Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej , mysle ze jestes zabezpieczona nadal o ile oczywiscie wszystkie tabsy bralas o czasie, nei chorowalas, nei mialas wymiotow czy biegunki. A ktore to opakowanie ?
    Ilość hormonu nie ma wplywu na to czy jestes bardziej czy mniej chroniona bo te il dobiera sie indywidualnie. Nie wazne czy bierzesz tabsy z duza il hormonow czy z niewielka. W dodatku producenci przescigaja sie w tym ktore tabletki beda mialy mniejsze dawki bo wiadomo w koncu zawsze to chemia.
    Last edited by antalis; 22-05-2009, 14:34.

    Skomentuj

    •    
         

      teraz zaczelam 2 opakowanie...
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        No to jestesmy na tym samy etapie Z tym ze u mnie okres "ksiazkowo" przy 3 placebo sie pojawil.Zabezpieczona jestes z pewnoscia wiec uzywajcie do woli Przy opakowaniu rozpoczetym przed okresem zaleca sie 2 tyg dodatkowego zabezpieczania podczas 1 op wiec Ty masz to za soba juz

        Skomentuj


          Ja za kilka dni wybieram się do gina na kontrolę i cytologię poruszę temat tabsów dla mnie w końcu muszę się pewnie zabezpieczyć bo nieplanuję już więcej beybusów ANIA2288 jak tolerujesz YAZ??


          Skomentuj


            antalis dzięki bardzo za info mam nadzieję że nie będę w tym 0,1% które zachodzą podczas brania właśnie mnie martwi to że dostałam okres wcześniej... a Ty też zaczęłaś łykać podczas połogu czy jak dostałaś miesiączkę?
            anna31 u mnie super! żadnych plamień, dobre samopoczucie nic się nie dzieje... no może oprócz tego że mam libido kosmiczne ale nie wiem czy to przez tabletki czy przez długi celibat podczas ciąży
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Ania właśnie o libido się obawiałam Bralam tabsy 10 lat temu tylko przez 3 m i do tej pory mam zerowe albo minusowe


              Skomentuj


                no widzisz a ja mogłabym nie wychodzić z łóżka ja nigdy nie brałam tabletek ale przed ciążą też nie miałam zbytniej chęci a teraz mogłabym to robić kilka razy dziennie (co też czasem czynię ku radości mężka mojego)
                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ania z pewnoscia do teraz tabsy Cie nie trzymaja ze masz taki elibido - zbadaj sobie poziom hormonow.
                  Ja Yaz biore dopiero 2 miesiac wiec o skutkach ubocznych wypowiadac sie nie moge choc juz czuje ich oddzialywanie- niestety moga one wystapic np przy 2 czy 3 opakowaniu nawet jesli w 1 czy 2 bylo super.

                  Skomentuj


                    Yasmin

                    Dziewczyny Mam Pytanie Od Wtorku 19.05 Biore Yasmin 1 Opakowanie Miesiączka Powinna Już Sie Skonczyć A Ja Dalej Mam Krwawienie Czy To Wina Yasminu?

                    Skomentuj


                      Wiesz na to odpowie Ci tylko lekarz ( chodzisz panstwowo czy prywatnie ? ) , byc moze jest to spowodowane hormonami zwlaszzca ze to pierwsze opakowanie - zadzwon do lekarza i sie upewnij. Pamietaj ze dlugotrwale krwawienie nie jest niczym dobrym dla organizmu.
                      Ja przy pierwszym opakowaniu Yaz mialam okres przez 6 dni po czym jeszcze tydzien plamienia ale zostalam poinformowana ze tak moze byc.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Trinordiol

                        Dziewczyny niedawno zaczelam brac pigulke o tej nazwie i musze wam powiedziec ze jak na razie jestem zadowolona.Zadnego spadku libido (jak mialam przy cilescie),tycia,zwiekszonego apetytu jak na razie nie zaobserwowalam.
                        Pigulka jest trojfazowa tzn.ma zroznicowany poziom hormonow dostosowany do kazdego z 3 tygodni cyklu.
                        Popytajcie moze swoich ginekologow na jej temat,ja wczesniej probowalam roznych tabsow i zawsze tylam i ogolnie zlesie czulam a teraz jak na razie jest ok.

                        Skomentuj


                          Lekarka wspominala mi o nich jednak z powodu mojego stanu hormonow nie moglam ich brac. Ja biore dwufazowe, czesc kobiet potrzebuje przez caly miesiac tego samego poziomu hormonow wiec trudno tak w ciemno trafic.

                          Skomentuj


                            Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                            Wiesz na to odpowie Ci tylko lekarz ( chodzisz panstwowo czy prywatnie ? ) , byc moze jest to spowodowane hormonami zwlaszzca ze to pierwsze opakowanie - zadzwon do lekarza i sie upewnij. Pamietaj ze dlugotrwale krwawienie nie jest niczym dobrym dla organizmu.
                            Ja przy pierwszym opakowaniu Yaz mialam okres przez 6 dni po czym jeszcze tydzien plamienia ale zostalam poinformowana ze tak moze byc.
                            DZIĘKI ZOBACZE CO BEDZIE SIE DALEJ DZIAĆ
                            PIERWSZE MIALAM DLA MAM KARM. I TEZ MIAŁAM KRWAWIENIE MAM NADZIEJE ŻE TYM RAZEM MI PRZEJDZIE POZDRAWIAM

                            Skomentuj


                              Napisane przez bozena79 Pokaż wiadomość
                              dzięki Zobacze Co Bedzie Sie Dalej Dziać
                              Pierwsze Mialam Dla Mam Karm. I Tez Miałam Krwawienie Mam Nadzieje że Tym Razem Mi Przejdzie Pozdrawiam
                              Mam Pytanie A Po Tygodniu Krwawienie Nie Powtórzyło Sie Już?

                              Skomentuj


                                Napisane przez BOZENA79 Pokaż wiadomość
                                Mam Pytanie A Po Tygodniu Krwawienie Nie Powtórzyło Sie Już?
                                Eee...mam pytanie Bozena79 dlaczego cytujesz sama siebie i zadajesz sobie pytania?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X