Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nie no w tym momencie to ja pasuję, bo to już jest poniżające .... dla mnie
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      This message is hidden because is on your ignore list.

      Tree polecam ten napis powyzej Od razu swiat staje sie piekniejszy i wolny od debilizmow wypisywanych przez smarkule o rozumku orzeszka

      Skomentuj


        Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
        bialutka19 osoba nie panujaca nad swymi emocjami a co za tym idzie bijaca dziecko ma problem ze soba ... ale tego nie ucza w podstawowce .
        ooooh ciocia dobra rada zamknij sie juz i wymiksuj sie stad z grupa wsparcia bo już sama nie wiesz co mówisz..

        Skomentuj


          ja moge byc i pinczer, ale ty to do pitbulli sie kwalifikujesz.

          Skomentuj


            sayapoamore masz rowerek to zjeźdzaj z dzieckiem na spacer,bo widocznie Tobie też się nudzi..skoro posty piszesz...jeszcze 2 posty więcej a staniesz sie aferowiczką!!

            bialutka Tobie tez propnuje dotlenienie,tylko uważaj na auta,bo pinczery są takie maluuutkie

            Skomentuj


              Wiecie co, one się chyba tak czepiają tych grup wsparcia i mówią, że tak
              to w podstawówce jest, że jedna za druga murem stoi, bo to chyba jakaś
              ich trauma z dzieciństwa Pewnie zawsze takie szare mysze były, stały
              gdzieś po kątach, nie umiały wbić się w grupę i to im do dziś pozostało
              Zawsze na uboczu, bez znajomych A że w necie nie trzeba tyle odwagi,
              to się wypowiadają właśnie na takim a nie innym poziomie .

              No cóż relax


              Skomentuj


                Cóż za gorący wątek czytam czytam a on nie ma końca
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  hmm tak sobie mysle ile to bedziecie jeszcze ciagnely..oczy byscie sobie wydrapaly...wspaniale mamusie dajcie juz na luz
                  Last edited by olcm80; 28-04-2009, 15:59.
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    [QUOTE=Nusiak;68236]Wiecie co, one się chyba tak czepiają tych grup wsparcia i mówią, że tak
                    to w podstawówce jest, że jedna za druga murem stoi, bo to chyba jakaś
                    ich trauma z dzieciństwa Pewnie zawsze takie szare mysze były, stały
                    gdzieś po kątach, nie umiały wbić się w grupę i to im do dziś pozostało
                    Zawsze na uboczu, bez znajomych A że w necie nie trzeba tyle odwagi,
                    to się wypowiadają właśnie na takim a nie innym poziomie .


                    taaaaak dokładnie;p odkryłaś AMERYKĘ buahahaha - szczęśliwa??:|

                    Skomentuj


                      Witam młode mamuśki. Jeszcze nie skończyłam czytać wszystkich postów z tego portalu :P ale mam nadzieje ze szybko to nadrobie. Ja uważam że nie mozna uważać młodych mam za gorsze i nieodpowiedzialne. Każda osoba <dziewczyna> jest inna i każda z nas ma inne podejście do dzieci :P Ja np. mam 19 lat i spodziewam sie za 39 dni córeczki :P Już nie moge sie doczekać. Uważam że dziecko nie przeszkadza mi np. w kończeniu szkoły. Jak toś ma chęci i plany na przyszłość to bedzie do tego dążyć. aha co do tego ze mlode matki sa nieodpowiedzialne i powinny sie wyszaleć to sie z tym nie zgodze. Mi ludzie mowia ze mam od dawna instynkt macieżyński. Mam podejście do dzieci :P a o wyszaleniu to wcale nie mysle. wyszalec mozna sie również jak dziecko bedzie starsze :P pozdrawiam


                      http://www.suwaczek.pl/cache/a3dd84222c.png[/img][/url]
                      http://www.suwaczek.pl/cache/a3dd84222c.png[/img][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           



                        taaaaak dokładnie;p odkryłaś AMERYKĘ buahahaha - szczęśliwa??:|
                        Matko dziewczyno jakaś Ty glupia????!!!!!!! I Ty jesteś matką dwójki dzieci? Najmij się na angaż do jakiegoś plotka czy pudalka, bo Twoje wypociny są dokładnie na tym poziomie, marnujesz się na tym forum naprawdę! Ja rozumiem że ciąża i te wybuchy zmiennych nastrojów, ale jeszcze Ci jakaś żyłka pęknie z nadmiaru emocji. Współczuje Twoim dzieciom, ale mam nadzieję że to minie. Gorzej z poziomem inteligencji, bo tu już nie widzę dla Ciebie ratunku

                        Bielutka, niepotrzebnie dajesz się wciągać i podpuszczać tej lasce, bo mimo wszystko że mamy różne zdania w tym temacie, to ja odebrałam Cię naprawdę pozytywnie i pomyślałam, że jako założycielka takiego wątku jesteś jego dobrym przykładem. Zresztą co tam, nadal myślę, że fajna z Ciebie musi być mama. Szkoda tylko że dajesz się wkręcać jakiejś sfrustrowanej krzykaczce.


                        Skomentuj


                          lullżeby czasem jej nie pekła żyłka pierdząca...(od nadmiaru emocji)

                          Skomentuj


                            O matko Froch, oby nie!!! Bo narobi więcej smrodu, niż na tym forum...

                            Ps nie wierzę, że się zniżam do takiego poziomu... Wybaczcie
                            Last edited by Lullaby; 28-04-2009, 18:15.


                            Skomentuj


                              witam elite GOPLANY grupe wsparcia mlodszych dziewcxzyn i osoby niezalezne(jak ja)
                              klotnit klotniami ale obrazanie kogos bo jest po zawodowce to naprawde nie na miejscu.mam wielu takich przyjaciol i inteligencja w znacznym stopniu przewyzszaja niektore studentki(wiadomo o kim)
                              shannon

                              Skomentuj


                                andzia róznica polega na tym,że za młodu jak szalejesz,to masz do tego prawo,bo jestes osoba wolna,bez obowiązków,dzieci itd,potem przychodzi kolej na dzieci- nowy etap w życiu każdej mlodej mamy,to już za bardzo nie poimprezujesz,bo nie wypada,a to mąż w domu, a to dzieci.więc ja nadal stwierdzam,że w życiu na wszystko jest pora,więc po co pchać się za młodu w pieluchy..(pisze ogolnikowo i jak zwykle podkresle,że mam na uwadze te 16,17 latki ,które planują dziecko)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X