Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Heloł

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    To jeszcze ja.
    Po pierwszych 2,3 postach nasza koleżanka została potraktowana z buta W dodatku później okazało się że sama nie może zmienić tytułu wątku więc chyba nie było powodu do zmasowanego ataku

    Miałyśmy wątek w którym pisałyśmy o wszystkim i o niczym, nowe mamy były przyjmowane bez problemu. Akurat dziś na tapecie mamy spotkanie więc nic dziwnego ze taki właśnie wątek podjęłyśmy

    Piszę/pisałam na różnych forach czegoś takiego jeszcze nie widziałam

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez brmagda Pokaż wiadomość
      Kazde forum jest inne i w kazdym sie inaczej pisze (a ja pisze juz na wielu).
      I na kazdym powinno sie szanowac panujace zasady czego Wy nie rozbilyscie. Moge byc ta najgorsza ( a napisalam tylko "Boze widzisz i nie grzmisz" ) zwisa mi Wasze zdanie - moje pierwsze posty tutaj byly wyjatkowo mile. To Wy zaczelyscie hasla typy "Daruj sobie" "Nie chcesz nie pisz" itp.

      Widac "Wasze" forum bylo idealne i tam moze wroccie skoro tu tak zle.

      Skomentuj


        dobra, dajmy sobie na wstrzymanie - wszystkie,
        ta jałowa dyskusja do niczego nie prowadzi,
        Panie z Tarnowa myślą, że to małe, nowe forum, ale nie wiedzą jakie sympatyczne, bo nie miały szansy się o tym przekonać!

        możemy zacząć od nowa?
        zapomnijmy o wątku Heloł,
        a jak dziewczyny chcą istnieć na mamacafe, pomimo nieprzyjemnych pierwszych doświadczeń - ja zapraszam!

        po takiej lekcji, już przynajmniej wiedzą o co tu chodzi, a nie chodzi jedynie o awantury!
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          Napisane przez Goplana Pokaż wiadomość
          I na kazdym powinno sie szanowac panujace zasady czego Wy nie rozbilyscie. Moge byc ta najgorsza ( a napisalam tylko "Boze widzisz i nie grzmisz" ) zwisa mi Wasze zdanie - moje pierwsze posty tutaj byly wyjatkowo mile. To Wy zaczelyscie hasla typy "Daruj sobie" "Nie chcesz nie pisz" itp.
          .
          Sorry ale awantura zaczęła się po 5 minutach po napisaniu pierwszego postu! To nienormalne!!!!

          Skomentuj


            Napisane przez kasiadove Pokaż wiadomość
            To jeszcze ja.
            Po pierwszych 2,3 postach nasza koleżanka została potraktowana z buta W dodatku później okazało się że sama nie może zmienić tytułu wątku więc chyba nie było powodu do zmasowanego ataku

            Miałyśmy wątek w którym pisałyśmy o wszystkim i o niczym, nowe mamy były przyjmowane bez problemu. Akurat dziś na tapecie mamy spotkanie więc nic dziwnego ze taki właśnie wątek podjęłyśmy

            Piszę/pisałam na różnych forach czegoś takiego jeszcze nie widziałam
            Kasia, jaki tytul ma Wasz watek, chetnie sie dolacze. Tutaj widze atmosferka nie bardzo... jak mozesz to odpisz na prywatna. Pozdrawiam


            Skomentuj


              To samo mozna powiedziec o tym watku - ani kupy ani .... sie nie trzymal wiec reakcji sie nie dziwcie.Trudno pisac cos normalnego w watku o ktorym nic niewiadomo.
              Lepiej posprzatac jak sie nabrudzilo niz czekac az balagan sie rozniesie.

              Skomentuj


                Nichol

                Skomentuj

                •    
                     

                  Izabelka dzieki za checi ale niesmak pozostaje
                  Goplana po takim tekście jak bys mi rzuciła Boshe widzisz a nie grzmisz to ja tez bym podjeła dyskusje i zapewne ty tez gdyby było odwrotnie.
                  postaw sie w naszej sytuacji
                  Słowo pisane nie jest tak samo odbierane jak słowo mówiono i powinno tutaj byc troche wiecej "luzu". Niewidzisz mimiki gestykulacji piszacego która zazwyczaj mówi bardzo duzo.

                  Ja nikogo nie obwiniam (wina lezy po obu stronach)ale wydaje mi sie ze "stare" forumowiczki powinny byc pomocne nowym czego tutaj niestety nie widac.
                  Jestesmy LUDZMI I KAZDY POPEŁNIA BŁEDY. NA przyszłosc dziewczyny wuluzujcie
                  My raczej po tak miłym powitaniu nie zabawimy

                  Skomentuj


                    brmagda jeszcze raz się powtórzę my miło nie przywitałyśmy a Wy się
                    miło nie zaprezentowałyście. Więc bez robienia z siebie ofiar Bo ja
                    niesmak też czuję.
                    Poza tym jak ja gdzieś jestem pierwszy raz to nie zadzieram nosa-to
                    tak na przyszłość. My wyluzujemy a Wy też nie będziecie takie figo-fago

                    Skomentuj


                      brmagda no wlasnie niesmak pozostaje.
                      A łaski nam nie robicie pisząc tu jeszcze. Nie podoba się wam? To do widzenia, nikt na sile tu nie trzyma.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        emocje widze poniosly
                        jak dobrze ze ja jestem niespotykanie spokojny czlowiek
                        shannon

                        Skomentuj


                          he he he
                          aż strach czytać
                          wyluzujcie dziewczyny




                          Skomentuj


                            fajnie sie czyta.....brygada z Tarnowa kontra Stare F.z forum

                            Skomentuj


                              stare f? flondry masz na mysli???
                              shannon

                              Skomentuj


                                Dajmy już spokój.... ja jeszcze tylko jedno powiem.... jak to przeczyta
                                Redakcja czy jeszcze tam ktoś to polecimy na zbity pysk.
                                Same sobie będziemy musiały taki portal założyć bo nas nigdzie nie przyjmą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X