Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

    Jak najbardziej, depilacja jest dla każdego. My chodzimy na depilację laserową.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 30-05-2014, 17:21.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

      Należy dbać o higienę, a depilacja to własnie jedna z jej form, oczywiście nie zastępujaca regularnego podmywania się... wróć - mycia
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 14:35.

      Skomentuj


        #78
        Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

        Nie ma takiej potrzeby

        Skomentuj


          #79
          Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

          Mój czasem, jak ja . Ale bez wpadania w paranoję i przesadę. Nie dziwie się że cię to martwi może to być natręctwo i być objawem newicy.

          Skomentuj


            #80
            Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

            my sie golimy, nawzajem z resztą czasem nie lubię depilacji "tam", w ogóle nie lubię depilacji, bo boli, ale dbamy o porządek

            Skomentuj


              #81
              Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              WItaj
              Równiez tak jak diabelecke uwazam ze facet powinien byc facetem , ale według mnie moze sobie np.przyciąć owłosienie a nie do końca golić.
              Wiadomo ze chodzi tu o higiene , ale bez wygladałby jak przedszkolak

              Pozdrawiam
              ja tez jestem za przycinaniem Skoro kobieta wg nich powinna sie golic to i oni nei powinni byc zapuszczeni, Mnie to te wlosy u facetow troche obrzydzaja dlatego moj koneicznie musi przycinać
              Sama tez bym sie nei gdy nei zapuscila Nie lubie futerka heheh

              Skomentuj


                #82
                Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                Zdecydowanie zgadzam się z poprzedniczką. Estetyka to jest jedna sprawa, a poza tym u panów dochodzi jeszcze wygoda, nie ma problemów z poceniem szczególnie latem. Tym bardziej że cała operacja nie jest jakaś skomplikowana, wystarczy przecież do tego bodygroom, bo wiadomo że nikt nie każe żeby nasi panowie od razu poszli na depilację laserową...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                  Napisane przez poprostujustyna Pokaż wiadomość
                  Zdecydowanie zgadzam się z poprzedniczką. Estetyka to jest jedna sprawa, a poza tym u panów dochodzi jeszcze wygoda, nie ma problemów z poceniem szczególnie latem. Tym bardziej że cała operacja nie jest jakaś skomplikowana, wystarczy przecież do tego bodygroom, bo wiadomo że nikt nie każe żeby nasi panowie od razu poszli na depilację laserową...
                  no wlasnie, depilacja laserowa na pewno by u nich nei wchodzila w gre ale przy kapaniu nawet codziennym co jakis czxas niech sobie podetna To jest higieniczne i mysle ze teraz na czasie!!

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                    Racja. Inna kwestia, że laser to jest jednak już jakiś zabieg, więc dla panów mogłaby to być bariera nie do przejścia... A tak, można wszystko zrobić samemu golarką do ciała. Tak samo chociażby ze strzyżeniem głowy, wystarczy odpowiednia maszynka więc nie trzeba chodzić do fryzjera... Jednak panowie mają dużo łatwiej w tych sprawach!

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                      Napisane przez poprostujustyna Pokaż wiadomość
                      Racja. Inna kwestia, że laser to jest jednak już jakiś zabieg, więc dla panów mogłaby to być bariera nie do przejścia... A tak, można wszystko zrobić samemu golarką do ciała. Tak samo chociażby ze strzyżeniem głowy, wystarczy odpowiednia maszynka więc nie trzeba chodzić do fryzjera... Jednak panowie mają dużo łatwiej w tych sprawach!
                      hehe łatwiej łatwiej - i mój Mąż wykonuje sobie depilacja narządów intymnych dla swojego komfortu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                        Moim zdaniem dobrze, że mężczyźni chcą o siebie dbać w tych strefach, jest to bardziej higieniczne i nie widzę w tym nic złego. Za to nie była bym za goleniem nóg u mężczyzn ;p

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          Moim zdaniem dobrze, że mężczyźni chcą o siebie dbać w tych strefach, jest to bardziej higieniczne i nie widzę w tym nic złego. Za to nie była bym za goleniem nóg u mężczyzn ;p
                          hehe w taka az skrajnosc to moze nie popadajmy

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                            dla mnie facet z wydepilowanymi nogami podpada troche juz pod geja.... taka pierwsza mysl by mnei naszla jakbym takiego ujrzala na plazy obok mnie

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                              Dla mnie to nie ma znaczenia, fajnie oczywiście jak jest wydepilowany, ale jak nie jest to nie ma tragedii żadnej, podobnie jak z goleniem Osobiście polecam panom depilacje laserową np. Gabinet Depilacji Laserowej Laser Glamur w Łodzi http://www.laserglamour.pl/ nie wstydźcie się oni już wiele widzieli

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: MĘŻCZYZNA a depilacja narządów intymnych?

                                Depilacja narządów intymych jak najbardziej toż to higiena przecież, zawsze jakoś milej bez tych włosisków ale zgodzę sie że już facet z wydepilowanymi nogami i klatą jeśli nie jest sportowcem podlatuje pod geja i wtedy często ma zgrabniejsze łydki od kobiety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X