Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Też tak czasem macie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Też tak czasem macie?

    każda z nas ma etap takiego zwątpienia i zmęczenia to naturalne, wszystko nas przytłacza i brak czasu na wszystko. Tez miewałąm takie momenty w zyciu ale minęły i już jest ok

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Też tak czasem macie?

      każda matka powinna mieć raz w tygodniu wychodne, pójść sobie do kosmetyczki, fryzjera, na zakupy, zrobić coś dla siebie. Przecież na dłuższą metę tak nie można.

      Skomentuj


        Odp: Też tak czasem macie?

        każda z nas ma chwile kryzysu to jest naturalne, musimy odnaleźć się w nowej roli. Dziecko płacząc okazuje nam jakieś potrzeby bo nie potrafi powiedzieć. Płacz dziecka jest ciężki czasem sama miałam dosyć jak syn płakał, ale delikatny oddech i trzeba poradzić sobie z daną sytuacją

        Skomentuj


          Odp: Też tak czasem macie?

          Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
          każda matka powinna mieć raz w tygodniu wychodne, pójść sobie do kosmetyczki, fryzjera, na zakupy, zrobić coś dla siebie. Przecież na dłuższą metę tak nie można.
          Też tak uważam... jeśli tylko mama ma taką potrzebą to jak najbardziej powinna mieć czas dla siebie. Czasem wystarczy nawet na godzinkę wyjść do innego pokoju z dobrą książką lub po prostu się zdrzemnąć

          Skomentuj


            Odp: Też tak czasem macie?

            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
            Też tak uważam... jeśli tylko mama ma taką potrzebą to jak najbardziej powinna mieć czas dla siebie. Czasem wystarczy nawet na godzinkę wyjść do innego pokoju z dobrą książką lub po prostu się zdrzemnąć
            Ja osobiście nie mam takiej potrzeby, żeby gdzieś wyjść, do fryzjera czy do koleżanki, ale potrzebuję np. godzinkę dla siebie, żeby w spokoju poleżeć w wannie czy poczytać książkę.

            Skomentuj


              Odp: Też tak czasem macie?

              U mnie podzial obowiązków jako taki jest Mąż zawsze kąpie córkię wieczorem a ja w tym czasie zajmuje się synkiem kąpię, karmię, przebieram. Później jemy kolację, na zmiane czytamy bajki aby wiedziała, że ma oboje rodziców, którzy sie nią zajmują

              Skomentuj


                Odp: Też tak czasem macie?

                U nas też jest podział, mąż zajmuje sie na równi ze mną dziećmi i nie ma znaczenia, że wraca z pracy i jest zmęczona i tak pomaga i uczestniczy w wieczornych rytuałach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Też tak czasem macie?

                  To, że jedno z rodziców pracuje, nie zwalnia z obowiązków przy dzieciach. Matka pracuje 24 godziny i jakoś nikt jej nie wyręcza z jej obowiązków. Faceci powinni to w końcu zrozumieć, bez żadnej łaski. Takie same dzieci jego jaki i moje

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X