Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

marzec 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: marzec 2013


    BGKM

    Gratuluje raz jeszcze oby tak zostało, żeby Oliś byl taki grzeczny cały czas
    śliczny maluszek, widzę, że jak u nas w ciuszkach pływa maleństwo. Dużo zdrówka

    ulcia
    Super!!! Bardzo dobrze, uważam że własnie tak powinno być
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj

    •    
         

      Odp: marzec 2013

      no ja też czytałam że udało im się znaleźć jednak pieniądze na to
      no i super Monika znaczy jednak się załapiecie!
      Kurcze muszę w końcu siąść do kompa bo tak to ani zdjęć wysłać nie mogę ani waszych zobaczyć
      Last edited by bagnes; 26-04-2013, 13:57.


      Skomentuj


        Odp: marzec 2013

        Napisane przez BGKM Pokaż wiadomość
        Hej kochane!
        My dopiero wczoraj wyszliśmy ze szpitala. Jak ochłonę to wam napisze jak było. Narazie jest cudnie Oluś jest grzeczniutki - a tf tfu żeby nie zapeszyć je i śpi i robi pięknie kupki . Mało kiedy płacze Mój em wczoraj podczas kąpieli usłyszał pierwszy raz jego donośny głos hehehe. Szpital porażka-tzn. oddział noworodkowy doszukiwali sie w nim chorób na siłę..... Ale to wam napisze na spokojnie tylko musze mieć dłuższą chwilkę.
        Dodałam zdjęcie na FB. Ale ponieważ nie wszystkie macie to dodaje dla was moje najmłodsze szczęście ALEKSANDER MICHAŁ, ur. 18.04.2013r, godz. 15:10, waga 3200g, dł. 54cm
        GRATULACJE!!!! piękny Olek :*

        Skomentuj


          Odp: marzec 2013

          ojejciu jak tu pusto...

          halllloooooooooooo...??
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            Odp: marzec 2013

            Hej dziewczynki, pisac co u was
            Ja mam chwilke po sniadanku, cyprian w przedszkolu, mala zasypia. U nas zimo i ponuro, mokro strasznie a juz bylo tak pieknie
            Z em nam sie poukladalo narazie- chociaz twierdzi ze juz,wiecej nie bedzie mnie tak traktowal-zastosowalam terapie wstrzasowa ale.mila nie byla... ja mam bigos na gazie i fasole na fasolke po bretonsku- musze mu do sloikow powkladac bo juz jutro jedzie rano (( nie wiem jak ja to.pschcznie wytrzymam...zaraz zabueram sie za prasowanie i pskowanie go.





            Skomentuj


              Odp: marzec 2013

              PAMKADostalam, ale przez tel cos nie moge tego zrobic :/ jak bede u mamy jutro to wsle a co do twojej tesciowej to brak slow...

              Boze jak ten czas leci, mala juz prawie miesiac ma jest boska tylko co chwile chce jesc tetax , juz taka ruchliwa , kumata sama slodycz. Cypu tylko ja przytula i buy calowal ale przeziebiony ciagle, to musi byc alergia jak nic:/ pisac dziewczynki bo smutno tu na forum , ja jeszvze pare dni i bede miala wiecej czasu tylko sie ogarne z wszystkim





              Skomentuj


                Odp: marzec 2013

                witam

                kruszyna
                cieszę się, że z M dobrze trzeba czasem facetem potrząsnąć... hehehe
                Trzymaj się kochana jak coś to pisz pisz i... jeszcze raz pisz. Jak będziesz się chciała wyzalic albo ponarzekać to jesteśmy
                Czas szybko minie będzie coraz cieplej to spacery, dom ani sie obejrzysz jak wróci.
                Mój Antek też cos podziębniety staram się ograniczyć jego przytulaski do Zosi.
                A co do jedzenia to u nas to samo. Mała bardzo czesto chce jeść. Ale 10-15 minut i koniec. Czasami muszę ja mocno budzić żeby 10 possała. Ale zasypia później nie płacze wiec chyba się najada.
                Moja Zosia też taka ciekawska się zrobiła, rozgląda sie, wodzi za mną oczami. Słodziak słodziak słodziak... chociaż różki też jej czasami wychodzą... no coż jak to mały baranek

                Uciekam wykapac się bo M za chwilę do pracy i zostaje z dzieciaczkami sama. Może mama wpadnie wieczorkiem... ale nie liczę na to za bardzo...
                Od jutra M 3 dni wolne... jupi...

                bagnes, BGKM, Monika, ewelinka, doroti... hallloo...??
                "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: marzec 2013

                  kruszyna
                  bo ja już wchodzę na tego fb co chwila... czekam i czekam
                  "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                  Skomentuj


                    Odp: marzec 2013

                    hej no jestem tylko trudno z telefonu pisać, ael mam chwilę i jak tylko fotki z aparatu się przekopiują to wam przedstawię moją królewnę. o ile się nie obudzi.
                    Ogólnie u nas ok mała śpi w dzień i ładnie je ale wieczorem spać już nie chce.... i cały czas by jadła. Na noc dostaje butlę, to pośpi nawet 4 h. W dzień tak słodko nie jest ale ogólnie jest sp[okojna tylko czasem charakterek pokazuje......
                    Kruszyna nie zamartwiaj się dasz radę i nawet się nie obejrzysz jak m wróci
                    Pamkajeżeli ssie intensywnie to może po 15 min być najedzona. Moja potrafi 40 min ssać intensywnie........ mnie się marzy żeby 15 min jej wystarczało.....


                    Skomentuj


                      Odp: marzec 2013

                      Przedstawiam Wam oficjalnie moją małą Olgę:


                      i obiecuję że jak najpóźniej jutro napiszę więcej
                      Attached Files


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: marzec 2013

                        alesz cudowna kruszynka!!! czariutkie wloski
                        piekna, gratulacje

                        Skomentuj


                          Odp: marzec 2013

                          bagnes
                          śliczna !!! i jaka czuprynka czarna
                          słodziutka... mama może być dumna
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Odp: marzec 2013

                            Pamka dziękli ale ja myślę że wszystkie możemy być dumne z naszych maleństw, bo wszystkie śliczne....
                            A powiem Wam że z Olgą mamy parę nowości nienawidzi kąpieli drze się jak opętana, z chłopcami nigdy nie było takiego problemu, mam nadzieje że jej przejdzie . na razie Paweł ją uspokaja przy kompaniu a Piotrek sie boi i ucieka. No i nienawidzi przebierania się czego przy chłocach też nie znałam, nigdy nie buntowali sie przy żadnych zabiegach.No ale za dobrze by było jak by wszystkie moje dzieci były grzeczne zawsze....


                            Skomentuj


                              Odp: marzec 2013

                              BAGNES olga sliczna a czupryne to ma bujniejsza od Igi gratuluje! U nas jest to samo krzyk przy kompieli ale juz do przewijania sie przyzwyczaila troche ha ha Em za,pol godziny jedzie , nawet nie mielismy kiedy sie porzadniecpozegnac...





                              Skomentuj


                                Odp: marzec 2013

                                Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
                                Przedstawiam Wam oficjalnie moją małą Olgę:


                                i obiecuję że jak najpóźniej jutro napiszę więcej
                                przepraszam, że się tak wproszę w wątek ......ale OGROMNE GRATULACJE!!! śliczna córeczka
                                ps co do córeczki i jej zachowań - podobno (i to się jednak sprawdza w większości) każde kolejne dziecko jest przeciwieństwem poprzedniego







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X