Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki macie dziś humor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    u mnie jedna wielka porażka... chyba zanosi sie na to ze sie rozwiedziemy a ja go tak kocham... odkad mamy mała na swiecie cos w nas odeszło i nie chce wrócić...
    NIKOLKA-30.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      widac nie tylko kobiety cierpia na baby blues - vikka mysl pozytywnie - jak nie dla siebie to dla dzidziuni - bo ona tez cierpi na tym
      u mnie chwile spokoju po 2 dniowej burzy - kulam sie na pilce gimnastycznej, humor dobry, musze miec dobry bo czekam na gosci zalic sie na chlopa??? i to przed szczesliwa mezatka??? nie zrobie se tej siary
      Last edited by mamcia; 13-12-2008, 17:13.
      OLIWIER 16.12.2008

      Skomentuj


        #48
        u mnie dziś moja cierpliwość była wystawiana na próbę ...oczywiście przez moją córeczkę....teraz odpoczywam bo tatuś jest w domku....

        Skomentuj


          #49
          No to życze cierpliwości - mi też jej czasami brak ale nie dizś mam dobry humor

          Skomentuj


            #50
            Ja jakoś nie czuję świątw domu nic nie zrobione ogólnie mam doła....

            Skomentuj


              #51
              Dziś jest super!!!

              Skomentuj


                #52
                święta święta i po świętach - jutro Nowy Rok - a dzisiaj Sylwester w domku z mężem i dzidziusiem. Fajerwerki będą w TV i nyny. humorek mimo to dobry, mój maluszek daje mi odpocząć. To był Dobry Rok Teraz szykuję sie na swoje urodziny
                OLIWIER 16.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Witam mamuśki!!! U mnie humorek dzisiaj dobry i oby ten roczek też taki był. Sylwester miło minął u znajomych z dziecimi, fajerwerki były super łyk szampana i spanko. Także dzisiaj wypoczęta, choś starsza jeden rok hahaha

                  Skomentuj


                    #54
                    Humor nawet mi dopisuje, choć przeraża mnie myśl, że ten czas tak szybko biegnie, jesteśmy już rok starsze. Mimo to humor mnie nie opuszcza bo to był cudowny rok, bo tylko raz w życiu można zostać pierwszy raz mamą
                    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                    Skomentuj


                      #55
                      dzisiaj pieknie swieci slonko - wiec i u mnie usmiech na buzi - mój maluszek miał wlasnie sprawdzony słuch - wszystko ok - wysmienity dzien na spacer
                      OLIWIER 16.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Ale pogoda z łóżka sie nie chce wychodzic.Ja chce już lato albo chociaż wiosne-dzisiaj jakoś mi tak smutno bo na zewnątrz tak szaro,ponuro i zimno wrrrr...
                        Alanek 14.09.2006

                        Skomentuj


                          #57
                          a u mnie dzisiaj zaczął padać śnieg,
                          humor mam nawet niezły, ale nic mi się nie chce
                          dzisiaj przede mną, to co zwykle (sprzątanie, gotowanie) i dodatkowo pakowanie, bo jutro jedziemy na ferie w góry!!!!
                          no a w między czasie, a nawet podczas normalnych obowiązków zabawa z synkiem (ma swój odkurzacz, więc odkurza ze mną; gotować też mi pomaga wrzucając do zupki poszczególne składniki)

                          życzę wszystkim Mamom dobrego nastroju
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #58
                            ja to chyba dostane okres.nosi mnie od samego rana!ide na spacer moze mi przejdzie.tymczasem...
                            shannon

                            Skomentuj


                              #59
                              a ja mam dziś wisielczy humor i krzycze na dzieci bez powodu
                              ŁUKASZ 08.09.2006

                              NATALIA JULIA 30.11.2007



                              Skomentuj


                                #60
                                ja mam humor ale jak patrze za okno to mi sie nic nie chce!
                                ja chce słońce!

                                na poprawę humoru pooglądajcie co jest koło Berlina

                                http://www.tropical-islands.de/pl/go...guna-bali.html
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X