Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Smutne:-(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ach zapomnialam dodac.zobaczcie jakie to niesprawiedliwe ci ktorzy bardzo pragna dziecka,staraja sie latami o nie, nie moga miec,a tacy zwyrodnialcy bez sumienia maja i tak krzywdza.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez mamma Pokaż wiadomość
      ach zapomnialam dodac.zobaczcie jakie to niesprawiedliwe ci ktorzy bardzo pragna dziecka,staraja sie latami o nie, nie moga miec,a tacy zwyrodnialcy bez sumienia maja i tak krzywdza.
      Zgadzam sie Ci którzy bardzo pragną nie mają dzieci a Ci którzy je mają po urodzeniu wyrzucają na śmietnik:-(
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        #18
        Odp: Smutne:-(

        Ok, jak czytalam sie poryczalam i myslalam, sama jestem matka, ale czasem jak widze do czego doprowadza rasa ludzka... no lepiej zeby w tym 2012 byl koniec swiata, ucieszylabym sie, moze ja i moja rodzinka nie musielibysmy zyc juz w takim swiecie










        Skomentuj


          #19
          Odp: Smutne:-(

          ja to juz sie boję oglądać "Uwagę" itp. programy, bo po tej teraz akcji z tą siostra zakonną która biła swoją upośledzoną podopieczną w ośrodku czy ojciec który żył ze swoją córką z związku kazirodczym to już jest przegięcie
          a najgorsze jest to że ta dziewczyna (pomijając że mają razem dzieci) to nie zdaje sobie sprawy dlaczego zamknęli jej "tatusia"
          nie rozumie że to co jej robił było krzywda i wypaczeniem
          biedne dziecko...
          jak zwykle oczywiście: NIKT NIC NIE WIEDZIAŁ

          Skomentuj


            #20
            Odp: Smutne:-(

            Chyba mam dzisiaj pecha, bo słyszę o samych smutnych historiach. Najpierw w wiadomościach mówili o forum internetowym dla pedofilów, gdzie były porady, jak pozbyć się zwłok (!!!) wpisy w rodzaju:

            "-Jak zachowuje się 9-letnia dziewczynka po gwałcie? Milczy czy rozpowiada?
            - Zasada jest taka, ze im większy szok, tym mniej dziecko mówi"

            "Moja żona wyjechała, jestem sam w domu z pięcioletnią córką, poradźcie mi, jak mam się do niej zabrać"

            A teraz jeszcze natknęłam się na ten wątek... Dzisiaj nie zasnę spokojnie, wiem, że jeszcze przez kilka dni nie będę mogła przestać o tym mysleć.... To tak dobija! Czuję złość, rozżalenie i wkurzającą bezradność.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Smutne:-(

              ja dzis trafilam na ten watek ze wzgledu na jego odswiezenie i poprostu jestem w szoku ,brak slow na tragedie ,poryczalam sie bo przeciez w takich sytuacjach mozna pomoc !!!!!!!!! ale nadal panuje znieczulica ludzka
              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X