Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja to wszystko wiem ale tyle ostatnio problemów dopiero co w szpitalu leżał jutro około południa jedzie z ciotką i kuzynem ona go dopilnuje i wszystko załatwi tak się strasznie martwie a sama diagnoza trochę potrwa i pewnie trzeba bedzie na tomograf czekać . . . mam nadzieję tylko że go w szpitalu nie zostawią ja tak nie lubie być sama

    co tam u reszty dziewczynek?





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      NARWANA KOCHANA MOJE GRATULACJE
      daj koniecznie co i jak znac po wizycie
      No ja jutro jade ze szwagrem na badania bo jest to nas podrzuci hehe no a za tydzien wizyta juz sie nie moge doczekac jak zobaczed znowu mojego szkraba kochanego.Najlepszy jest maks em sie go pyta maksiu a gdziue mama ma dzidzi to podejdzie do mnie odsloni koszulke tu dzidzi mama est a em to pocaluj dzidzi i pokochaj to ten brzucho caluje i tuli
      a jak sie pytamy co chce miec siostre czy brata to on mowi ze ata
      MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kruszynko wiem ze latwo mi mowic ale bedzie dobrze ,najwazniejsze ze badania mu zrobia,u nas to by sie troche czasu czekalo nawet prywatnie,bedzie dobrze,trzymam kciuki
        m mnie brzuch boli pewnie w nocy @ dostane
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kruszyna współczuje zawirowan zdrowotnych męza. Dobrze ze szybko go do lekarza wyslalas bo faceci to bardzo bagatelizuja. Trzeba myslec pozytywnie.

          maksiu fajnie ze tak maly reaguje. Oby tak zostalo jak dzidzia sie urodzi.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej przeprasdzam ze odzywam sie dopiero teraz ale caly dzien mialam gosci, bo rano jak pojechalam ze szwagrem zrobic sobie wyniki to potem ten przywiozlk mi swoja mame a moja tesciowa i tak siedzialysmy. Ja sie czuje oki tylko krzyz mnie boli jak nie wiem juz czasem sily nie mam i miejsca sobie szukam, tylko troche sie zmartwilam, bo maly mi zjadl na obiadek rybke i po poludniu dostal lekkiej temperatury wiec dalam mu syropku a on go zwymiotowal
            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kaatrina gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana, to takie optymistyczne,ze Ci sie udało!!) Ja po roku leczenia ( i meki ) torbieli, teraz odstawilam tabletki i chyba bede miala laparo, bo jedna torbiel zostala
              A co Ty porabialas przez ten czas?? Leczylas sie? Opowiedz cos Jak co, to napisz na priv.
              Gratuluje tez pozostalym dziewczynom.
              Bajtelku, Tobie tez sie uda-nie trac wiary-ona umiera ostatnia. Nosio do gory, niedlugo zobaczysz dwie kreseczki!
              Buziaki

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej laski co tu dzis takie pustki??
                Ja mialam sie wziasc dzis za okna w pokoju ale mialam lenia to raz a dwa pogoda do kitu a po za tym maly mio sie chyba czyms wczoraj zatrul bo wieczorem dostal lekkiej emperatury i wymiotowal wie juz i nocka nie byla moja nad ranem znowu dostal goraczki no ale teraz jest oki wlasnie spi a ja czekam na m i chyba tez sie poloze po obiedzie bo padam na twarz
                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej kochane.
                  u mnie nie ciekawie em od piatku leży w szpitalu 60km od nas, miał robiony tomograf ale na szczęście nic nie wykazał . jutro będzie miał serie badań wprowadzane sondy żeby sprawdzić tętnicę szyjną , serce też im się coś nie podoba chociaż dopiero co był u kardiologa. jak to nic nie wykarze to będzie miał robiony rezonans i albo jest zdrowy albo to SM. jestem przerażona i bezradna. em ma dopiero 29lat i do tej pory był okazem zdrowia, normalnie wygląda, porusza się mówi śmieje tylko coś to oko takie zamglone jest.





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ojej to faktycznie niewosolo u Was przed swietami, SM to stwardnienie rozsiane? dobrze ze jest pod fachowa opieka i serie badan mu robia moze to cos wyjasni. Trzymaj sie kochana !


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Docia tak to stwardnienie. ale to naj czarniejszy scenariusz tylko można by 2obiawy temu przypisać. na dniach się wszystko wyjaśni narazie będą robić badania pod kątem jakiś zapchanych żył głównie tętnicy szyjnej a dopiero później inne. jest ciężko i smutno w domu naj gożej to wieczorem i w nocy - naj ważniejsze że nie jest to zagrożenie życia a reszta jest nie ważna.





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        kruszynko trzymaj sie,najwazniejsze tak jak pisalas ze niejest zarozenie zycia,jest o opieka w w szpitalu i napewno sie wszystko wyjasni i bedziedziecie razem w domku
                        ja walcze z @ przszla wredota,ale za to z jakim bolem,cierpie i tylko pyle lykam.
                        [/url[/
                        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kruszyna wyobrażam sobie jak musi wam byc ciezko. Kurcze, kolejny raz potwierdza sie ze zdrowie najwazniejsze!!!! Trzymajcie sie i bedzie dobrze.

                          marika kurcze, no to kolejny cykl w plecy i trzeba sie brac ostro do roboty. ja byłam na usc i jajko mialo 22 mm wiec lekarz kazał dzialac.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hejka kochane ja mam dzis juz dosyc umylam okno wypralam dywan i zrobilam obiad a teraz padam na twarz krzyz mnie boli
                            Kruszynko kochana trzymaj sie napewno bedzie ok zobaczysz jeszcze troche i bedziecie razem
                            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              maksiu ty sie tak nie forsuj bo w pierwszym trymestrze to trzeba uwazać na siebie zeby sie dzidzia dobrze wgryzla.

                              U nas wczoraj staranka byly ale jakos tak bez przekonania ze sie uda. Nie potrafie sie przełamać po tylu cyklach nieudanych.

                              kruszyna masz juz jakieś wiadomości co do wynikow meza?

                              A gdzie reszta? Pieczecie, sprzatacie?



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                W I T A M ;-)

                                Nie było mnie trochę miałam ostatnio dużo na głowie z małym jest już chory drugi tydzień ech brak slow wyjeżdżamy nad morze na kilka dni więc teraz tez nic nie napisze:-( @mam dostać 1 stycznia;-) jak Nie dostane odezwę się NA PEWNO :-) Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X