Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Martuska82 Pokaż wiadomość
    Witam wszystkie starające się o malenstwo kobiety.
    Ja wprawdzie sie nie staram i narazie nie zamierzam, ale weszłam tu z senstymentu do Fasolki.
    Zdradziła,ze tu jest. Znamy sie z innego forum.
    Oooo martuśka zawsze możesz być nową starającą




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No Becia czyli balety udane fajnie odpoczywaj teraz

      no a co z resztą...... same się najpierw buntują, że nikt nie pisze a potem same znikają jak kamfora i gadaj se do siebie człeku.







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        E tam nie mam czasu na odpoczynek muszę się umyć i poprawiamy dzisiaj u mamy w domciu więc 3 godz snu muszą starczyć




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Spałam dziś do 13.30!!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Martuska82 Pokaż wiadomość
            Spałam dziś do 13.30!!!
            chciałabym tak

            mnie o 7 dopadły "rządze" i dopadłam do męża wiem, że nie powinniśmy ale ja już wymiękam MAM POPĘD ZWIĘKSZONY







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
              chciałabym tak

              mnie o 7 dopadły "rządze" i dopadłam do męża wiem, że nie powinniśmy ale ja już wymiękam MAM POPĘD ZWIĘKSZONY
              Domyslam sie.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka








                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oj kobietki witam!
                  i nowy tydzień ale jakoś mi nie smutno że do pracy bo weekend spędziłam z m oj działo się działo,takie wyjazdy to super sprawa i humorek mnie trzyma nadal.miłego dnia po pracy do ws wpadnę

                  becia tańce udane to fajowo
                  Martuksa witaj
                  docia wyzdrowiałaś to świetne
                  fasolka jak tam okruszki rozrabiają

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Wpadac na kawke i na poranne ploteczki ja mam pycha ciasto do kawki
                    Fasolka szalejesz widze poped podwojny bo i owdojna ciaza hihi


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hello kobietki w ten upalny poranek
                      ja pospałam se dzisiaj do 10 ale to chyba dlatego że wczoraj po sexiku nie dałam rady zasnąć więc musiałam odespac te emocje
                      bajtelku to super że sie wyszalałaś hahaha oby fasolka powstała z tych szaleństw
                      martuśka witajjj
                      fasolcia domyślam sie jak to jest z Twoim popędem ja nie w ciąży ale normalnie od południa to aż mnie skręcac zaczyna(wiecie od czego) i tak se myśle może M mi dosypuje czegoś do....czegoś? nigdy aż takiego popędu nie miałam
                      beatka to super że sie wyszalałaś a jak na poprawinach?
                      kruszynka skarbie gdzie Ty?





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niunia jestem, jestem, tylko często nie mam jak na neta wejść bo zajęty
                        oj to widzę, że wszystkie wczoraj szalałyśmyu mnie chwilowo cudownie, ale w sobotę na imprezce się pokłóciliśmy i emek się wkurzył i poszedł z buta do domu 9 km ha ha ale miałam ubaw a Cyprian nawet nie zwracał na nas uwagi, tak był przez 5 godzin zajęty

                        ja właśnie wróciłam z zakupów, musiałam dokupić tapetkę i pasek i pasek do młodego pokoju wreszcie i do piątku musimy się wytapetkować-dobrze,że tylko jedna ściana
                        kurcze straszny wybór mamy u nas kupiłam taką samą tapetkę jak na przedpokój czekoladową tylko pasek inny, mam nadzieje że będzie ładnie wyglądać z moimi jagodowymi ścianami
                        w sobotę młodemu urodziny robimy i postanowiłam ,że upiekę sama tort i nie będę się prosić nikogo, o taki :
                        http://www.inspirander.pl/gotowanie/tort-samochod





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej ja po poprawinach jeszcze bardziej obolała poszliśmy na zabawę jeszcze bo było nam mało moja kuzynka ledwo doszła do samochodu z resztą dzięki mojemu emkowi ja nie wiem co jemu przez te 2 dni się działo. Ledwo mówię dzisiaj a i ledwo się ruszam teraz czekam na zdjęcia i gitara a no i płytka.




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc Dziewczynki, postanowiłam i ja cos skrobnąc. Dotka i Bajtelek pewnie mnie pamietaja...? mam nadzieje Gratuluje Edzia!! Jest piekne Twoje szczescie! Ty mi przypominasz i inne staraczki,ze warto czekac i nie poddawac sie. W koncu razem walczyłysmy. Tylko ze ja od 9miesiecy lecze torbiele i ze staran nici. Paskudnie to sie leczy. A zreszta troche nabrałam dystansu przez te miesiace i mam nadzieje,ze mi nie odwali jak dostaniemy zielone swiatło Bajtel, Dotka sciskam Was i z całego serca zycze fasolki!! I pozostalym dziewczynkom,ktorych nie znam, tez zycze powodzenia i milej niespodzianki w postaci 2 kreseczek. Pozdrowionka dla wszystkich i sciski!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ana jejku super ze napisalas, zawsze to milo
                              Wpadaj czesciej jesli mozesz, pogadac tez o bzdurach
                              a widac juz to Twoje zielone swiatelko???
                              zobaczysz doczekamy sie, i mam nadzieje ze te torbiele dadza Ci juz spokoj


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jejku Ana witaj jak fajnie że jesteś znów z nami!!!!!!!

                                ja po pracy dalej mam świetny humorek no i słoneczko wyszło zza chmurek oby jak najdłużej bo owulka się zbliża/mam 9dc/
                                niunia szaleństwa były ale jakoś nie myślę o fasolce- mnie dopada pod koniec cyklu jakaś wariacja i stresy ale wtedy to już wiadomo co i jak!
                                docia kiedyś powiedziała że dzidziuś sam wie kiedy przyjść no to i ja czekam na niego
                                wszystkie się doczekamy !!!!!!!!!!!każda w swoim czasie
                                miłego popołudnia paaaaaaaaa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X