agresję.

        Skomentuj


          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
          sayapoamore a czym sie rozni technik od magistra w Twoim wypadku ?Tylko zarobkami ? I kiedy Ty studiujesz skoro na tygodniu masz tyle czasu na neta ?
          jakbys nie zauwazyla.. gdzies juz pisalam ze mam urlop dziekanski.. ale pewnie na forum tego nigdzie nie wyczytałaś...
          a urlop mam ponieważ gdy posłałam swojego małego do żłobka to chorował przez bite 2 miesiące a ja nie mogłam nadążyć z recepturami..

          magister od technika rózni się wieloma rzeczami
          tzn. technik farmaceutyczny wykonuje receptury.. moze pracowac tylko w aptece leków recepturowych a w żadnym wypadku leków gotowych..nie może wydawać klientowi leków na recepte.. a tylko te które sam sporządził lub lekki w stylu nie na recepte..(wspomagacze odchudzania, na włosy-cere-paznokcie itd) a magister może wszystko.. sporządza leki recepturowe, wydaje wszystkie leki zarowno na recepte jak i nie a takze narkotyki ( morfina np. ) do których tylko on ma klucz i dostęp..

          no a zarobkowo to np.
          magister -5.000-6.000zł /msc
          technik maksymalnie 2,500-3000zł

          Skomentuj


            To i ja wtrącę 3 grosze.. na której uczelni zrobienie magistra trwa 4 lata?
            Ciekawa po prostu jestem
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              To i ja wtrącę 3 grosze.. na której uczelni zrobienie magistra trwa 4 lata?
              Ciekawa po prostu jestem
              4 lata?? od kiedy 4 lata?? a ja myślałam ze 5?

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                To i ja wtrącę 3 grosze.. na której uczelni zrobienie magistra trwa 4 lata?
                Ciekawa po prostu jestem
                gdy miałam 6 lat poszłam na prośbę rodziców do 1 klasy podst. bo wg. pani psycholog byłam bardziej rozwinięta niż równolatki...

                Skomentuj

                •    
                     

                  My tez ale pisalas ze jestes na 3 roku , zostal Ci jeden wiec .. rachunek prosty

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    To i ja wtrącę 3 grosze.. na której uczelni zrobienie magistra trwa 4 lata?
                    Ciekawa po prostu jestem
                    a swoją drogą to ja z Tobą nie rozmawiałam a pisałam do Goplany.. ale chyba nie zauważyłaś i jak zwykle trza się bylo odezwać..

                    Skomentuj


                      no właśnie ja też tak myslałam, ale wcześniej pisałaś, że jesteś na 3 roku a teraz piszesz, że do skończenia studiów został Ci rok więc ile te studia trwają ??

                      5000-6000 ??? Tyle to kierownik apteki zarabia i to w samej stolicy.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                        a swoją drogą to ja z Tobą nie rozmawiałam a pisałam do Goplany.. ale chyba nie zauważyłaś i jak zwykle trza się bylo odezwać..
                        ooooo Ty też nigdy nie widzisz, że się do Ciebie nie odzywa, więc poszłam
                        za Twoim przykładem
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                          My tez ale pisalas ze jestes na 3 roku , zostal Ci jeden wiec .. rachunek prosty
                          masz racje owszem.. może i nie umiem liczyć.. ale chodziło mi o to, że dopiero w następnym roku będę miała GRADUACJE

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            no właśnie ja też tak myslałam, ale wcześniej pisałaś, że jesteś na 3 roku a teraz piszesz, że do skończenia studiów został Ci rok więc ile te studia trwają ??

                            5000-6000 ??? Tyle to kierownik apteki zarabia i to w samej stolicy.
                            moja droga.. moi rodzice są magistrami prowadza wlasna apteke po babci w Rzeszowie i wiem chyba lepiej od Ciebie, sorry!

                            Skomentuj


                              no wiesz właśnie mam przed sobą gazetkę z ogłoszeniami pracy ....
                              w takiej mieścinie jak Rzeszów 5000-6000zł zarobisz to chyba faktycznie jak będziesz w rodzinnej firmie pracować
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                                moja droga.. moi rodzice są magistrami prowadza wlasna apteke po babci w Rzeszowie i wiem chyba lepiej od Ciebie, sorry!
                                a w ogóle to co Ty dochodzenie robisz czy co?? może niedlugo będziesz się mnie pytać jaki nr buta czy rozmiar stanika nosze.. no weź przestań.. może sama się pochwal co Ty w życiu osiągnełaś droga TREE zamiast bezczelnie pytać o każdy szczegól jak jakaś baba z rynku..;|

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X