Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Cilest jest własnie chyba trojfazowy

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Nie,chyba trzyskladnikowyTrojfazowe to trzy razy po 7 roznych pigul w jednym opakowaniu(widzialam u tesciowej).Na kazdy tydzien inna pigulka.Musze gina troche tym tematem pomeczyc

      Skomentuj


        #63
        III generacja i jednofazowy.
        No mi lekarka powiedziala ze jak by co to tabsy własnie trójfazowe - te symulują naturalny cykl miesięczny. Ino co z tego skoro tez zatrzymuja owulke a ja mam wtedy najwieksza chec :P

        Tutaj jest fajna stronka :
        http://www.zdrowie.med.pl/antykoncep...oncepcja7.html
        Dowiedzialam sie z niej bez badan hormonalnych ze jestem typem estrogennym
        Last edited by Goplana; 04-02-2009, 13:49.

        Skomentuj


          #64
          goplana , a ty ginekologiem jestes czy farmaceutą tyle o tym wiesz
          ja wlasnie z tego powodu ze podczas owulacji jest zupelnie inaczej nie chce na razie brac tabletek(jeszcze nie bralam) jaki facet potrafi byc pomyslowy jak nie mozna sie kochac
          "do konca" ale mozna sie ciekawie po przytulac

          pozatym zakladalam ze dopiero po urodzeniu 2 dzieci ewentualnie zaczne brac, bo nie chce miec do siebie zalu ze cos z moimi dziecmi przez tabletki moglo byc nie tak(np ze nie moga miec dzieci) wiem ze niby nie ma takich skudkow ubocznych, tylko czemu teraz jest wzrost niemoznosci posiadania dzieci?
          ale to moje zdanie i moj organizm kazdy robi co uwaza za sluszne i potrzebne.

          Skomentuj


            #65
            Dzieki Goplana,stronka ciekawa,skad ty bierzesz te informacje wszystkie?

            Skomentuj


              #66
              Pieczulka sis mam polozna a meza farmaceute

              Skomentuj


                #67
                No to na prawde jestes specjalistka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Ja od ponad roku stosuję plastry i jestem naprawdę zadowolona!

                  Skomentuj


                    #69
                    Mam kobitki pytanko, słyszałam, że podczas stosowania wkładki wewnątrzmacicznej nie można używać tamponów? Hmmm, nie specjalnie mi to pasuje, bo tampony uważam za superwynalazek! Ale nie wiem, czy to chodzi o względy zdrowotne, czy higieniczne??? Wiecie cos na ten temat?

                    Skomentuj


                      #70
                      Nie zaleca się stosowania tamponów, aż do chwili ustania pierwszej miesiączki po założeniu wkładki, gdyż wtedy ryzyko wystąpienia zakażenia jest największe. Po tym okresie można używać tamponów, pamiętając o tym, aby podczas ich wyjmowania nie zaczepić o nitki wkładki.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Sorry, że pytam dokładnie, ale czy te nitki tak wystają na zewnątrz??

                        Skomentuj


                          #72
                          Nie ,nitki wychodzą poprzez szyjkę i znajdują się w pochwie. Po zalozeniu wkladki nitki przycinane są do odpowiedniej długości.
                          A jestes pewna ze chcesz stos te metode ?

                          Skomentuj


                            #73
                            No nie wiem.. . Kiedyś stosowałam tabletki, ale nie czułam się najlepiej (bolała mnie glowa). Teraz jestem mamą dwójki i powiększenia rodzinki nie planuję, więc może wkładka. Raz, na dlugi czas itd. A co, nie polecasz???

                            Skomentuj


                              #74
                              Bolaca glowa nie musi byc wskazaniem do calkowitego odstawienia tabsow. Byc moze byly po prostu zle dobrane. Ja tez mialam zle dobrane, tez bolala mnei masakrycznie glowa, jutro ide po nowe tabsy.

                              Wg mnie wkladka jest jednym z najgorszych wyborow - wystarczy zle zalozona wkladka i juz jest klopot.Moze byc ksztaltem zle dobrana, moze czesciowo wypasc ...

                              Zreszta poczytaj tutaj :
                              http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,5122,

                              Najlepiej jessli pogadasz z lekarzem i On zaproponuje Ci jakas metode antykoncepcji. Polecam zrobic tez badanie poziomu hormonow - pozwoli to na dobre dobranie specyfikow.

                              Skomentuj


                                #75
                                Napisane przez musia Pokaż wiadomość
                                No nie wiem.. . Kiedyś stosowałam tabletki, ale nie czułam się najlepiej (bolała mnie glowa). Teraz jestem mamą dwójki i powiększenia rodzinki nie planuję, więc może wkładka. Raz, na dlugi czas itd. A co, nie polecasz???
                                A słyszałaś o czymś takim http://www.poradnikzdrowie.pl/seks/a...,1891_7968.htm
                                Nie wiem czy to dobre ale gdyż mnie nie potrzebna anty ale może u Ciebie sprawdzi się celująco.
                                Kiedyś oglądałam MamoToJa i tam ginekolog mówił właśnie o tym
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X