Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dotka, właśnie! Niech już przychodzi! Wczoraj były "staranka", ale co z tego jak cykl się tak rozbił, że pewnie i tak nić z tego...
    No to co dziewczynki, przyszły cykl będzie NASZ?!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczynki witam!
      Kawusie popijam i zaglądam co u was?
      U mnie bez zmian albo cykl wraca do poprzednich dłuższych maratonów lub zaburzenia nie uspokoję się jak @ nie zobaczę i niech już przyjdzie w końcu!!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
        Hej dziewczynki witam!
        Kawusie popijam i zaglądam co u was?
        U mnie bez zmian albo cykl wraca do poprzednich dłuższych maratonów lub zaburzenia nie uspokoję się jak @ nie zobaczę i niech już przyjdzie w końcu!!!
        Przyłączam się do kawusi.
        U mnie również nadal @ nie ma .
        Idę dziś połazić po lumpkach . A nuż coś fajnego się trafi :-).
        Miłego dnia Kochane!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          witam was dziewczyny, zdecydowalam sie zajrzec na ten watek bo kiedys sama tutaj pisalam, mnie sie udalo i teraz moj drugi synek ma niespelna miesiac urodzilam przed terminem bo mialam swinka grype ale wszystko jest ok w sumie to 2 tyg przed terminem ale i w terminie...
          zycze wam wszystkim owocnych staran i na pewno uda sie wam trzeba wierzyc i miec nadzieje bo ona umiera ostatnia
          3mam kciuki za was kochane staraczki




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            trzeba wierzyc i miec nadzieje bo ona umiera ostatnia
            dziękuje

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Gratuluje Ninkapa! Najwazniejsze,ze synek zdrowy. Szok,ze mialas swinska grype! A juz jestes zdrowa?Naturalnie rodzilas?
              Carin, Bajtel, Dotka trzymam za Was kciuki i zycze,byscie poszalaly i zaowocowaly w next cyklu
              Edzia, bobas sie nie dal-dzielny!) A co bedziesz miala?Jak znajdziesz chwile,to napisz mi na priv, czy bralas clo i w ogole-jaka plec Jejku,jak pamietam, ile walczylas,to tylko moge sobie wyobrazic twoja radosc! Bardzo sie ciesze!!!
              A co z Oczekujaca????Udalo sie jej??Mysle o niej...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ANA milo że pamietasz a co u Ciebie?
                No staralismy sie 1,5 roku byłaso CLO i nawet zastrzyk z PREGNYLU, wyniki m sie poprawiły, ale nic. Wkurzyłam sie i zgarnełam leki, kalendarzyk i wszytko do szuflady... miałam isc na LAPAROSKOPIE... tak sie jej przestraszyłam (cewniki, narkoza, intubacja itp) ze tuz przed zabiegiem zaciazyłam
                test w sumie zrobiłam bo @ nie było a na laparo miałam isc tuz po @. No i test z blada 2 krecha szok, az mnie posadziło, a 2h pózniej zmarła babcia M, tak wiec sie wszytko działo jak w Big Brotherze
                po pogrzebie ginek - ulga jest pecherzyk prawidłowy piekny na swoim miejscu, w koncu radosc ... na nastepny dzien plamienie i horror od nowa - leżenie plackiem, tysiac mysli ze sie powtórzy poronienie... ale sie udało



                pozdrawiam i stawiam siebie za przykład
                nie wierzyłam ze to mozliwe, że mozna tak na prawde odpuscic, a jednak i wtedy sie udało POKONAŁAM PCOS!
                dzis juz polówkę zaczynamy z bobaskiem

                WAM TEZ SIE UDA !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Carin, Bajtel super ze @ jeszcze nie ma
                  zapraszam Was na forum na którym ja piszę, Oczekusia i jeszcze Miss. Jest tam wiecej dziewczyn

                  http://www.babyboom.pl/forum/staramy.../index512.html

                  Ana dzięki za &&&, Ty tez do nas dolacz jesli czujesz sie na silach

                  Nina, Edzia pozdro


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam dziewczynki wczesnym rankiem i na kawkę zapraszam!
                    Zaczęłam nowy cykl,nowa nadzieja ,nowe staranka wszystko od początku!!
                    dodka dzięki za zaproszenie -nie będę się przenosić ale czasem wskoczę na pewno!
                    Last edited by bajtel; 27-01-2011, 07:57.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Edzia!Az mnie zatkało! Dla takich słów warto nie tracić nadziei!!! Uswiadomilas mi,ze najlepiej dac sobie spokoj... Ja dalam,bo biore tabletki anty na torbiele,ale obawiam sie,co to bedzie,jak odstawie je-teraz mi dobrze,bo czuje luz psychiczny,ale w glebi duszy to pragnienie jest obecne. Obym znowu nie fiksowala Chce odpuscic-musze,bo to naprezanie nic nie da. Edzia, przykro mi,ze takie okolicznosci towarzyszyly Ci,ale w koncu udalo sie i to naturalnie) Duzo zdrowka kochana-tego Ci zycze i lekkiego porodu) Muuua:*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        wiesz to przychodzi taki moment, ze na prawde ma sie dosc i rzuca sie wszytkim
                        I tego sie nie da zaplanować i chciec - nie chcec ,
                        Wiele razy próbowałam wrzucic na luz i sobie przetłumaczyć, ale czasem sie cos musi wydarzyc, ze człowiekowi braknie siły czasu na chcenie
                        My w sumie przed zabiegiem 2 razy sie kochalismy i to jeszcze ja byłam po grypie i M tez wiec osłabieni, a 2 razem to sie tak schlaliśmy ze chyba któryś z pijanych plemników M przypadkowo wpadł na moje jajeczko, które chyba pekło z nadmiaru alkoholu a ze leki wyrabałam, bo miało byc laparo to nawet szans nie dawałam ze moze zaskoczyc... brak @ był dla mnie efektem braku leków

                        a ten luz psychicznym o którym piszesz jest cudowny, a sex jak smakuje jak w początkach zwiazku tyle ze juz wiadomo w jaki punkt uderzyć zeby bylo mega hihihi

                        torbiele znikna, a po odstawieniu Ty sie nastaw na wiosne i nature i nie daj sobie juz odebrać radości z sexu, bo starania zabijają to cos

                        wszytko sie latwo pisze, nie bede was pouczać, bo to nic nie da, same musicie do tego dojść, bo ja tez nikogo nie chciałam słuchać
                        zwłaszcza lekarza który kazal mi zrobić sobie przerwę, pomyślałam idiota, jak mam nic nie robić, a jak stracę szanse ... jak zaciążyłam to do niego wróciłam z pokora i uśmiechem przyznałam mu racje - zaczął sie śmiać "a nie mówiłem żeby jechać na wakacje i cieszyć sie z sexu"
                        i teraz mnie prowadzi i jego spokój mnie ratował kiedy były plamienia i to pomogło bardziej niz leki - opanowanie i świadomość ze spokój to wszytko co moge zrobić aby pomóc, a cała reszta w rekach Boga

                        to tyle z moich opowieści, mam nadzieje ze któraś z was odnajdzie w nich cząstkę siebie i spokój który mnie dał dzidzie i Wam da !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziulka twoje słowa są piękne i takie mądre Spokój duszy ,sumienia ,modlitwa.Masz rację czasem ma się dość ale gdzieś w środku czujemy żar pragnienie.Potrzeba miłości i wytrwania ,spokoju a najlepiej zająć się pracą i nie myśleć.Potrzeba momentu zwrotnego ale jak go znależć on sam musi przyjść nieoczekiwanie .To czekamy nie czekając

                          Miłego dnia kobietki!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dobry wieczór.
                            U mnie @ nadal nie ma!
                            Jestem załamana.
                            Znów będę czekać pół roku, aż się pojawi ;(.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edzia, to piekne,co piszesz...I takie prawdziwe. Trzeba to poczuc-dojsc do tego. Rozpacz i bicie glowa w mur i tak nic nie da,a jeszcze pogarsza sprawe. Ale tak ciezko czasami... Czuc z Twojej wypowiedzi taki spokoj. Trzymaj sie kochana! Spokojnej ciazy i szczesliwego rozwiazania

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Edzia, to piękne,co piszesz...I takie prawdziwe.To prawda cudownie.

                                Co u mnie ? Wszystko po staremu ,@ się skończyła i bedziemy cieszyć się miłością a jak Bóg pozwoli to miłość przyjdzie do nasZachować spokój i równowagę jest bardzo trudno czasem jest to nawet nie możliwe ale trzeba sie postarać i uwierzyć że tak trzeba .


                                Carinka może jest jakiś sposób żeby wcześniej uregulować cykl??????
                                Ana fajnie że jesteś ! pisz częściej co u ciebie?
                                Last edited by bajtel; 29-01-2011, 09:03.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X