Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dziewczyny kurcze wrzuccie juz na luz... bo tak to do wieczora mozna.. no uciekac!!! do garów albo na ławeczke)))) hehe

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
      [B]

      noooo to fakt.. lubie robić wokół siebie dużo szumu;D niczym jak palikot;] który w tym momencie jest sławniejszy od prezydenta i bardziej rozpoznawalny na ulicy niż ON dzięki swoim jakże szczerym wypowiedziom..hahahaa!!!
      ulala .. no proszę jaka nasza koleżanka bystra.... nawet na polityce się zna
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
        sayapoamore nikt duchem Świętym nie jest i nie wie,
        że masz włączone powiadomienia. Tu nie trzeba znać się na informatyce
        A pierwsze skojarzenie, to że jesteś very popularna i aż dostajesz od nas
        maile.


        noooo to fakt.. lubie robić wokół siebie dużo szumu;D niczym jak palikot;] który w tym momencie jest sławniejszy od prezydenta i bardziej rozpoznawalny na ulicy niż ON dzięki swoim jakże szczerym wypowiedziom..hahahaa!!!

        Jeszcze fajnie jest, jak jesteś rozpoznawalna ale z dobrej storny, co jak
        do tej pory CI nie wychodzi


        Skomentuj


          moim zdaniem jest slodka i tak zaciekle walczy o ta popularnosc na forum
          shannon

          Skomentuj


            Roksi czekam aż dzieć mój się obudzi, obiad wczorajszy mam (tak tylko piszę zeby nie było, że nic koło siebie zrobić nie mogę bo tutaj przesiaduję )
            i lecę na ławeczkę POOBMAWIAĆ (kurde co to za słowo )
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
              hmm jak bedziesz miala tyle lat co GOPLANA to tez bedziesz sie wyrabiac
              a Ty shannon to niby skad wiesz tyle o goplanie a może poprostu w ślepo strzelasz by się Jej przypodobać jak większość PACZKI?

              Skomentuj


                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                a Ty shannon to niby skad wiesz tyle o goplanie a może poprostu w ślepo strzelasz by się Jej przypodobać jak większość PACZKI?
                no kazdy chce sie przypodobac GOPLANIE wiec nie chce byc gorsza
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  O widzisz shan i tym oto sposobem, tez przypięto Ci łatkę.

                  Kończąc moją wypowiedź o popularności sayapoamore:
                  Bo można narobić wokól siebie szumu, odpowiadając sensownie na zadawane pytania i pomagając mniej doświadczonym mamom.
                  Pewnie wtedy dostawałabyś mnóstwo maili, ale z zapytaniami lub
                  podziękowaniem, a nie z powiadomieniem o kolejnej odpowiedzi
                  na twe wypociny


                  Skomentuj


                    ja ze tak powiem mam pogodna nature i nie daje sie ponosic emocjom
                    shannon

                    Skomentuj


                      sayapoamore gdybyś uważnie przeczytała posta, w którym Ci rzekomo "pojechałam" to byś wiedziała, że my się już dość dobrze znamy i wiemy ile
                      kto ma lat.
                      Wiec nie musisz przyszywać każdemu łatki, kto uważa, że się już z lekka wygłupiasz
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nusiak Pokaż wiadomość
                        O widzisz shan i tym oto sposobem, tez przypięto Ci łatkę.

                        Kończąc moją wypowiedź o popularności sayapoamore:
                        Bo można narobić wokól siebie szumu, odpowiadając sensownie na zadawane pytania i pomagając mniej doświadczonym mamom.
                        Pewnie wtedy dostawałabyś mnóstwo maili, ale z zapytaniami lub
                        podziękowaniem, a nie z powiadomieniem o kolejnej odpowiedzi
                        na twe wypociny
                        wiesz.. śmieszna jesteś.. bo forum nie jest miejscem w którym mamy dowiedzą się jak leczyć czy pomóc swojemu dziecku.. próżne to jest co napisałaś.. jeżeli ty się sugerujesz tym co ci dajmy na to GOPLANA napisze bo przeciez ona tu przewodzi no to wspolczuje Twojej dzidzi.. od tego są lekarze a nie kobiety z forum.. no chyba, że mieszkasz na jakimś zadupiu"..." i nie masz samochodu by podjechać do lekarza.. no to rzeczywiście wspólczuje i taka każda porada Goplany i grona przyjaciól różańca jest na wagę złota;-)

                        Skomentuj


                          sayapoamore załosna jestes tyle Ci powiem.Szkoda strzepic sobie na Ciebie jezyka. Z moim synek rozmowa jest na wyzszym poziomie niz z Toba.
                          A cala reszta wchodzi mi do tylka by zaisntenic wiesz ... Boszsze spusc te noge i kopni ja.
                          I nie mow do mnie sloneczko itp.

                          Skomentuj


                            a sa ludzie ktorzy mieszkaja na zadupiach i nie maja samochodu i to nie jest powod do kpin.
                            shannon

                            Skomentuj


                              sayapoamore WAL SIE KOBIETO .
                              Na mezu sie wyzywaj albo wyjdz na spacer sie dotlenic bo Twoja jedna jedyna komorka chyba tego potrzebuje bo za niedlugo bedzie
                              Ci w torebce dzwonic.

                              Skomentuj


                                Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                                a Ty shannon to niby skad wiesz tyle o goplanie a może poprostu w ślepo strzelasz by się Jej przypodobać jak większość PACZKI?
                                Gdybyś była na tyle bystra, żeby skumać tego posta, to byś wiedziała że on o Tobie był, a nie o Goplanie I wtedy mogłabyś wyciągnąć wnioski


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X