Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nikomu nie daje sie podpuszczac.. jestem neutralna. tyle ze zakladajac ten watek odnislam dziwne wrazenie ze kilka dziewczyn dobrze sie tu zna, pisza tak samo mysla podobnie..- napisaly kilka zdan z ktorymi ja sie osobiscie nie zgadzam, ale to juz inna inszosc -kazdy ma prawo sie wypowiedziec. dobra, emocje poniosly-PRZEPRASZAM wszystkie ktore poczuly sie obrazone.
    stac mnie na normalna wymiane zdan, (wbrew pozorom) glupia malolatka tez nie jestem (wbrew temu co mysla niektorzy)

    ja topor wojenny zakopuje!

    Skomentuj

    •    
         

      nikt Cię nie nazwał glupią małolatą,na forum dyskusje są wskazane
      bialutka piszesz co myslisz tylko jesli upierasz się przy swoim zdaniu to trza podac odpowiednie argumenty,bym stwierdziła,ze masz racje...to jest forum

      Skomentuj


        obiecuje Ci ze jak tylko znajde chwile wolna to wypruje z siebie watrobe i uzasadnie Ci MOIMI nie wiem czy dobrymi, ale MOIMI argumentami.ten watek

        Skomentuj


          Napisane przez bialutka19 Pokaż wiadomość
          nikomu nie daje sie podpuszczac.. jestem neutralna. tyle ze zakladajac ten watek odnislam dziwne wrazenie ze kilka dziewczyn dobrze sie tu zna, pisza tak samo mysla podobnie..- napisaly kilka zdan z ktorymi ja sie osobiscie nie zgadzam, ale to juz inna inszosc -kazdy ma prawo sie wypowiedziec. dobra, emocje poniosly-PRZEPRASZAM wszystkie ktore poczuly sie obrazone.
          stac mnie na normalna wymiane zdan, (wbrew pozorom) glupia malolatka tez nie jestem (wbrew temu co mysla niektorzy)

          ja topor wojenny zakopuje!
          Bialutka, nikt Cię nie ma za głupią, a bynajmniej nie ja, co już napisałam. Zresztą po raz kolejny mi to udowadniasz potrafiąc powiedziec przepraszam i ucinając pyskówkę.
          Dziewczyny chyba stać nas na rozejm? Ja już pasuję. Każdy ma swoje racje i poglądy, to też jest normalne na forum. Co innego świadome obrażanie jego uczestniczek, dlatego takiej sayapoamore ręki nie podam.


          Skomentuj


            Co innego ostra wymiana zdan, a co innego ublizanie forumowiczkom z braku lepszych argumentow. Bezczelne. Małoda i sayapoamore sa z jednej gliny lepione. Jak dla mnie obie maja jakis kompleks mniejszosci. Jak juz pisalam leczyc sie z tego, ale nie tutaj, bo nam z forum przedszkole robicie.

            Czlowiek po zawodowce, a nawet po podstawowce tylko ma w sobie wiecej oglady towarzyskiej i kultury. Studia z glupoty nie lecza.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              Diabelecke.
              Nie wiem dlaczego nadal o mnie wspominasz?
              Ja grzecznie usunęłam się z wątka a ty dalej drążysz temat mojej osoby
              i komentujesz. Nie mogłabyś po prostu dać już spokój?
              Ja rozumiem że uważasz się za osobę która zjadła wszystkie rozumy,
              Ale nie uważam że ciągle masz racje.
              Bo sama jak na razie ubliżasz mi nie znając mnie kompletnie.
              Ciekawe dlaczego nie skomentowałaś mojej poprzedniej wypowiedzi , bo
              Niektóre dziewczyny czepiają się o to że któraś powiedziała o ludziach którzy mieszkają poza terenami miasta i o to było wielkie oburzenie to dlaczego nikt nic nie powiedział diabelecke jak wyśmiała mnie kupnem wózka używanego? Sorry może nie wyśmiała ale przytoczyła to jako dobry punkt do zadrwienia ze mnie, a właściwie z osób mniej obdarzonych materialnie co ona. A jeśli chodzi o ubliżanie forumfowiczką to właśnie sama dałaś świetny przykład tego że nie promieniujesz w stosunku do innych przykładem bo sama ubliżasz mi jak i sayapoamore a wydawało by się że jesteś taka inteligenta i znajdziesz na wszystko odpowiedz.
              Czekam z niecierpliwością.

              Skomentuj


                Kolejne twoje kompleksy wychodza na wierzch, ale z gowniarstwem sie klocic nie bede. Nie zauwazylam bym kogokolwiek od czegokolwiek tu wyzwala za to ty robisz to notorycznie. Nie bede odpisywac na jakies wypociny z grozbami pod moim adresem. Temat drazysz ty (ciagle oburzona widac ze komus sie twoj wozek nie podoba). Wez Ty sie czasami zastanow nad tym co piszesz, bo nie masz zadnych argumentow wiec zaczynasz wyciagac jakies idiotyczne wnioski na temat innych forumowiczek. Po za tym twoje wycodanie sie z watku nie nazwalabym grzecznym, a zwykla ucieczka. Jak juz pisalam ktos "tupnie" to ciebie juz nie ma.
                Wszystkich rozumow jeszcze nie zjadlam, ale mysle, ze do jutra uda mi sie to zrobic.


                PS. Wozka jeszcze nie mam, ale wiesz jak sie kupuje cos nowego to ma to gwarancje, ktora sie liczy od dnia zakupy wiec po co maja mi te dni uciekac, no, ale co ty mozesz na ten temat wiedziec skoro nawet lozeczko musialas przemalowac, mam nadzieje, ze uzylas do tego nietoksycznej farby.
                Last edited by diabelecke; 29-04-2009, 07:34.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                  Bialutka, nikt Cię nie ma za głupią, a bynajmniej nie ja, co już napisałam. Zresztą po raz kolejny mi to udowadniasz potrafiąc powiedziec przepraszam i ucinając pyskówkę.
                  Dziewczyny chyba stać nas na rozejm? Ja już pasuję. Każdy ma swoje racje i poglądy, to też jest normalne na forum. Co innego świadome obrażanie jego uczestniczek, dlatego takiej sayapoamore ręki nie podam.

                  hahaha płakać nie będę.. ;|jakby mi conajmniej na tym zależało;|

                  Skomentuj


                    Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                    Co innego ostra wymiana zdan, a co innego ublizanie forumowiczkom z braku lepszych argumentow. Bezczelne. Małoda i sayapoamore sa z jednej gliny lepione. Jak dla mnie obie maja jakis kompleks mniejszosci. Jak juz pisalam leczyc sie z tego, ale nie tutaj, bo nam z forum przedszkole robicie.

                    Czlowiek po zawodowce, a nawet po podstawowce tylko ma w sobie wiecej oglady towarzyskiej i kultury. Studia z glupoty nie lecza.
                    ogłady towarzyskiej i kultury.. nie bądź śmieszna bo sama sobie w tym momencie zaprzeczasz;| ciekawe czy wiesz chociaż co znaczy to co napisałaś..;|

                    Skomentuj


                      Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                      Co innego ostra wymiana zdan, a co innego ublizanie forumowiczkom z braku lepszych argumentow. Bezczelne. Małoda i sayapoamore sa z jednej gliny lepione. Jak dla mnie obie maja jakis kompleks mniejszosci. Jak juz pisalam leczyc sie z tego, ale nie tutaj, bo nam z forum przedszkole robicie.

                      Czlowiek po zawodowce, a nawet po podstawowce tylko ma w sobie wiecej oglady towarzyskiej i kultury. Studia z glupoty nie lecza.
                      za to ciekawa jestem niezmiernie bardzo jak zamierzasz po podstawówce lub po tej zawodówce zapewnić swojemu dziecku chociażby niezbędne minimum.. liczysz pewnie na rodziców.. bo po zawodówce czy podstawówce.. pracy nie znajdziesz..;| ale życzę szczęścia.. trochę za tępa jesteś by się wypowiadać o studiach..skoro nawet nie masz matury;]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                        za to ciekawa jestem niezmiernie bardzo jak zamierzasz po podstawówce lub po tej zawodówce zapewnić swojemu dziecku chociażby niezbędne minimum.. liczysz pewnie na rodziców.. bo po zawodówce czy podstawówce.. pracy nie znajdziesz..;| ale życzę szczęścia.. trochę za tępa jesteś by się wypowiadać o studiach..skoro nawet nie masz matury;]
                        smieszna jestes.czlowiek po zawodowce byl prezydentem kraju w ktorym mieszkasz.co z tego ze masz studia jak nie masz osobowosci .
                        DIABEL matury jeszcze nie ma ale jest osoba ktora sie poprostu lubi(w sensie forumowym)a ty jestes poprostu aspoleczna do bolu.
                        shannon

                        Skomentuj


                          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                          smieszna jestes.czlowiek po zawodowce byl prezydentem kraju w ktorym mieszkasz.co z tego ze masz studia jak nie masz osobowosci .
                          DIABEL matury jeszcze nie ma ale jest osoba ktora sie poprostu lubi(w sensie forumowym)a ty jestes poprostu aspoleczna do bolu.
                          wałęsa jak na tamte czasy mógł sobie być prezydentem skoro już przytaczasz taki beznadziejny przykład.. bo w tamtych czasach wystarczyło mieć zawodówkę w kieszeni.. bo praca była na wyciągnięcie ręki...

                          ja nie mam najmniejszego zamiaru się nikomu przypodobać.. mówie co myśle..i chyba mam prawo..nie?

                          Skomentuj


                            BUUUUUUUUUUUUUUUUU!!! A TU ZNOWU NA OSTRO SIE KRECI;///// umówmy sie -dajecie sobie rowno, ale teraz nie dojdziecie ktora bardziej i gorzej cisnie.. wiec po co to..-
                            ps. ja tez mam zawodowke, a za 2 mies otwieram swoj salon fryzjerski, to jest to co kocham i studia mi do tego nie potrzebne;p

                            Skomentuj


                              Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość

                              ja nie mam najmniejszego zamiaru się nikomu przypodobać.. mówie co myśle..i chyba mam prawo..nie?
                              Oczywiście że nie chcesz się przypodobać nikomu, Ty robisz wszystko żeby Cię nikt nie lubił. A skoro mówisz co myślisz, to ja Ci tylko współczuję...

                              Dziewczyny, dałybyście już spokój, naprawdę. Szkoda czasu i nerwów.

                              A taką podżegaczkę sayapoamore to najlepiej jest olać i tyle. I nie dawać się jej więcej podpuszczać, bo jeszcze sobie dziewczyna wbije do głowy, że jest w centrum uwagi.
                              Ja już więcej w tym temacie się nie wypowiadam.
                              No dawaj sayapoamore, poubliżaj mi w kolejnym poście, daj popis swojej elokwencji, bo widzę że kolejny dzień szukasz dowartościowania na forum. Czekam na kolejne Twoje złote myśli i spostrzeżenia No i ta satysfakcja z ostatniego słowa... Zrób sobie dobrze!


                              Skomentuj


                                Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                                Oczywiście że nie chcesz się przypodobać nikomu, Ty robisz wszystko żeby Cię nikt nie lubił. A skoro mówisz co myślisz, to ja Ci tylko współczuję...

                                Dziewczyny, dałybyście już spokój, naprawdę. Szkoda czasu i nerwów.

                                A taką podżegaczkę sayapoamore to najlepiej jest olać i tyle. I nie dawać się jej więcej podpuszczać, bo jeszcze sobie dziewczyna wbije do głowy, że jest w centrum uwagi.
                                Ja już więcej w tym temacie się nie wypowiadam.
                                No dawaj sayapoamore, poubliżaj mi w kolejnym poście, daj popis swojej elokwencji, bo widzę że kolejny dzień szukasz dowartościowania na forum. Czekam na kolejne Twoje złote myśli i spostrzeżenia No i ta satysfakcja z ostatniego słowa... Zrób sobie dobrze!

                                od robienia mi dobrze moja droga LULL jest mój cudowny mąż .. sama nie mam potrzeby robić sobie dobrze.. to nie w moim stylu...;P weź...;]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X