Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Kochane

    Ja znowu bez netu byłam przez te kilka dni ale już wszystko działa
    Haneczka ma już 2 mce i 2 tyg. i waży 5 kg Usmiecha się do mnie jak tylko zaczynam do niej mówić. Jest coraz bardziej Kochana i z dnia na dzień taka piękniusia, a ja wariuję ze szczęścia.
    Jesteśmy już po szczepionce na pneumokoki, zniosła ją dzielnie. Mi waga wreszcie zaczęła spadać - coś się ruszyło.
    No i teraz czekamy na odwiedziny dziadków, mają przylecieć co nas w czerwcu jedni i lipcu drudzy
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Yoenne witamy z powrotem
      ja szykuje się do szkoły potem spadam do mamy więc będę wieczorem.u nas pochmurno ma padać,jak co roku na zakończenie
      Ankasosja to mogę powiedzieć że zrobiłam na szybko ale ty zrobiłaś to super strasznie mi się podoba twój pomysł,pogratulować
      to do zobaczenia potem laseczki
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        witam
        widze ze szalejecie z tym programem
        tam z boku po prawej stronie mozecie wstawiac sobie ramki i robic tlo
        Attached Files
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

        Skomentuj


          dobrze ze juz yoenne wrocilas i ze u ciebie wszystko dobrze
          majorka widze ze dalas rade super
          ja juz wczoraj nie mialam jak odp
          super dziewczyny te wasze fotoski
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

          Skomentuj


            Witam nowe Mamusie w naszym gronie
            I oczywiście wszystkie Seniorki )
            Mój pępek jest lekko wypukły... Myślę, że będzie fajnie spiczasty
            pozdrawiam Kasia

            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
            poematem niezliczonych słów
            mą radością, miłości promieniem,
            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

            Skomentuj


              Cześć wszystkim!!

              Coś ostatnio zaniedbałam forum, ale to przez akcję pakowania w pudła wszystkich książek, żeby na rzeczy dzidziusia miejsce było. A jest tych książek trochę - 8 pudeł. Teraz tylko trzeba do pawlacza je powkładać.

              Jeśli chodzi o pępek, to mój się zdecydowanie spłycił ale nie jest jeszcze wystający, za to odkąd siedzę w domu na L -4, czyli niecałe półtora tygodnia to mój brzusio znacznie urósł. To chyba wynik tego, ze ciągle coś jem!

              Pozdrawiam serdeczenie



              Skomentuj


                Pierwsza dzisiaj ! Obudził nas szalejący pan z kosiarką Teraz chwilkę posiedzę sobie przy kompie pooglądam chwilkę tv i znowu w drogę Ciekawe gdzie mnie dzisiaj zaprowadzi ... Malutka już od rana się ruszyła więc faktycznie może miała spokojniejsze te dwa ostatnie dni, zobaczymy jak dalej będzie dzisiaj.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ewylynka już posta naskrobałaś, to teraz moja pora
                  Ja właśnie wróciłam z laboratorium i o 15 mam iść z powrotem po wyniki. Teraz droga była dla mnie koszmarem, bo nie dość, że duchota przed deszczem to jeszcze rozkopane chodniki i trzeba skakać jak zając.
                  Dzisiaj mała coś mało się rusza, ale może dlatego, że mnie nie wiem Ona uciska czy coś, bo bardzo mnie boli brzuch. Najgorzej jak mam chodzić, bo jak siedzę czy leżę jest ok
                  Idę dalej spać, bo na tą pogodę to oczy mi same spadają.
                  Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                  25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                  06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                  27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                  Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                  14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                  15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                  18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                  Skomentuj


                    witajcie byłam s synkiem u neurologa sprawdzał czy niema porażenia mózgowego na szczęście ma się całkiem niezłe jak na wcześniaka tylko jest nerwowy i muszę mu podawać herbatkę z melisy i mięty pomimo tego ze jest ona od 4mc życia zobaczę jak będzie tolerował i magnez z tym ze mama kupiła mi bananowy a to raczej dla 3mc dziecka się nie podaje bo rozwolnienia mi dostanie pójdę dziś do apteki i zobaczę co powiedzą pozdrawiam:-)

                    Skomentuj


                      dzien dobry
                      no mamcie wy to napewno juz nie spicie a i sie niee odzywacie ale wybaczam bejbiki najwazniejsze
                      mloda ale ten czas leci juz 2 tyg masz swoją pocieche
                      mamuszka napisala ze zbili jej cisnienie i maja zrobic usg jak bedzie wszystko w porządku to wypuszczą do domu i 10 dni po terminie ma sie zgłosic na wywolanie , pozdrawia mamuski
                      u nas dalej cisza ale ja juz lepiej sie czuje i jutro pomykam na dluuuugi spacer bo dosyc juz tych pobolewn chce konkretnych skurczy

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mopa tylko ty sama tych pudel nie dźwigaj

                        Śniadanko - czekoladowe płatki i mleczko - obudziła mnie ochota na takie właśnie śniadanko

                        Pogoda dziś jest beznadziejna, niby ciepło ale mokro i pochmurnie - nie chce się wychodzić.





                        Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                        Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                        Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                        Skomentuj


                          A ja dzis sie w koncu wyspalam!
                          Maly cala noc spi . Ale za to jak o 6 wstaje to juz nie ma spania! Spokojnie wyrabia norme ruchowa na conajmniej 3 dni . Najsmieszniejsze jest to ze szuka sobie twardszych obiektow do kopania np. reki mamy albo taty i kopie tak mocno, ze az mu sie glowka na drugim koncu obija.
                          Chwilowo zadnych strasznych dolegliwosci, od poczatku ciazy nie zanotowalam ani jednego skurczu. Na zgage pomaga mi w pewnym stopniu mleko. Rano mnie troche zbiera na wymioty ale jak otworze okno i gleboko powdycham swieze powietrze to przechodzi.
                          Zaraz wybieram sie na zakupy. Chce sobie kupic zestaw do FRENCHu, jakis dobry kilkustronny pilniczek i utwardzacz do paznokci.
                          Może trafi się jakaś ładna bluza na zime dla małego... (?)

                          Skomentuj


                            HEJ mamcie u mnie 3 w nocy:P nakarmilam Matiego i sciagam mleko takie uroki macierzynstwa...kurczaczku no cisza straszna ja tez zagladam w miare mozliwosci..pewnie jak juz sie oswoimy z tym wszystkim znowu na naszym watku bedzie co czytac...my wczoraj bylismy u lekarza bo matiemu krew z pepka leci:/ no ale cos tam dala i wszystko ok wiecie ile on juz urosl przez 8 dni prawie 0.5 kg niezly glodomorek nie)
                            kurczaczku pogon tego swojego Filipka spoznialskiego...no ja w to nie wierze ze jeszcze mamuszke wypuszcza czemu oni jej nie wywolaja..jakas kpina normalnie i co dalej ma sie biedna meczyc? to tylko w pl mozliwe...
                            mloda moj mati troszke mlodszy ale tez go zaczyna wszystko powoli interesowac rozglada sie na boki albo patrzy w oczka a najlepiej mu sie chyba spi na spacerze albo w aucie ogolnie to lubi szum bo w nocy jak cisza to sie wierci...
                            Emilko jak znajdziesz chwilke to napisz wiecej jak to bylo u ciebie?? Rozalko jak tam wasze kolki przeszly?? ,moj odpukac narazie nie ma.... buziaki ide spac dalej bo srodek nocy:P kurczaczku a Ty sioooo na spacer
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              witam po długiej nieobecności. My od wczoraj po ponad dwutygodniowym pobycie w szpitalu nareszcie w domku. Choć tak do końca to jeszcze mały nie jest zdrowy. Tyle czasu go leczyli a zapalenie ucha ma nadal. Powiedzieli mi, że niektóre dzieci tak mają. Mam mu teraz nic nie podawać i po dwóch tygodniach znowu zgłosić się na kontrolę do laryngologa dziecięcego. Na szczęście pomimo tego uszka nie jest marudny i ładnie je. w szpitalu przybrał ponad 0,5 kg. Z nocami też nie ma problemu, jak zje o 22 to wstaje o 2 i później o 5.30. Z oczkiem też nie do końca jest dobrze. dostałam antybiotyk w kroplach do oczu i też mamy sprawdzać czy się poprawia, a jak nie to prawdopodobnie ma zatkany kanalik łzowy i trzeba będzie jakiś zabieg robić. Mam nadzieję, że jednak unikniemy tego, bo ja już mam serdecznie dość szpitali i naszej służby zdrowia.
                              Mała wczoraj skończyła 2 lata- nawet nie wiem jak ten czas szybko zleciał. W niedzielę robimy jej urodziny i czeka mnie znowu sporo przygotowań- sprzątanie, gotowanie, jakiś tort dla solenizantki, którego nawet pewnie nie będę mogła spróbować
                              Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki


                              Skomentuj


                                cześć dziewczyny mam pytanie czy to jest normalne że moja malutka drugi dzień kupki nie zrobiła?karmiona jest piersią leci jeszcze siara z tym że jeszcze mam trochę za mało pokarmu i muszę czasami dokarmić ją mlekiem bebiko.czy to jest normalne czy lepiej wezwać lekarza?



                                Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                                Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X