Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A ciuszki dla małej kupujesz nowe czy używane?

    Skomentuj

    •    
         

      aaaah to Ty taka chudzinka jesteś;p Carin;p

      pewnie sexy musisz wyglądać z tym brzusiem;] dodaj jakąś swoją fotkę ;]




      Skomentuj


        Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
        aaaah to Ty taka chudzinka jesteś;p Carin;p

        pewnie sexy musisz wyglądać z tym brzusiem;] dodaj jakąś swoją fotkę ;]
        Wyglądam jak pająk Nogi chude (względnie do brzucha), a bebech wielki. Dodam fotki na dniach .

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          ... JA też już mam mnóstwo ciuchów więc na prawdę muszę sobie powiedzieć STOP jeśli chodzi o zakupy ciuszków, dobrze że niektóre też są większe. Poza tym kurde dziewczyny doradźcie mi jakiś wózek! Bo ja już sama nie wiem co chcę ... A Amsw ja wczoraj też byłam w smyku i stwierdziłam że mają tańsze ciuszki niż na giełdzie lub targach sprzedają.
          A jakie masz wymagania co do wózka wielofunkcyjny? sam głęboki? ja mam taki wózek: http://allegro.pl/item619175098_woze...ne_gratis.html jestem co do niego przekonana bo już na takim "pracowałam" jak się opiekowałam smykiem. do 3r.ż. maluszka spokojnie wystarcza, jeśli trafisz tak jak ja to i fotelik masz gratis, w porównaniu do cen sklepowych. Wagowo niczym się nie rożni od tych trójkołowych, a tak się wydaje ze ten bardzo ciężki, ale nie...
          Radziłabym ten, bo my akurat będziemy przed zimą, a później jest w sam raz na lato Ale decyzja należy do Ciebie

          Ja tez kupuje w smyku, jeszcze udało mi się i kupiłam "mamo to ja" i była karta na 10% upustu do koca czerwca, i jak na razie dzięki karcie już zaoszczędziłam ponad 50zl i w miejsce tego dokupiłam sweet spodenki
          Ale faktycznie mają tanio nawet czasem taniej niż na tej serii ciuchów w tesco (cherokee[?] nie wiem jak się to pisze)
          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

          Skomentuj


            Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
            Ale faktycznie mają tanio nawet czasem taniej niż na tej serii ciuchów w tesco (cherokee[?] nie wiem jak się to pisze)

            Cherokee to po prostu droga firma, ladnie zaplacili tesco zeby mogli sie tam oferowac. Ale jakosciowo ciuszki super. Mam sporo.

            Skomentuj


              My juz po spacerku.

              Krystiano tez pokasluje i czesto sie krztusi i wyczytalam, ze to standard teraz, bo dzieciaczki w jego wieku produkuja duuuzo sliny i nie radza sobie z jej polykaniem


              Skomentuj


                My już wróciliśmy od lekarza,nic poważnego się nie dzieje ,dostał syropek na kaszel i krople do noska.Waga mojego Kacperka to 6500g No i pani doktor powiedziała,że możemy wprowadzać soczki i deserki jak skończy 3 miesiące
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  mamuszka o ludzie ztakim cisnieniem ty jedz do lekarza ..zeby to nie bylo zatrucie ciazowe tak ja u mnie..to nie sa zarty przy takim cisnieniu wywoluje sie porod...oj martwie sie o ciebie mamuszka
                  mamanikosia podziwiam ze dala rade bez zzo) wow chyle czola dzielna z niej kobitka
                  Nikosiu witaj ) Gratulacje
                  Last edited by olcm80; 17-06-2009, 17:36.
                  Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                  Skomentuj


                    No nieźle, nieźle
                    A my dziś kupilismy krem na słoneczko- 50 F i spray nawilżający do noska, bo teraz jest tak cholernie suche powietrze że masakra.
                    Myślałam że po obiedzie wyskoczymy jeszcze połazić, to sie zachmurzyło jak nie wiem i chyba zaraz lunie


                    Skomentuj


                      Madzik kawał chłopa z niego

                      my po spacerku już byłyśmy odwiedzić tatę w pracy teraz leży i gada z karuzelką chyba opowiada co było na spacerze

                      ciekawa jestem ile Lena waży bo mój krzyż już wysiadł wizyta dopiero 7 lipca to sie dowiem ile przybrala
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja w "Smyku" musialam sie bardzo opanowac, zeby nie wykupic polowy sklepu Bylam z moja 27-letnia siostrzenica i wpadlysmy w zakupowy szal! I gdyby nie fakt, ze nasi faceci czekali juz na nas, to pewnie i do 5.10.15 bysmy dotarly. No ale co sie odwlecze to nie uciecze. Moze jednak damy rade przyjechac z Julia na Boze Narodzenie do Polski, to sie wyszaleje w sklepach.
                        Co do wozka, to ja pozostaje przy swoim futurystycznym wyborze (Stokke), mimo ze poogladalam sobie i w Polsce i u nas inne wozki.
                        Dostalam miejsce na kurs rodzenia (jeden weekend na poczatku sierpnia). Idziemy na kurs z mezem, bo tam tez beda uczyc jak dziecko przewijac, kapac i nosic. Dla mnie to nic nowego, ale moj maz nie ma takiej duzej rodziny i nigdy nie mial z niemowlakami do czynienia. Oprocz tego szpital, w ktorym chce rodzic, prowadzi razem z nasza ubezpieczalnia program dla ciezarnych. Jesli zrobie u nich kurs i bede u nich rodzic, to dostane darmowa akupunkture przed porodem, pierwsza wyprawke (pampersy i kosmetyki) dla Julii, kurs plywania dla noworodkow za darmo i jeszcze jakies tam drobiazgi.
                        My dzisiaj zaczynamy 29 tydzien! Jak ten czas leci!
                        A to zdjecie to zrobilam sobie sama w ogrodku u rodzicow
                        Last edited by AMSW; 05-06-2012, 22:27.



                        Rosne...
                        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                        16.11.2009 5620 gr, -
                        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                        17.06.2010 9250 gr, -
                        06.09.2010 10600 gr, 77cm
                        14.12.2010 11600 gr, 81cm
                        05.05.2011 11900 gr, 83cm
                        20.09.2011 13200 gr, 90cm
                        14.01.2012 14300 gr, 93cm
                        19.07.2012 15500 gr, 98cm



                        Skomentuj


                          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                          A ciuszki dla małej kupujesz nowe czy używane?
                          Hmmm... wiesz co ja mam dużo ciuszków z USA od mamy nowych z Carters'a z Gap'a itd.
                          troche kupie nowych w PL w Smyku pewnie, a tak to może w odzieży używanej jakieś ale tylko takie firmówki z dobrego materiału i nie zniszczone.. bo potem pewnie będę chciała wystawić ubranka na allegro do sprzedania.. bo więcej dzieciaków nie planuje, więc i po co mają mi zalegać ubranka w domu;]




                          Skomentuj


                            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                            Wyglądam jak pająk Nogi chude (względnie do brzucha), a bebech wielki. Dodam fotki na dniach .
                            no to czekam na foteczki;p a ja dodaje fote z dzisiaj;]
                            Attached Files




                            Skomentuj


                              czesc dziewczyny dlugo mnie nie bylo ale od 9 maja bylam w szpitalu dzisiaj wyszłam z małą Kornelią urodziłam ją w sobotę 13 czerwca. jest strasznie malutka 2720 i 53 cm miała się utrodziła. pozdrawiam



                              Dagmara 15 marzec 2008 godz 19.40 w 32tc ważyła 2390 i 55 cm długa (*)(*)(*)

                              Kornelia 13 czerwiec 2009 godz 19.40 ważyła 2720g i 53cm długa

                              Skomentuj


                                Ja codziennie wsuwam po kg truskawek z jogurtem naturalnym albo kefirem i musli

                                Też już bym chciała przytulić maluszka, liczę każdy dzień, a to jeszcze tak daleko.
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X