Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Młodziutka Mama.. Gorsza? NIE!;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A mnie synek dał tak w kość że na drugie zdecydowałam się po 9 latach i mam 2 letnią córeczkę.


    Skomentuj

    •    
         

      przepraszam, że znów wtykam kij w mrowisko, ale chciałabym coś wyjaśnić
      niżej wymienionej koleżance

      Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
      wogóle to sorry dziewczyny ale chyba cholernie się Wam nudzi w domu.. może lepiej zajmijcie się dziećmi zamiast licytować się która to jest dojrzalsza.. ja pierdziele.. miałam nadzieję, że trafiłam na forum gdzie wypowiadają się ludzie dojarzali.. i rozumni.. a tu co widzę?? pustkę..:| i próżność.. no bo sorry ale odnoszę wrażenie, że osoba, która nie jest tak długo na forum jak Wy (diabelecke, froch, nusiak...itd.) to nie ma szansy bycia w tym miejscu.. a jeszcze jak ma 17 lat to już w ogóle nie powinna się wypowiadać..
      no widzisz droga koleżanko.... dziewczyny, które wymieniłaś + jeszcze kilka innych stworzyły "forumową paczkę", ale nie od tak sobie, tylko coś mają do powiedzenie. Są to dziewczyny, które zawsze doradzą i "powiedzą" prawdę a nie tylko słodkie dyrdymały by co niektórym się błogo na sercu zrobiło.
      Odpowiedzą na każde zadane pytanie, a nie tak jak niektórzy mają gdzieś czyjeś problemy, albo zjawiają się przy awanturach, albo wywlekają czyjąś sytuację życiową w innych wątkach.
      Tak... jesteśmy już sporo na forum, znamy się i szanujemy, wiemy, że jak napiszemy coś z czym się nie zgadzamy, żadna się nie obrazi i nie napisze tekstu takiego jak Ty walnęłaś wyżej.
      Nie mamy nic przeciwko nowym forumkom... ba nawet cieszymy się jak się ktoś pojawia nowy, licząc, że jest to kolejna fajna osoba do DYSKUSJI. Ty waląc taki tekst już wiem, że nadajesz się do słodkiego pitu pitu, bo przy gorętszej wymianie zdań odwołasz się do ludzi niedojrzałych, mało rozumnych, próżnych.... smutne... mam nadzieję, że Ty mając tylko 23 lata
      charakteryzujesz się bardziej dojrzałą postawą.... choć czytając to co napisałaś.... hmmmm

      lece ogarnąć chatkę
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Podpisuje sie pod Tree

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          przepraszam, że znów wtykam kij w mrowisko, ale chciałabym coś wyjaśnić

          kupie Ci tree w ikei grubą pałę,do mieszania w tych mrowiskach

          Skomentuj


            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            przepraszam, że znów wtykam kij w mrowisko, ale chciałabym coś wyjaśnić
            niżej wymienionej koleżance



            no widzisz droga koleżanko.... dziewczyny, które wymieniłaś + jeszcze kilka innych stworzyły "forumową paczkę", ale nie od tak sobie, tylko coś mają do powiedzenie. Są to dziewczyny, które zawsze doradzą i "powiedzą" prawdę a nie tylko słodkie dyrdymały by co niektórym się błogo na sercu zrobiło.
            Odpowiedzą na każde zadane pytanie, a nie tak jak niektórzy mają gdzieś czyjeś problemy, albo zjawiają się przy awanturach, albo wywlekają czyjąś sytuację życiową w innych wątkach.
            Tak... jesteśmy już sporo na forum, znamy się i szanujemy, wiemy, że jak napiszemy coś z czym się nie zgadzamy, żadna się nie obrazi i nie napisze tekstu takiego jak Ty walnęłaś wyżej.
            Nie mamy nic przeciwko nowym forumkom... ba nawet cieszymy się jak się ktoś pojawia nowy, licząc, że jest to kolejna fajna osoba do DYSKUSJI. Ty waląc taki tekst już wiem, że nadajesz się do słodkiego pitu pitu, bo przy gorętszej wymianie zdań odwołasz się do ludzi niedojrzałych, mało rozumnych, próżnych.... smutne... mam nadzieję, że Ty mając tylko 23 lata
            charakteryzujesz się bardziej dojrzałą postawą.... choć czytając to co napisałaś.... hmmmm

            lece ogarnąć chatkę
            ohhh :P to mi pojechałaś;D jak dla Ciebie to mogę być i próżna i głupia i koło dupy mi to lata.. jak każdy mam prawo wypowiadać się na tym czy jakimkolwiek innym forum.. nie należe do takich bab jak Ty i inni co to siedzą na placach zabaw czy na ławkach i obmawiają każdą kolejną przechodzącą osobę czy sąsiadkę, która im nie pasuje.. a Ciebie to widze rajcuje..chyba lepiej zająć się dzieckiem, pobawić się z nim iść na spacer czy nauczyć czegoś nowego niż zajmować się pierdołami i zastanawiać czy wiek 17 lat to aby napewno odpowiedni moment.. wszystko sie okaże w praniu jak sie urodzi dziecko czy młodaM17 podoła obowiązkom jakie stawia macierzyństwo..


            PS. przykro mi, że nie jestem i nie należe do osób konfliktowych i chciałam załagodzić klimat..;|
            Pozdrawiam, miłego dnia

            Skomentuj


              Froch to robimy zrzute
              Tree ma racje - nie ten dobry kto bawi sie w "dupowłaza" ( i nie mam tu nikogo konkretnego na mysli co by nie było ) ale ten kto potrafi pochwalic ale i zgani jak trzeba.

              Skomentuj


                sayapoamore swieta racja lepiej sie zajac dzieckiem wiec ... co tu jezcze robisz ?
                Kazdy moze pisac tutaj co chce tak ? Pod warunkiem ze zgadza sie to z Twoim zdaniem bo kazde odmienne jest be.
                Lata Ci koło dupy ... widac za wysokie progi jak na Twoje nogi ( i kulture ). Dyskusja na poziomie nie jest dla Ciebie.


                The End

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                  Froch to robimy zrzute
                  Tree ma racje - nie ten dobry kto bawi sie w "dupowłaza" ( i nie mam tu nikogo konkretnego na mysli co by nie było ) ale ten kto potrafi pochwalic ale i zgani jak trzeba.
                  spoko..zgadzam sie.. ale kogo to kurna obchodzi.. nie wydaje się Wam, że to tylko i wyłącznie sprawa MłodejM17?? Za zadanie było odpowiedzieć tylko na post czy mloda mama gorsza? wiec sorryy po co to zaglebianie w temat..?

                  Skomentuj


                    no i znowu wychodzi ze to te mlodsze sie obrazaja i zawsze biora wszystko do siebie.zero dystansu.
                    shannon

                    Skomentuj


                      Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
                      sayapoamore swieta racja lepiej sie zajac dzieckiem wiec ... co tu jezcze robisz ?
                      Kazdy moze pisac tutaj co chce tak ? Pod warunkiem ze zgadza sie to z Twoim zdaniem bo kazde odmienne jest be.
                      Lata Ci koło dupy ... widac za wysokie progi jak na Twoje nogi ( i kulture ). Dyskusja na poziomie nie jest dla Ciebie.


                      The End
                      Goplanko moja dzidzia śpi już od 11;-) więc mam ten komfort;p

                      a co by nie było że jestem takim lizydupem.."..." to jak tak bardzo chcesz to i na Twoje życzenie chętnie przewertuje Twoje posty w poszukiwaniu "Twojego poziomu"

                      zanim zaczniesz oceniac innych spojrz na siebie..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                        wogóle to sorry dziewczyny ale chyba cholernie się Wam nudzi w domu.. może lepiej zajmijcie się dziećmi zamiast licytować się która to jest dojrzalsza.. ja pierdziele.. miałam nadzieję, że trafiłam na forum gdzie wypowiadają się ludzie dojarzali.. i rozumni.. a tu co widzę?? pustkę..:| i próżność.. no bo sorry ale odnoszę wrażenie, że osoba, która nie jest tak długo na forum jak Wy (diabelecke, froch, nusiak...itd.) to nie ma szansy bycia w tym miejscu..
                        To się według Ciebie nazywa łagodzenie konfliktu??? Hmmm...


                        Skomentuj


                          Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
                          ohhh :P to mi pojechałaś;D jak dla Ciebie to mogę być i próżna i głupia i koło dupy mi to lata.. jak każdy mam prawo wypowiadać się na tym czy jakimkolwiek innym forum.. nie należe do takich bab jak Ty i inni co to siedzą na placach zabaw czy na ławkach i obmawiają każdą kolejną przechodzącą osobę czy sąsiadkę, która im nie pasuje.. a Ciebie to widze rajcuje..chyba lepiej zająć się dzieckiem, pobawić się z nim iść na spacer czy nauczyć czegoś nowego niż zajmować się pierdołami i zastanawiać czy wiek 17 lat to aby napewno odpowiedni moment.. wszystko sie okaże w praniu jak sie urodzi dziecko czy młodaM17 podoła obowiązkom jakie stawia macierzyństwo..


                          PS. przykro mi, że nie jestem i nie należe do osób konfliktowych i chciałam załagodzić klimat..;|
                          Pozdrawiam, miłego dnia
                          nigdy w życiu Warszawy, nie było moim zamiarem Tobie "pojechać" (to się jeszcze tak mówi )
                          i pozwól, że tego co wytłuściłam nie skomentuję

                          to co napisałaś w P.S. calkowicie się mija z tym co napisałaś wyżej.....
                          hmmm.... ale nie ważne
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            FAMILI i ty tak codziennie na tej laweczce przesiadujesz?
                            shannon

                            Skomentuj


                              shannon Ty wiesz, że ja nawet nie widziałam, że taka zaprzyjaźniona z ławeczką jestem no ale skoro już mi to wytknięto to muszę sobie obiecać poprawę i jeszcze OBMAWIAM każdą kobietę .... to ciekawe kiedy ja za tym moim roczniakiem biegam, no ale nic... poprawię się.... słowo honoru
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                oooh widze, ze niezle kontrowersje wzbudzilam.. odrazu masa ludzi podnosi popularnosc posta;D a ja nie moge odpędzić się od maili:P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X